Forum Dragon Ball Nao

» DBGT Dan Dan w wersji "karaoke"

Bejkrools Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.937
Posty: 2
Skąd: Opole
Witajcie! Od wielu lat (poważnie) szukam bez powodzenia piosenki Dan Dan Kokoro Hikareteku w wersji całkowicie wolnej od wokalu (nawet tego cichego, dostelnego na YT). Temat był już poruszany chyba ze 3-4 lata temu, w 2009r. ktoś nawet odnalazł ten utwór na swoim dysku, ale niestety wszystkie odnośniki wygasły... Jeżeli ktokolwiek ma te utwór w swoich zbiorach, prosze, niech da znać BARDZO mi na tym zależy.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
Pisałem to w tamtym temacie - nie wydano tego utworu na płycie w takiej wersji. Pod tymi linkami było najwyżej tylko to, co już znasz, czyli wersja z przytłumionym wokalem.

Gdyby istniała, to raczej by była dostępna na YT.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.745
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Istnieje jedynie wersja TV bez jakiegokolwiek wokalu, ale jest to wersja krótka - telewizyjna jak wspomniałem, a jej jakoś znacząco od biega od jakości utworów wydawanych na CD.

https://www.youtube.com/watch?v=t6lap4GETzY

Tak jak powiedział Shounen, taka wersja nigdy nie została wydana na jakimkolwiek krążku.


Jako ciekawostka: kiedy RTL7 emitowało DBGT, przy kilku odcinkach mogliśmy usłyszeć wersję openingu bez wokalu (także bez chórków znanych z wersji karaoke wydanej na CD) taką jak podałem wyżej w linku. Pamiętam, jak stałem wtedy przed TV z dyktafonem i na kasetę nagrywałem sobie te utwory
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.110
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Bejkrools napisał(a):
Witajcie! Od wielu lat (poważnie) szukam bez powodzenia piosenki Dan Dan Kokoro Hikareteku w wersji całkowicie wolnej od wokalu (nawet tego cichego, dostelnego na YT). Temat był już poruszany chyba ze 3-4 lata temu, w 2009r. ktoś nawet odnalazł ten utwór na swoim dysku, ale niestety wszystkie odnośniki wygasły... Jeżeli ktokolwiek ma te utwór w swoich zbiorach, prosze, niech da znać BARDZO mi na tym zależy.
Mam tą wersję na dysku, ale tylko wersja z TV
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DBGT Dan Dan w wersji "karaoke"
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook