Forum Dragon Ball Nao

» Saga Freezy

Strony:   1, 2, 3, 4
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.283
Posty: 402
Plusy to na pewno klimat, co jak co, ale jest najbardziej zblizony do DBZ.
Postacie Beerus i Whis, bardzo dobrze wpasowali się w swiat DB.
Fabula takze, jest ciekawa, jak na te 27 odcinków... jesli wezmemy za przyklad, 36 odcinkow GT gdzie lataja po planetach w poszukiwaniu kul, oraz walcza z randomami. A w DBZ Goku chyba dopiero konczyl wędrówke po wężowym moście. Oraz pojedynki ktore nie sa tak przewidywalne. Goku jeszcze ani razu nie wygrał.

Dla mnie seria Super, jest lepsza od GT, ale gorsza od DBZ. W sumie to trudno przebić legendarnego tasiemca...
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Najlepsze były pierwsze odcinki z rodzinami Goku i Vegety oraz odcinki pomiędzy saga Beerusa i powrotem Freezy. Każda seria z DB ma inne tempo, co ma swój urok.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.117
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
kinichi napisał(a):
Inna sprawa, że w podstawowej wiedzy o świecie (liczenie do 20, płeć itd.) był niewyedukowany Na szczęście z czasem to nadrabiał.
Więc brakowało mu wiedzy, ale nie myślenia
1.LOL on nawet nie umie liczyć do 4 (GT Special)
2.Taaaaaaaaaaaaaaa:

-Masz junior, oto senzu
-Niech Gohan trenuje Chi-Chi, zawsze będzie taka potrzeba
-Niech Vegeta żyje, pokonam go innym razem
-Ocalę życie Burty, Jheesa i Reacuma, nie są grożni
-Nie chcem zabijać Dr. Gero, i tak jest nie winny
-Niech Goten i Trunks zabiją Buu, mamy i tak smocze kule

Goku jest tylko geniuszem walki, w normalnym życiu jego większym głupkiem niż "matoł"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
Mam na myśli głównie zachowanie Vegety w stosunku do Beerusa.
To jest pierdoła. W DBZ Piccolo robił prawo jazdy. Wielki szatan, który chciał pogrążyć świat w piekle, robi nie wiadomo po co prawo jazdy. Nierealne. W głowie się nie mieści. Ale było, minęło, widz się pośmiał i fajnie. Albo uznał, że skoro to filler, to nieważne.

Mateusz napisał(a):
Dlaczego więc można z napięcem i zaangazoowaniem oglądać po raz któryś Naruto, DB, DBZ itp.
Zwyczajnie lubisz te serie. Z kolei filmy Ci się nie spodobały, więc DB Super podzieliło ich los, bo przedstawia podobną fabułę. Oczywiście, że twórcy mogli się bardziej postarać i wyjść naprzeciw takim osobom, ale uznali, że skoro filmy odniosły sukces, to nie trzeba wiele zmieniać. I kto odebrał filmy dobrze, ten na dotychczasową fabułę serii nie powinien narzekać.

Mateusz napisał(a):
Ja to inaczej odebrałem.
Bo gdy się ogląda odcinki z negatywnym nastawieniem, to sceny inaczej się odbiera i jest to normalne. Ja wolę szukać pozytywów. Tak samo mogę zarzucić, że na siłę szukasz minusów i negujesz plusy. To żadna rozmowa.

Nie twierdzę, że seria jest super i że to jakiś hit, ale mogę powiedzieć, że podoba mi się to, co Tobie się nie podoba. Ciekawe postacie, ciekawa fabuła, budowanie napięcia, emocjonujące sceny. Zgodzić się mogę tylko co do kiepskiej oprawy audiowizualnej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Może na nas to nie działa ze względu na wiek? Pokażmy to dzieciom i zobaczymy czy się spodoba, jeśli tak to znaczy, że seria jest dobra niech one porównają to z DB, DBZ i DBGT, odbiorą to inaczej niz my.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Saga Freezy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook