Forum Dragon Ball Nao

» fantasy.ekstraklasa

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Założyłem sobie klub na http://fantasy.ekstraklasa.tv Czas, aby możliwie najlepiej wystartować, jest do jutra 17.55, czyli do rozpoczącie 1 kolejki nowego sezonu.
Zrobiłem sobie taki skład Drągowski, Witan - Douglas, Danch, Janicki, Leandro, Lewandowski - Dzalamidze, Linetty, Kownacki,Frankowski, Vacek - Flavio, Cernych, Zjawiński.
Zapraszam chetnych do grania. Na koniec okaże się, kto ma najlepszego nosa do polskiej ligi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 16.07.2015, 15:19
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wybiera się 15 osobowy skład: 2 bramkarzy, 5 obrońców, 5 pomocników i 3 napastników. Zawodnicy punktują dodatnio bądź ujemnie w zależności od tego jaki zaliczą występ w danej kolejce. Są punkty za bramkę, asystę, zwycięstwo i remis drużyny w której gra, obronienie rzutu karnego, ujemne np. za jego spowodowanie i stracenie z niego bramki. W zależności od pozycji różne osiągnięcia są odmiennie punktowane; np. gol obrońcy puntkowany jest wyżej niż ten napastnika. Trzeba wybrać na każdą kolejkę 11 osobowy skład meczowy. Reszta będzie zawodnikami rezerwowymi, którzy zapunktują jeśli wejdą na boisko i coś na nim pokażą. Wybiera się też kapitana, który zdobycz mnoży się przez 2 i vicekapitana, któremu się mnoży na wypadek absencji tego pierwszego.
Wygrywa ten, kto będzie miał najwięcej punktów po 37 kolejkach.
Drużynę układa się za wirtualne pieniądze, których mamy do rozdysponowania 32 mln zł. Każdemu z graczy przyporządkowano jego wartość. Zawodnicy lepsi są cenieni wyżej, a prawdziwą perłą może okazać się zawodnik stosunkowo tani, którzy w nadchodzącym sezonie pokaże, jak się gra. W tamtym sezonie zawodnikami, którzy pokazali więcej niż by świadczyłą o nich cena byli np. Hamalainen i Duda, którzy obecnie są już dużo więcej warci. Obecnie czuję, że rozkozaczyć mogą się Linetty, Kownacki, Janicki. Stawiam też na sprawdzonych takich jak Douglas czy Flavio.

Dodano po 7 minutach
Jest jeszcze odrobina czasu, więc będzie można założyć dla nas ligę prywatną.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek założył ligę dla fanów DB - kod 847223773, gdyby ktoś miał chęć.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Założyliśmy ligę prywatną o nazwie Dragon Ball. Zainteresowanych, a sądzę, że gracze z DBNao będą zainteresowani, informujemy o tym, że kod dostępu do ligi to 847223773.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » fantasy.ekstraklasa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook