Forum Dragon Ball Nao

» Rozpad KNP

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Żeby tam jeszcze było co grzebać.

No ale dzięki temu karierowicz Wipler nie wejdzie do sejmu i nie zostanie wicepremierem. Cieszmy się. Co z tego, że przy okazji nie wejdzie też nikt inny, a partia pójdzie w zapomnienie. Jeśli władze KNP zakładały, że Korwin nie przejmie się odwołaniem go z najważniejszej funkcji w partii, to tylko pogratulować krótkowzroczności. A być może było to ich celem, w końcu pozbyli się niewygodnych osób.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Siedzisz z boku jako cyniczny obserwator i potem gadasz takie rzeczy o tym, że nie ma czego grzebać. Byś poświęcił kilka tysięcy złotych, dużo czasu i nałaził się do sądu w czasie kampanii to byś inaczej mówił.
Jest co grzebać, bo setki ludzi w całej Polsce poświęciło swój czas i pieniądze na rozruszanie tego wszystkiego. I nie można powiedzieć, że nic się nie udało, bo raz ze weszliśmy na 7% z hakiem, a dwa w kolejnych wyborach, mimo że wynik procentowo był słabszy, to liczba bezwzględna w całym kraju wzrosła. I coś czuję, że wzrosła by jeszcze bardziej, gdyby nie lokalne koalicje wyborcze z różnymi podejrzanymi typami, za co różne regiony zapłaciły wysoką cenę. I gówno mnie obchodzi, że tylko 20% frekwencji, bo w poprzednich też było 20%. Pół miliona, a 80 tysięcy to chyba jakaś różnica.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.024
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Na chwilę obecną, jedyne co można zrobić w celu realizacji "głównego planu", to otwarcie swojego mózgu w notatniku i wykonanie następującej czynności:
Obraz


Uważam, że na obecnym etapie, powinniśmy się skupiać na walce z tym, co Kraśko nazywa demokracją (POPiSSLDPSL). Najpierw trzeba nazbierać elektoratu i wejść do Sejmu. Ewentualnych dywersantów się wyeliminuje później. Nie zapominajcie że zwolennicy KNP to nie banda ślepych bezideowców. Taryfy ulgowej dla zdrajców nie będzie, aby niech się zdemaskują.

Mi też się nie podoba to, co się obecnie dzieje, ale co może zrobić prosty wyborca? - robić swoje.
Na wewnętrzne kłótnie jeszcze będzie czas.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Powiedzmy, że jest potencjał w wysokości 9% w narodzie. Te 9% to ludzie, których można uznać ludźmi naszej cywilizacji, reszta to Unia Europejska, komuniści, hipisi i reszta degeneratów. I co teraz, jeśli wyjdą 2 listy i podzielą się głosami po równo?
Spójrzmy prawdziw w oczy, więcej niż 12% w tym kraju się nie wyciągnie. Reszta jest nieuleczalnie chora na demokrację. Całości nie zdobędziemy, bo część ludzi, nawet tych z potencjałem, nie chodzi na wybory. Głosy tak się muszą rozłożyć, żeby ktoś miał 5%. 2 partie na pewno nie zdobędą po 7%, o czym marzy
Korwin, bo za mało jest w Polsce ludzi, a za dużo kretynów, sprzedawczyków i zdrajców.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.024
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Al Ed Upek napisał(a):
I co teraz, jeśli wyjdą 2 listy i podzielą się głosami po równo?
Pewnie takie są plany bezpieki. Metoda z obrazka by tu pomogła, ale elektorat jako całość jest "mało zwrotny" i szans na taki obrót sprawy nie ma.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Siedzisz z boku jako cyniczny obserwator i potem gadasz takie rzeczy o tym, że nie ma czego grzebać. Byś poświęcił kilka tysięcy złotych, dużo czasu i nałaził się do sądu w czasie kampanii to byś inaczej mówił.
I właśnie stąd takie skrajne opinie. Ja siedzę z boku i nie zamierzam się tym emocjonować. Co by nie mówić, na wielkiej scenie politycznej nic się nie stało. Od tylu lat do sejmu nie potrafili wejść, po prostu znowu nie wejdą. Szkoda tylko zmarnowanych wyborów do PE. I dlatego, że siedzę z boku, nie obchodzi mnie, że taki Wipler jest nowy w partii, a Marusik stary. Pytanie, kto jest bardziej medialny i skuteczniej zbiera elektorat.

Teraz, jak już nie ma "błazna" i "pijaka" w KNP, niech się szychy wezmą do roboty i skutecznie promują się wśród liberalnego elektoratu, a nie obwiniają Korwina i jego nieślubne dzieci. Najwyraźniej chcieli ich odejścia (Wiplera z pewnością), więc chyba dadzą sobie radę.

A te głosy się tak prosto nie podzielą na dwie partie, bo część na pewno już odpadła. I co najgłupsze, kolejna część odpadnie, jeśli partie zdecydują się startować z jednej listy, bo tak się zawsze dzieje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Rozpad KNP
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook