Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» [Polska] Wybory prezydenckie 2015

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?
Bronisław Komorowski (popierany przez PO) 4,00% 1 4,00%
Andrzej Duda (PiS) 12,00% 3 12,00%
Adam Jarubas (PSL) 0,00% 0 0,00%
Magdalena Ogórek (popierana przez SLD) 12,00% 3 12,00%
Janusz Palikot (Twój Ruch) 0,00% 0 0,00%
Janusz Korwin-Mikke (KORWiN) 48,00% 12 48,00%
Jacek Wilk (KNP) 12,00% 3 12,00%
Marian Kowalski (RN) 0,00% 0 0,00%
Paweł Kukiz 8,00% 2 8,00%
Grzegorz Braun 4,00% 1 4,00%
Paweł Tanajno 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 25
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kojiro Sasaki napisał(a):
Wolę dyktaturę jednego mądrego człowieka, niż dyktaturę licznej i głupiej większości.
To jedz na Bialorus.


Kojiro Sasaki napisał(a):
Dlaczego większość ma rządzić mniejszością?
Bo:

Hayato napisał(a):
Ten kraj nalezy tak samo do "polinteligentow" jak i kucy, a zwykle glosowanie jest najbardziej sprawiedliwym rozwiazaniem szanujacym prawa kazdego obywatela, a nie tylko tych, ktorym marzy sie dyktatura.

Kojiro Sasaki napisał(a):
Wszystkie największe dobrodziejstwa pochodzą od ludzi pracowitych, zaradnych, (opcjonalnie) wykształconych i utalentowanych
A czym by byli ci "pracowici, zaradni, wyksztalceni i utalentowani" ludzie, gdyby wspomniani przez ciebie "polinteligenci" nie placili za te ich tzw dobrodziejstwa?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.051
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
To jedz na Bialorus.
To leć na Księżyc.
Hayato napisał(a):
Ten kraj nalezy tak samo do "polinteligentow" jak i kucy, a zwykle glosowanie jest najbardziej sprawiedliwym rozwiazaniem szanujacym prawa kazdego obywatela, a nie tylko tych, ktorym marzy sie dyktatura.
To nie ma nic wspólnego z rządzeniem. Kraj istnieje dzięki wąskiej grupie wybitnych osobistości i szerszej grupie mądrych ludzi, którzy za tą wąską grupą poszli.
Hayato napisał(a):
A czym by byli ci "pracowici, zaradni, wyksztalceni i utalentowani" ludzie, gdyby wspomniani przez ciebie "polinteligenci" nie placili za te ich tzw dobrodziejstwa?
Nie widzę sensu w tej wypowiedzi.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kojiro Sasaki napisał(a):
To jedz na Bialorus.
To leć na Księżyc.
Na Bialorusi masz swoja wymarzona dyktature. Jakos Bialorusini pod rzadami Lukaszenki nie pieja z zachwytu.


Kojiro Sasaki napisał(a):
To nie ma nic wspólnego z rządzeniem.
Wrecz przeciwnie. Ta "waska grupe wybitnych osobistosci" musi wszak ktos przeciez wybrac.


Kojiro Sasaki napisał(a):
A czym by byli ci "pracowici, zaradni, wyksztalceni i utalentowani" ludzie, gdyby wspomniani przez ciebie "polinteligenci" nie placili za te ich tzw dobrodziejstwa?
Nie widzę sensu w tej wypowiedzi.
Najwidoczniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem,a to wg wymarzonych przez ciebie standardow glosowania, dyskfalifikuje cie jako potecjalnego wyborce.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.051
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
Na Bialorusi masz swoja wymarzona dyktature. Jakos Bialorusini pod rzadami Lukaszenki nie pieja z zachwytu.
Udowodnij, że jest ona dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłem.
Hayato napisał(a):
Ta "waska grupe wybitnych osobistosci" musi wszak ktos przeciez wybrac.
Nie musi. Zdanie mas nie ma nic wspólnego z kwalifikacjami jednostki.
Hayato napisał(a):
Najwidoczniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem,a to wg wymarzonych przez ciebie standardow glosowania, dyskfalifikuje cie jako potecjalnego wyborce.
Niektórych głupot nie sposób zrozumieć.

Standardów głosowania jeszcze nie przedstawiłem. Polecam podszkolić się w czytaniu w myślach, bo nie wychodzi Ci to dobrze.
Hayato napisał(a):
A czym by byli ci "pracowici, zaradni, wyksztalceni i utalentowani" ludzie, gdyby wspomniani przez ciebie "polinteligenci" nie placili za te ich tzw dobrodziejstwa?
Jacy półinteligenci? Jakie płacenie? Jakie dobrodziejstwa?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Można dodać Kukiza, bo właśnie ogłosił swój start w wyborach.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Dodałem.

Swoją drogą, to przecież nie są jeszcze oficjalni kandydaci, bo mogą nie zebrać wymaganej liczby podpisów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W ankiecie głosowałem na Korwina, ale po obejrzeniu konwencji Dudy zmieniłem zdanie. Mówił w taki sposób, że nie wstydziłbym się takiego prezydenta. Sprawnie posługuje się zdaniami wielokrotnie złożonymi, mówi z głowy i z przekonaniem takim na jakie pozwolić może sobie tylko osoba wierząca w to co przekazuje. Taka postawa pozwala mu mówić o rzeczach ważnych, w taki sposób, by oprzeć się każdej drwinie. Takiej postawy nie można się nauczyć od jakiegoś spin doktorka, czy innego speca od public relations. Nie ma typowego dla PiSu ustawiania się już na starcie na przegranej pozycji i marudzenia że media utrudniają etc.. Tchnął tym samym życie w martwą, zapyziałą partię, której głównym zadaniem było onanizowanie się tym jaka to nie jest biedna. Pokazał że jest politykiem na dziś. W dodatku swoją klasą odsłonił największe wady Komora. To że jest prosty i powinien mieszkać między Kiepskim a Paździochem, a nie w pałacu prezydenckim. Że mówi monosylabami i wstawia w swoje wypowiedzi zwroty typu "po prostu", "normalnie" etc. w miejscach w których prawdopodobnie na co dzień używa mniej parlamentarnych przecinków. I że jest to jedyna umiejętność jaką udało mu się przyswoić od speców do spraw komunikacji ze społeczeństwem. Dalej odsłania na spółę z Ogórek ( genialny wybór Millera) całą pierdzielowatość obecnie urzędującego Prezydenta, dla którego partnerem do dyskusji może być najwyżej Bęgowski. Duda był na tyle dobry, że media głównego nurtu nie mają się do czego u niego przyczepić, bo we wszystkim bije Komora jak Manny Pacquiao Nejmana. Poza tym jest politykiem z obozu Lecha Kaczyńskiego a nie Jarosława, i tym samym reprezentuje sobą wszystko czym PiS starał się być przed Smoleńskiem. Bo niestety jak dla mnie różnica między bliźniakami jest mniej więcej taka jak między ich wychowankami - Dudą a Hoffmanem.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Madao ma dostęp do wyników, więc niech zmieni Frankowi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ale się odnieś do tego co napisałem, bo cholera mam wrażenie że to jednak ważne jest.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.443
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Ten Duda to ten od Solidarności tak ? Jeśli tak, to dziękuję. Czerwoni... jak mi ojciec powiedział, a jemu jego ojciec czyli mój nie żyjący dziadek"Oni wam jeszcze pokażą". Zdecydowanie za Korwinem i jego nową partią. Chcę przypomnieć, że pani Piter też była liberalna jakim są ludzie z KNP. Pokłócili się o kasę, pan Korwin z Wiplerem założyli nową partię, nie wiem kto zawinił w sporze. Ale to daje sporo do myślenia. Nie podoba mi się ten cały pan Marusik, pamiętam jego spoty do europarlamentu, w których mówił o tym, że nie ma kasy na kampanie i dlaczego mają być ci wybierani co ją mają, tak w skrócie. A jak zbudował swoją pozycję pan Korwin ? Chcieli mieć Korwina u siebie bo każdy go zna, a oni tylko gadają.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Nie, to nie ten człowiek.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Miałem nie pisać, bo ten Duda mnie w ogóle nie rajcuje. Głupio jednak nie odpowiadać Frankowi.
Oglądałem przemówienie Dudy i muszę przyznać, że nie okazał się bezpłciową pipą za jaką uchodził przed wyborami; i na jaką był też kreowany przez resztę stawki. Pod względem technicznym dobre przemówienie, dobrym językiem, nie zacinał się, nie mówił z kartki i mówił w zasadzie przez przerw na pomyślunek albo wysłuchania porady ze słuchawki. Do tego wykazywał pewność siebie, o którą po spojrzeniu na twarz bym go nie posądził. No Komorowski by nie dał rady, bo generalny jest rozdygotany, zależny od swoich doradców i prosty jak budowa cepa. Ale to wszystko. Prezydent to nie tylko forma ceremonialna, której wystarczy godny wygląd, nieprzysypianie, posługiwanie się ładnymi formami języka. Wbrew temu co się twierdzi, prezydent w Polsce ma całkiem spore uprawnienia, których część nie wymaga kontrasygnaty ani poddania głosowaniu. Dużo większe niż monarchowie na zachodzie Europy, prezydent Niemiec, w wielu kwestiach więcej niż prezydent Włoch czy Słowacji. Co prawda mniej niż prezydenci Francji, USA, Rosji, Białorusi, ale wystarczy do tego, aby stworzyć silny ośrodek prezydencki zdolny do realnego wpływu na los państwa. Zatem ważne są nie tylko kwestie wizerunkowe, pewność siebie, zdolność samodzielnego formułowania wniosków, ufność w to co mówi, myśli i robi, a także poglądy, wizja państwa, postawy, bo to w oparciu o nie będzie sprawował swoją funkcję. Z jego przemówienia, technicznie świetnego (aczkolwiek na końcu pompatycznego z tym okrzykiem o imieniu przyszłości) lecz merytorycznie beznadziejnego. Ma zamiar prowadzić politykę gospodarczą obliczoną na zachowanie miejsc pracy za wszelką cenę, a to oznacza rzecz jasna obciążenie kosztami tych, którzy sobie jednak jakoś radzą, a nawet tych, którzy mają z poradzeniem sobie problemy. Wszystko przez to, że państwo uznaje się za omnipotentne w kwestiach gospodarczych, a wszelką propozycję urynkowienia, zniesienie uprzywilejowania, a już nie daj Boże prywatyzacji, uważa sięza demontaż państwa. A rzeczywistość jest taka, że Polska potrzebuje kapitalizmu nie dlatego żebyśmy byli bogaci, nie dlatego żebyśmy mieli dostęp do szerokiej gamy towarów i usług, też nie dlatego żeby w końcu w zdrowy sposób zachodziły tarcia między interesami właścicieli, pracowników i konsumentów prowadzące do podnoszenia zysków, jakości, płac i obniżenia cen. My tego potrzebujemy żeby przetrwać biologicznie, a i tak mamy już niewielkie szanse i nie damy już rady własną bazą ludnościową, ponieważ jesteśmy zbyt mało liczni, za starzy, za mało dzieciaści, w słabej formie fizycznej, dość niepłodni, kulturowo zdegenerowani, za biedni i zbyt zadłużeni. Będziemy do tego potrzebować także imigrantów, i to również zadanie dla władzy tak przeprowadzić politykę imigracyjną, aby była korzystna dla gospodarki i nie tworzyła gett. Trochę offtop, ale to wynika z sytuacji gospodarczej, a kandydat Duda prezentujący solidarnościowe podejście nie gwarantuje nam tego. Zamiast tego oferuje kolejne ciało przy urzędzie prezydenta, Radę Rozwoju czy jakoś tak, gdzie grono ekspertów inkasujące pieniądze dojdzie do wniosku, że obecny model gospodarczy opierający się na kredycie jest słuszny i nie warto go zarzucać. Prezydent nie ma dostatecznych uprawnień aby samemu narzucić swoją wizję państwa, ale może chociaż stworzyć alternatywny ośrodek opinii, który czas trwania kadencji może spożytkować na prezentację swojego kierunku. W przypadku Dudy będzie to ten sam kierunek, który w Polsce istnieje od 1989.
Do tego dość ważna jest polityka historyczna. W normalnych warunkach nie byłaby ona ani istotna ani potrzebna, ale prowadzimy ją, bo nie mamy żadnego innego oręża, więc jedyne co mamy to historia i tradycja, która też jest już na wyprzedaniu. Poza tym prowadzą ją nasi sąsiedzi, a więc i my jesteśmy wobec tego zobligowani, by podjąć rękawicę i prowadzić swoją. To co powiedział Duda o początkach II RP było skandaliczne i obnażyło jego potworną ignorancję historyczną na poziomie bzdur jakie Komoro bredził w unioparlamencie na temat Jerzego z Podiebradów jako prekursora europejskiej wspólnoty narodów albo jak niektórzy nauczyciele historii o tym, że uniwersalizm ottoński to wersja demo Unii Europejskiej.
Biorąc dodatkowo pod uwagę, że PiS hołduje sanacji jest to bezczelną bufonadą. Duda powiedział, że pokolenie II RP podniosło kraj z absolutnych zgliszcz. Na pozór nie ma w tym nic złego, że ktoś chwali minione pokolenie na odniesiony sukces i odbytą pracę. Ja jednak nie dopuszczam ignorowania wieku XIX, zwłaszcza jego drugiej połowy, gdyż to właśnie ten okres przyniósł Polsce wzrost cywilizacyjny i rozwój życia społecznego. Ale żaden pisowiec tego nie przyzna, bo kiedy ich ppsowcy idole szykowali się do powstań nie posiadając dostatecznego uzbrojenia, techniki oraz wyszkolenia wojskowego to endecy pracowali w Królestwie, Ziemiach Zabranych, Wielkopolsce i na Śląsku, a ludowcy w Galicji. To oni doprowadzili do pewnego (pewnego, bo jednak przedstawiciele państw zaborczych posiadali więcej) rozwoju rodzimego przemysłu i drobnej przedsiębiorczości, wiejskiej spółdzielczości, oświaty i życia stowarzyszeniowego. Także endecy zaszczepiali idee konserwatywne w tym lojalizm, podczas gdy lewa strona była gotowa posłać naród na rzeź, bo słodko i zaszczytnie jest umrzeć za ojczyznę. I co najważniejsze, to Dmowski, Korfanty, Paderewski, Trąmpczyński, Haller, Zagórski, Rozwadowski są twórcami Polskie w większym stopniu niż Piłsudski. A i pierwsze lata II RP, na które wskazał Duda jako na absolutne zgliszcza, były okresem, kiedy jeszcze endecy i ludowcy nie zostali odstawieni na boczny tor i przeprowadzali pierwsze reformy jak przygotowanie statutu organicznego dla śląska i reformę walutową. To co powiedział w swoim przemówieniu wygląda na sztuczne ograniczenie tradycji narodowej jedynie to tradycji państwowej II RP i uznaniu, że to co było przedtem nie było Polską.
Po prostu Polska potrzebuje tradycji endeckiej, a nie ppsowskiej i sanacyjnej

Ja głos oddaję na Wilka, choć uważam, że KNP mógł wystawić lepszego kandydata. W przypadku gdyby Wilk nie zebrał 100 tysięcy podpisów przerzucam swój głos na Grzegorza Brauna.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Joe, czemu nie na Janusza Korwina?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.755
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Być może wkrótce trzeba będzie do ankiety dołączyć kolejne nazwisko

http://natemat.pl/134103,muzulmanka-startuje ... aktykujacy

Te wybory robią się coraz bardziej ciekawe Tak wielka ilość kandydatów z pewnością odbije się na wynikach dwóch największych graczy - Komorowskiego i Dudy. Druga tura jest niemal pewna.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bo zdradził.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
W przypadku gdyby Wilk nie zebrał 100 tysięcy podpisów przerzucam swój głos na Grzegorza Brauna.
A Braun zbierze?

Grodzką dodać?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No dodaj, czemu nie. Komitet zgłoszony.
Braun ma mniejsze szanse na zebranie podpisów, ale posiada na tyle ogarniętych, zdyscyplinowanych i dojrzałych zwolenników, że ci mogą się zorganizować i te podpisy zebrać. Zresztą, co miałem powiedzieć. Jak jeden nie zbierze to zagłosuję na drugiego. Ew. na Deskę, jak się z nim lepiej zapoznam. Reszta mnie nie interesuje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.722
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.051
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook