Forum Dragon Ball Nao

» Manga jako całość

Vegeta001 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 3.104
Posty: 3
Moje pyanie jest proste i za razem skomplikowane

dla czego

nie widóje już się Dragon Bala anime na stępnie Z, super i Gt jak na Rtl 7
czyli kilka odcinków anime kilka z i jeden gt

przecież [ ort! ] DB ma sens ale jeśli się zna Anime z to i super jest ok a jak znasz z to i GT MA SENS ALE POJEDYNCZE TE SERIE TO po prostu [ ort! ] kreskówki bez przekazu
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.161
Plusy: 12
Posty: 663
też uważam że powinni wyświetlić maga na rtl-sieben, najlepiej w oryginalnej wersji czarno-białej. Może być gandalf biały

Nowości od grupy DBmangi
Vegeta001 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 3.104
Posty: 3
nie chodzi mi o telewizje tylko np Axen spine puszczło Kai i GT a przecież [ ort! ] Kai jest bardziej dopracowane graficznie ale ogólnie sama orginalna Z jest bardziej ciekawa choćby z motywem na drodze węża gdy Goku śpi na autku i spada na gle budząc się w piekle i się bawi z djabłami hehe oczywiście Z ma równiesz wady np była tam scena gdy Goku pojedynkował się z Ginyu i w pewnej scenie Goku miał 3 oczu jenak ta scena jest takim ewenementem że na prawde trzeba dobrze znać sceny aby to dostrzec
Np teraz seria super jest fajne ale myśle że gdby Akira zakończy super na tym się skończy a ja np uważam [ ort! ] że powinien powstać motyw przedurzający gt na przykład nie gdzie był Goku ale aby pozostał z rodzinom i wtedy

nie było by nie do powiedzeń ani prawdo podobnie tego posta
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Co za mongoł.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.113
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Vegeta001 napisał(a):
Dlaczego nie widuje już się Dragon Balla anime następnie Z, super i Gt jak na Rtl 7
czyli kilka odcinków anime kilka z i jeden gt
Bo cenzura to bzdura

A tłumaczenie AXN Spin jest do dupy

(Zaraz co napisałeś? Nie rozumiem )

Poczekajmy, może legendarna Polonia 1 da nam DB i Sailor Moon na bazie włoskiego dubbingu (co można oglądać na Italia 1)
Vegeta001 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 3.104
Posty: 3
Sorki dałem się ponieść magi DB

hehe Mówie o tym że Dragon Ball Z jest lepszy niż Kai
Wystarczy spojrzeć na tytuł odcinka w Z na 20 odcinku przybywa Vegeta
podczas gdy na Kai w 20 odcinku mamy wyprawe na namek

kai jes graficznie dopracowany
a Z ka ma wady

przuwarzyłem tam w Z kiedyś scenke gdu Goku walczy z dowódcom śił frezera

i jest tam scenka przez 0,5 sekundy kiedy goku ma 3 oczu podczas gdy w Kai nie wypatszyłem tego motywu
ale Kai jest zbyt sztywne brak wontków śmiesznych pozytywnych
przez co wole Z poza tym [ ort! ] muzyka była lepiej w Z dopracowana
Ps. Dzięki za odpowieć do 1 posta
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.113
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Vegeta001 napisał(a):
Sorki dałem się ponieść magi DB

hehe Mówie o tym że Dragon Ball Z jest lepszy niż Kai
Wystarczy spojrzeć na tytuł odcinka w Z na 20 odcinku przybywa Vegeta
podczas gdy na Kai w 20 odcinku mamy wyprawe na namek
1.Masz nick od Vegety a pisesz jakbyś był Goku
2.W DBZ tak to dłuuuuugo trwa bo Toriyama rysował mangę w tym samym czasie, więc Toei dawali fillery, temu czekam na DB Kai Kai, gdzie historia jest 100% z mangi, podobnie z kolorami (fioletowo włosa Bulma, czarno-włosy Vegeta)

poza tym muzyka była lepiej w Z dopracowana
Wiesz że muzyka z AXN Spin to zastępcza muzyka? Kenji Yamamoto robił tę muzykę na początku, ale został wylany za plagiastwo, więc mamy teraz do dupy dobraną muzykę
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


To co zakupili to pokazali, GT kupili pewnie wcześniej, bo wyszło wcześniej, potem kai, sens to ma jako DB, DBZ i DBGT w tej kolejności. Pojedynczo wiadomo o co chodzi, ale pełnię fabuły widać oglądając to w ten sposób. Kai pokazuje sceny z Father of Goku, które tłumacza fabułę z pominięciem serii DB, Z rozpoczęło się od razu po DB i wynikało z niego. A GT to dalszy ciąg Z i Kai, które jedno jest okrojone (Kai) lub rozbudowane (Z) zależy jak się na to patrzy. Super jeszcze nie wyszło w całości, dlatego nie można puścić pomiędzy odcinkami Z tego co cały czas wychodzi i nie wiadomo co będzie dalej.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Manga jako całość
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook