Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.670
Posty: 118
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Czyli poziom Kale to jednak nie był pomysł Toriyamy.

Niemniej wygląda na to, że robił przy tej sadze więcej, niż wielu zakładało.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.241
Posty: 365
Shounen napisał(a):
Wygląda na to, że tym zapowiadanym przez twórców "czymś wyjątkowym" w ostatnim odcinku może być zmieniony ending.
Pewnie coś w stylu ostatniego odcinka DBGT, tyle, że pokażą to co się aktualnie dzieje... ja liczę na jakiś nowy materiał z filmu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To Kitaro coś tam, co zastepuje DBS mam mieć 50 odcinków z kawałkiem. Już pojawiają się spekulacje, że DBS może wrócić w 2019 roku.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Wiek: 36
Dni na forum: 3.241
Posty: 365
jeszcze jakieś 8 godzin i będzie ostatni odcinek
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Śniło mi się jakoś w nocy, że puścili 132 odcinek DBS. Ech, widać mózg się przyzwyczaił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 5.997
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
A co było?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Powrót na Ziemię i czas powitań.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 5.997
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Hahah, spójnie. Też mi się kiedyś Superka śniła, ale już nie pamiętam, co i jak.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Przeczytałem pierwszy tomik, tym razem po polsku, i jasne stało się dla mnie, dlaczego w DBS przy kolejnych saiyańskich przemianach zmieniają się kolory włosów, a w starej mandze ich długość, choć na pewno ktoś już na to wpadł, aczkolwiek nie przypominam sobie, żebym o tym czytał. Podpowiedzi: 1) DBS to anime, 2) manga Toriyamy była czarno-biała. Oczywiście to nie tłumaczy wszystkiego, ale powinno dać do myślenia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 5.997
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Zgadzam się. Rozpoznawać kolory po rastrach potrafią tylko najwytrawniejsi mangofile, co oczywiście jest dużo prostsze dla Japończyków, choć nie mniej wymagające.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Okładki kolejnych płyt z odcinkami:

Obraz
Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Obejrzałem ponownie odcinki z ostatniego boxa (121-131) i muszę przyznać, że oglądało się to tak dobrze jak najlepsze kino akcji. Walki stoją tu na najwyższym poziomie, są znacznie dynamiczniejsze niż wszystko co do tej pory było w DB. Nawet jeśli wciąż nie są doskonale pod kątem animacyjnym, bo nie są, to spokojnie nadrabiają muzyką i całą otoczką. Złapałem się na tym, że nie widziałem innego anime z tak dużą dawką walk trzymających w napięciu.

Pisałem o tym wielokrotnie, ale wrażenia z oglądania odcinka za odcinkiem są nieporównywalne większe niż z oglądania jednego co tydzień i ponownie mogę tylko polecić powtórny seans. Zastanawiam się tylko, czy po tak absorbującej końcówce będę w stanie jeszcze obejrzeć poprzednie sagi, zwłaszcza niesławne dwie pierwsze.

Jeśli nowy film przebije te wrażenia, a trailer mógłby na to wskazywać, to tylko czekać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.130
Plusy: 12
Posty: 663
Shounen napisał(a):
Pisałem o tym wielokrotnie, ale wrażenia z oglądania odcinka za odcinkiem są nieporównywalne większe niż z oglądania jednego co tydzień i ponownie mogę tylko polecić powtórny seans.
Podpisuję się pod tym Sami DB/DBZ/DBGT oglądaliśmy po kilka(naście) odcinków dziennie, przez co znamy to uczucie. I nie trzeba wtedy oceniać pojedyncznych odcinków, bo akcja się nie kończy

Shounen napisał(a):
Zastanawiam się tylko, czy po tak absorbującej końcówce będę w stanie jeszcze obejrzeć poprzednie sagi, zwłaszcza niesławne dwie pierwsze.
Ja tam z tym nie mam problemu, zawsze oglądam całe serie, bez wybierania co lepszych kawałków.

Nowości od grupy DBmangi
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
W tematyce DB jestem cholernie do tyłu. Widziałem wszystkie nowe filmy kinowe, ale serię Super zaledwie liznąłem (obejrzałem chyba dwa pierwsze odcinki, gdy były jeszcze świeże). W przeszłości, gdy byłem naprawdę hardcorowym fanem Dragon Balla, nawet wyrwany w środku nocy ze snu, potrafiłem podać poziom mocy Goku gdy używał potrójnego Kaiokena w walce z Vegetą.
Lata lecą nieubłaganie, zmieniamy się i my, więc z czasem osłabła także moja miłość do tego tytułu. Nadal jednak mam dla niego sporo sympatii i szacunku (a także dalej trzymam całą kolekcją mang, chociaż już nie w tak ekspozycyjnym miejscu), więc kierując się nieco nostalgią, myślę o zabraniu się za serię DBS. Mocno odstrasza mnie liczba epizodów, bo w obecnych czasach, czasem ciężko znaleźć wolną chwilę nawet na kilkunastoodcinkowe anime. Kierują się więc z pytaniem do osób, które widziały całość (bądź większość) - czy warto? Najchętniej widziałbym jakieś obiektywne opinie, ale i tak będę wdzięczny za każdą odpowiedź!

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 5.997
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Tak
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Jeśli filmy bardziej Ci się podobały niż nie, to warto i serię obejrzeć, bo to kontynuacja na podobnym i lepszym poziomie, a film, który wyjdzie w grudniu, będzie dział się już po niej. Tylko odcinki 3-14 i 19-27 przedstawiają mniej więcej fabułę znaną z dwóch ostatnich filmów, niestety z gorszą kreską, więc jeśli uznasz, że nie chcesz tracić tyle czasu, to możesz je przewinąć bez większej szkody. Walki w ostatniej sadze to jedne z lepszych, jakie zdarzyło mi się widzieć w anime.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook