Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 007, 23.08.2015

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do siódmego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 23.08.2015 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.738
Plusy: 5
Posty: 2.022
Genialne! Te teksty! Jak na razie, najlepszy odcinek! Zobaczymy, co po reklamach.
Kulinarne orgazmy Whisa wspaniałe. Pantie (mama Bulmy) miała zamknięte oczy, za to w zapowiedzi już otwarte.
[Edit]
Po reklamach też nieźle.

Fajnie trzepnął Bulmę. Doskonale to przedstawili. Napięcie serwowane stopniowo. Gotenks też miód i jego wiązanka

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Bardzo fajny. W filmie uderzenie Bulmy było raczej komiczne, tutaj cała scena została udramatyzowana w stylu typowym dla Toei, również "przemiana" Vegety odpowiednio zaznaczona. Akcja się wlecze jak należy, oby tak dalej.

No i nie było SSJ3

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.407
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Jak dla mnie słabszy odcinek od poprzednich. Straszny zapychacz. Rozciągają tego Battle of Gods niemiłosiernie. Kreska też momentami okropna. Gdybym nie widział kinówki to bym nie zrzędził, a tak to...
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.166
Plusy: 12
Posty: 663
Mi się wydaje, że to jest odwrotnie, bo skoro scenariusz do serialu napisał Toriyama, ale najpierw wydali z tego filmy, to dopiero teraz widzimy co autor miał na myśli
Dlatego nie ma co krytykować, że się ciągnie, bo ci co w ogóle nie ogladali filmów tylko seriale (jak nie dzis to kiedyś tacy będą) na pewno obejrzą te odcinki z przyjemnością.

Rozpisałem się, ale nie ma co do filmu porównywać, bo filmy 14 i 15 są skróconym serialem, a nie odwrotnie

Jak dla mnie im więcej odcinków/filmów z tego uniwersum tym lepiej Jest co podziwiać (choć miejscami się nie postarali, ale to są nawyki z DBZ).

Nowości od grupy DBmangi
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.738
Plusy: 5
Posty: 2.022
Nie wiem, czego innego oczekujecie po tasiemcu. Kaia? Yasiek, poczekaj 10 lat, to ci wydadzą i Kaia
Jak mówisz, to pewnie dla tego, że widziałeś Kami to kami i ci się cuda-wianki marzą.

Mnie się jeszcze przypomniało, że w tym odcinku muzyka była bardziej zróżnicowana. Plus za to.

kinichi, tych, co filmu nie widzieli a na serial patrzą, jest naprawdę sporo.
Sam mam kilku znajomych, którzy z niecierpliwością czekają na każdy odcinek, a kinówką wzgardzili.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Yasiek, za bardzo się wyczuliłeś na kreskę po 5 odcinku. Nie uważam, żeby kreska w tym odcinku za bardzo odbiegała od tej w odc. 1-4. Teraz każdy będzie się doszukiwał brzydkich twarzy i różnych "potknięć" animatorów

kinichi napisał(a):
Rozpisałem się, ale nie ma co do filmu porównywać, bo filmy 14 i 15 są skróconym serialem, a nie odwrotnie
A jednak wiele scen i wątków z Battle of Gods już pominięto. Dlatego ja bardziej oczekuję sagi z Freezą, bo do drugiego filmu wg napisów scenariusz pisał Toriyama, więc tam nie powinno być aż takich rozbieżności, jeśli faktycznie ta seria to "co autor miał na myśli". Choć podejrzewam, że ten "credits" w Fukkatsu no "F" to mógł być zwykły chwyt marketingowy, bo w końcu Toriyama żadnym scenarzystą nie jest, czego w wywiadach nie ukrywa.

vegeta391 napisał(a):
tych, co filmu nie widzieli a na serial patrzą, jest naprawdę sporo.
To zasługa różnych portali i stron (przykładowo filmweb), które z zapowiedzenia serii zrobiły sensację, a o filmach zero wiadomości. Nie rozumiem takiego parcia akurat na serię. Wydaje mi się, że wielu te najnowsze filmy błędnie traktuje jak poprzednie, czyli było ich dużo i nie zgadzały się z serią, więc niewarte uwagi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.738
Plusy: 5
Posty: 2.022
Shounen napisał(a):
przykładowo filmweb)
Dragon Ball Chō.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.972
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Spodziewałem się już ataku Vegety, a tu konic

Szkoda, że nie zaznaczyli jakoś siły poszczególnych bohaterów, np. kiedy Beerus odepchnął Tenshina, C18 i Piccolo, to Tien mógłby już się w ogóle nie podnieść

Dobrze Beerusowi Gotenks powiedział, że to on jest bachorem.

Obraz
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.166
Plusy: 12
Posty: 663

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez kinichi: 27.08.2015, 22:42
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.407
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
kinichi - usunęli już z obu źródeł... Jak możesz wgraj ponownie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 007, 23.08.2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook