Forum Dragon Ball Nao

» Wojna Tsufule-Saiyanie ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Gine Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 3.356
Posty: 5
Skąd: Ełk
Ostatnio zastanawiam się nad krwawą wojną Saiyan przeciwko Tsufulom. I ciekawi mnie kilka faktów:
1. Dlaczego Sayianie ze swoją potężną mocą walczyli z Tsufulami (jak można wyczytać z DB wiki) aż 8 lat do pełni księżyca kiedy to zamienili się w Oozaru? czy nie mogli bez tego ich pokonać?
2. Dlaczego Saiyanie tak długo męczyli się z Tsufulami skoro ich jedyną bronią były karabiny itp.

Co o tym myślicie?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gine: 21.02.2015, 15:09
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
A było powiedziane, jak stali z mocą jedni i drudzy? To była raczej wojna na zasadzie dzikusy kontra inteligencja. Jeśli Saiyanie byli nadnaturalnie silni, to tamci mogli mieć po prostu skuteczną technologię, a nie byle karabiny, jakie my znamy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.407
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Wojna trwała 10 lat z tego co wyczytałem. Saiyanie to może i rasa wojowników, ale jakieś 95% z nich to byli wojownicy niższej klasy. Załóżmy, że na poziomie takiego Raditza, a nawet słabsi. Poza tym inteligencją też nie grzeszyli. Dopiero król Vegeta jako pierwszy wybił się rozumem i dorównał Tsufulom. Ci natomiast posiadali zaawansowaną technologię, dzięki czemu byli w stanie się obronić. Walka była wyrównana, dlatego też dopiero księżyc w pełni przechylił szalę zwycięstwa na rzecz małp.

Grupa Mirai
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Saiyan było mniej, nie mieli technologii, byli raczej jaskiniowcami ubranymi w skóry, a Tsufule mieli dobrą broń, schrony i pojazdy pancerne, byli skuteczni w obronie i ataku, Sayianie dawali sobie radę z pojedynczymi oddziałami, ale sami raczej walczyli w małych grupkach rodzinnych lub plemionach, dopiero Vegeta Ou zjednoczył ich i poprowadził na Tsufuli, czy to zbiegło się z pełnia księżyca? Czy przez przypadek czy król specjalnie tak poprowadził walki się nie dowiemy, ale podczas pełni siła Saiyan wzrosła i technologia Tsufuli nie dała im rady.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Dopiero król Vegeta jako pierwszy wybił się rozumem i dorównał Tsufulom.
Citrel napisał(a):
dopiero Vegeta Ou zjednoczył ich i poprowadził na Tsufuli
Skąd pochodzi to info?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.118
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Gine napisał(a):
2. Dlaczego Saiyanie tak długo męczyli się z Tsufulami skoro ich jedyną bronią były karabiny itp.
Bo broń palna to groźna broń

Skąd pochodzi to info?
DBZ Gaiden

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 12.03.2016, 13:58
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Shounen W GT dr Myuu opowiadał o ataku Saiyan i pokazano króla, tylko, że wg Myuu Saiyanie dopiero tam wylądowali i zaatakowali. Dodałam pytajnik bo nie wiadomo jak to wyglądało. W Kawaii jak była chronologia to Vegeta urodził się w dwa lata po pokonaniu Tsufuli. Reszty się pewnie trzeba domyślić.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.118
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Dzięki temu temacie, znalazłem znowu muzykę z AST DBZ Gaiden
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Cieszę się, że mogłam pomóc
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wojna Tsufule-Saiyanie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook