Forum Dragon Ball Nao

» "Masakrowanie lewaków"

Strony: 1, 2  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ostatnio modne stalo sie powiedzenie "masakrowac lewakow". Jaka jest wg Was definicja lewaka, w jaki sposob i dlaczego powinno sie go "masakrowac"? Zapraszam do wyrazenia swojego zdania w temacie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Lewak to ten, co chce żyć i żreć.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Lewak to ten, co chce żyć i żreć.
Czyli po prostu czlowiek?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Żyje i żre to zwierze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Żyje i żre to zwierze.
Ty tez zyjesz i zresz, jak kazdy czlowiek i kazde wspomniane przez Ciebie zwierze. Idac tym tokiem myslenia, mozna przyjac, ze slowo lewak, jest synonimem istoty zywej.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Z tą różnicą, że lewak prócz żarcia i życia nie robi nic innego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
lewak prócz żarcia i życia nie robi nic innego.
A co trzeba robic, by nie byc lewakiem?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Czyli, od lewakow odroznia Cie jedynie znajomosc cytatow?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Masz 31 lat, ja mam 25. Obaj mamy już włosy na jajach, a idziesz dla zasady w zaparte pisząc brednie, których w tym wieku powinieneś się wstydzić.
Napisałem, że może kiedyś wrócisz jeśli zrozumiesz. Ty odczytałeś to jako "wrócisz jeśli tylko poznasz te cytaty."
O co więc chodzi? Że jeśli nie zrozumiesz przedstawionych przez Konecznego elementów naszej cywilizacji, to możesz swobodnie jechać na Majdan, bo tam twoje miejsce. I nie musisz już podejmować dalszych starań o wyciągnięcie się z lewactwa, bo to tak jakbyś walił gruchę będąc impotentem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Czyli definicji nie znasz?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ojeju! Ujio masakruje prawaka.
Daj sobie siana z tematami, które cię przewyższają.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.914
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.732
Posty: 70
Skąd: Polska
Ostatnio modne stalo sie powiedzenie "masakrowac lewakow". Jaka jest wg Was definicja lewaka, w jaki sposob i dlaczego powinno sie go "masakrowac"? Zapraszam do wyrazenia swojego zdania w temacie.
Lewak to śmieć, buntownik który będzie chciał zniszczyć tradycję nawet jeśli trzeba będzie zabijać ludzi, którzy ją niosą ( duchowieństwo, tradycyjne rodziny, konserwatyści itd ).

Jak najbardziej popieram masakrowanie lewaka. Lewak to przeciwnik porządku, chce gwałtownych zmian, w ogóle w swojej naturze jest dzieckiem, które nigdy nie dorosło.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Daj sobie siana z tematami, które cię przewyższają.
Jak na razie to Ciebie przewyzsza temat. Nie potrafisz zdefiniowac pojecia, ktore sam tak ochoczo uzywasz.


Rombowiec napisał(a):
Lewak to śmieć, buntownik który będzie chciał zniszczyć tradycję nawet jeśli trzeba będzie zabijać ludzi, którzy ją niosą ( duchowieństwo, tradycyjne rodziny, konserwatyści itd ).
Czyli jest to postac negatywna.

Co sprawia, ze uwazacie kogos za lewaka i ktore aspekty jego dzialalnosci uwazacie za szczegolnie szkodliwe i dlaczego? Samo niszczenie tradycji jest pojeciem bardzo ogolnym.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.732
Posty: 70
Skąd: Polska
Na ogół lewaki już skończyły z zamordyzmem. Dzisiaj są wycwanieni, walczą o posiadanie w rękach szkół, mediów, władzy w państwie. Wykorzystują demokrację i to, że ludzie są głupi. Chociaż ... czy lewaki skończyły z brutalniejszymi metodami? to nie jest pewne. Przecież jest ta mowa nienawiści, zabieranie dzieci. Tylko że nie ma co się czepiać, bo przecież na to wszystko jest demokratyczna zgoda Europejczyków.

Lewaki mówią o tolerancji, ale w rzeczywistości to oni nie tolerują żadnych objawów tradycji, postaw konserwatywnych.

Lewaki zawsze się będą w historii pojawiały, tylko że trzeba ich niszczyć. Tak jak buntujące się dziecko trzeba sprać pasem, tak lewaków trzeba spacyfikować.

Co sprawia, ze uwazacie kogos za lewaka i ktore aspekty jego dzialalnosci uwazacie za szczegolnie szkodliwe i dlaczego?
Ja dam prosty przykład: ktoś chce by rodzice nie mieli nic do gadania jeśli chodzi o edukację ich dziecka. Np ich dziecko będzie miało obowiązek edukacji seksualnej, a np religii już nie będzie w szkołach publicznych. O ile wiem to we Francji idą w tym kierunku, ale nie wiem jak z edukacją seksualną Osobnik popierający takie coś jest dla mnie lewakiem.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rombowiec: 09.11.2014, 21:53
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.749
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
"Masakrowanie lewaków"? - pokazywanie ich głupoty, w rozmowie podanie takiego argumentu, na który nie są w stanie sensownie odpowiedzieć lub po prostu odpowiadają jak im wygodnie.

Lewak - to osoba ślepa wierząca w multi-kulti, postęp cywilizacyjny, nowoczesne państwo, zmiany obyczajowe (ich rozluźnianie).

Masakrowanie lewaka - takie prowadzenie dyskusji, gdzie jasne jest że "nie-lewak" wygrał dyskusję, ale lewak myśli, że to on wygrał

Tak to widzę pokrótce
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chyba żartujesz, że będę 31-latkowi tłumaczył gorliwie czym jest lewica, prawica, konserwatyzm, liberalizm, nacjonalizm, prawo publiczne, prawo prywatne, cywilizacja, kultura, socjalizm, kapitalizm, wspólnota.
Jeżeli przez 31 lat nie nauczyłeś się tego definiować, to należy odgrodzić się murem od reszty społeczeństwa, dla dobra własnego i publicznego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Rombowiec napisał(a):
Ja dam prosty przykład: ktoś chce by rodzice nie mieli nic do gadania jeśli chodzi o edukację ich dziecka. Np ich dziecko będzie miało obowiązek edukacji seksualnej, a np religii już nie będzie w szkołach publicznych.
Dzisiaj też nie mają nic do gadania - nie ma edukacji seksualnej, a jest obowiązek uczęszczania na religię/etykę (dodam, że religia jest wpisana w plan lekcji, a etyka to traktowane po macoszemu zajęcia organizowane wieczorami albo przed rozpoczęciem lekcji w okolicach godziny 7, więc dzieciak chcąc nie mieć problemów z życiem i nauczycielem musi pójść na religię). Ale tutaj nikt się nie buntuje że rodzic nie ma nic do gadania, bo to przecież religia, a nie edukacja seksualna, cokolwiek by to było.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mart: 10.11.2014, 1:25
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.045
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Chyba każdy poważny i obeznany w temacie człowiek doskonale zdaje sobie sprawę, że humorystyczna/szydercza/prześmiewcza/ironiczna retoryka części elektoratu Nowej Prawicy to celowy zabieg marketingowy. Terminy takie jak ten omawiany przyciągają masy ludzi nie koniecznie zainteresowanych polityką. Przykładowo gimbaza, która szuka na necie pierdół, trafia na coś, co pod przykrywką żartu przemyca jakieś istotne fakty w przystępnej dla wspomnianej grupy formie. „Nośna terminologia” i pewna specyfika powoduje, że ludziom zapada to w pamięć, następnie dzielą się tym ze znajomymi, a to skutkuje ogromnym wzrostem popularności danego materiału, co niesie ze sobą popularyzację i generowanie zainteresowania ideą która jest w nim przedstawiana.

Wielu zarzuca nam, że potrafimy jedynie robić sobie żarty. Czepiają się że denna forma, nieparlamentarny język, że to tylko szydzenie i wyśmiewanie bez sensu, ale nic bardziej mylnego. Jak by się bardziej przyłożyli do analizy tego zjawiska, to by zrozumieli że:
- nie zwrócisz uwagi pewnych grup społecznych bez „odpowiedniej” formy.
- większość popularnych obecnie terminów, oprócz prześmiewczego, ma też swoje główne, znacznie poważniejsze znaczenie.

Wracając do tematu, główne znaczenie terminu „masakrowanie lewaków” jest bardzo proste. Mianowicie znaczna część lewicowych poglądów, włącznie z ich bazą, jest nielogiczna i nie ma nic wspólnego z naturą człowieka i w ogóle z naturą. „Masakrowanie” to proces w którym masakrujący, drogą merytorycznej dyskusji, używając logicznych argumentów, demaskuje wszystkie niedorzeczności i udowadnia że tzw. „lewak” jest w błędzie.
Hayato napisał(a):
Jaka jest wg Was definicja lewaka
Lewak = osoba o lewicowych poglądach.
Hayato napisał(a):
w jaki sposob i dlaczego powinno sie go "masakrowac"?
Jeżeli z kimś dyskutujesz i odnosisz wrażenie że jest w błędzie, to z reguły starasz się o tym wspomnieć i to udowodnić. Powinność masakrowania lewaków wynika bezpośrednio z powyższej zależności.
Mart napisał(a):
Dzisiaj też nie mają nic do gadania (...)
To ja się muszę swoich zapytać jakie mają układy
Mart napisał(a):
(...) więc dzieciak chcąc nie mieć problemów w życiem i nauczycielem musi pójść na religię.
Nie chodziłem, problemów nie miałem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » "Masakrowanie lewaków"
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook