Forum Dragon Ball Nao

» Seria "Cube"

Która część "Cube'a" była najlepsza?

Która część "Cube'a" była najlepsza?
"Cube 1" 80,00% 4 80,00%
"Cube 2 - HyperCube" 0,00% 0 0,00%
"Cube ZERO" 20,00% 1 20,00%
Wszystkich głosów: 5
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Oczywiście tradycyjne pytanko:

Co sądzicie o tych filmach? Podobały się Wam? Dlaczego? Który najlepszy?

Ja sam uważam ,że żeby nakręcić takie filmy, trzeba było mieć naprawdę niezłą wyobraźnie. Oczywiście są to filmy okrutne, pełne bólu i krwi więc raczej dla "mocnych" widzów. Są zagadkowe, szczególnie pierwsza część. W kolejnych już powoli "odsłaniają karty". Trzecia część "CUBE ZERO" wszystko tłumaczy. Dzięki niej zrozumiemy w pełni część 1szą i 2gą. I oczywiście połączymy ją w jedną całość. Powiem tak: całkiem fajna seria, choć nie każdemu musi się podobać. Całej serii daję jakieś 7,5/10. Uważam że pierwsza i trzecia część (Zero) była najfajniejsza, a najmniej przypadła mi do gustu część druga. Wydała mi się jakaś za bardzo, wymyślna. Ale to oczywiście moja opinia a nie fakt.

Czekam na wasze opinie! Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie!

Pozdrawiam
Serdecznie

mod: juz raz mowilem, zebys nie pisal wszystkiego pogrubiona czcionka!

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wlasnie przed chwila skonczylem ogladac 1 czesc. Ogolem fajnie zrobiony film, duzo pomyslow, ale strasznie beznadziejnie sie skonczyl i to mnie wkurzylo:/ Mam nadzieje, ze pokaza kolejne czesci, abym zrozumial ocb
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
O! Nareszcie ktoś coś napisał w tym temaciku. Tenks eMate. Rzeczywiście koniec części pierwszej jest tajemniczy i wiele nam nie tłumaczy. Część druga także niewiele więcej. Możę troszeczkę - wyjaśniają się "kontury" o co w przybliżeniu chodzi (szczególnie końcóweczka filmu)*. Cube zero jest istnym podsumowaniem całej serii. (wiecie, oglądałem to się chwalę jak kretyn )* Twórcy tłumaczą nam tam absolutnie wszystko (nawet "skąd w jedynce w sześcianie pojawił się człowiek upośledzony, ze specjalnymi zdolościami!"). poza tym [ ort! ] z cuba jest więcej niż jedno wyjście ... Już więcej nie zdradzam, nie chcę popsuć niespodzianki. Na koniec pytanko, które sobie wspomnicie w czasie oglądania filmu (III część):

"Czy wierzysz w Boga?"

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
1 mnie zaintrygowałą troche. 2 była moim zdaniem do bani, zbyt przekombinowana, nierealna i zmyślona. ZERO było chyba najlepsze, i można by chyba ją uznać za poczatek całej serii Cuba. Choć efekty mogły by być troche lepsze.

Tak*

I co teraz sie ze mną stanie


*Wypowiedz ta nie stanowi rzeczywistego stanowiska w dyskusji na tematy religijne osoby wypowiadajacej się w temacie.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Seria "Cube"
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook