Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 011, 20.09.2015

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Komentarze do jedenastego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 20.09.2015 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Hype z kazdym odcinkiem rośnie coraz bardziej.
Animacja poprawia się z każdym odcinkiem. Mozna by rzec, ze ten odcinek wniósł duży progres i byl z animowany starannie.
Goku posiadający umiejętność szybkiego gojenia się ran. Czyżby dla tego nie krwawił, otrzymawszy te wszystkie ciosy ? I czy jego krew czasem nie zamieniła się w ognista energie ?
Gdy Goku wyleciał z tego morza pod jarałem się 100%.
SzuDar Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SzuDar
Wiek: 33
Dni na forum: 3.214
Posty: 32
Skąd: Stargard
Kolega wyzej ma racje. Wszystko zaczyna byc coraz lepiej ale poza muzyczka - dalej nic w ucho nie wpada. Nie podoba mi sie to, ze zwykli smiertelnicy (Sajanie) moga sobie wytworzyc boga niemalze tak mocnego jak sam bog zniszczenia. Fakt, ze tworzyli go najsilniejsi smiertelnicy we wrzechswiecie ale to sam najsilniejszy bog zniszczenia. Chociaz bogowie (ci dobrzy jak Kaioshini) w swiecie DB sa co prawda mocni ale ich sila jest porownywalna raczej do SSJ2. Wiec w sumie... No dobra sila SSJG moglaby byc taka duza

à la prochaine
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Muzyka wpada w ucho. W tedy kiedy Goku wylecial z morza nawet lecial fajny soudtrack.
SzuDar Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SzuDar
Wiek: 33
Dni na forum: 3.214
Posty: 32
Skąd: Stargard
Muzyka w DB i w DBZ byla zauwazalna - i pod klimat - w kazdej minucie odcinka. Dlatego uwazam ze dalej slabo...

à la prochaine
Scientist Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Scientist
Dni na forum: 3.112
Posty: 40
Skąd: Szczecin
SzuDar napisał(a):
Wszystko zaczyna byc coraz lepiej ale poza muzyczka - dalej nic w ucho nie wpada.
Chester napisał(a):
Muzyka wpada w ucho.
Aha. Dlaczego ludzie próbują wymuszać na innych zmianę opinii? Na (chyba) konkurencyjnym forum o Dragonballu takie dziecinne kłótnie są powszechne. Dlatego właśnie zarejestrowałem się tutaj. Okej, koniec dygresji.

Muzyka w Dragonball Kai i w Dragonball Super IMO jest bardzo słaba ogólnie. W znaczących momentach brak podniosłości lub podniosłe utwory są po prostu słabe.

Przykład dobrze dopasowanej ścieżki dźwiękowej do sytuacji na ekranie (można oglądać całość, ale mnie tutaj chodzi o samą fuzję).
https://youtu.be/WeB7pkXitc4
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
No muzyka w DBS to tragedia Kto miał styczność z soundtrackiem DBZ ten wie...

Grupa Mirai
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jak dotąd muzyka mi nie przeszkadzała. Szczerze, było nieźle. W tym odcinku coś spaprali na całej linii. Nie dosyć, że kawałki nie pasują do scen, to jeszcze momentami stanowczo za głośno.

A Pan Ognisko zaczyna śmieszyć

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kikuchi (kompozytor DB) wysoko postawił poprzeczkę, więc nie oczekujmy, że w nowej serii muzyka będzie równie dobra, plus jeszcze dochodzi kwestia sentymentu. Nie ma się z czego cieszyć, niemniej myślę, że na tle innych dzisiejszych anime wypada normalnie.

A odcinek bardzo zacny. Miło, że walka trwa parę odcinków, rozwija się i nie widać jej końca. A najbardziej podobała mi się scena z Beerusem odbijającym "kulę" jak piłkę

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 011, 20.09.2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook