Forum Dragon Ball Nao

» Komórki

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wcześniej ze dwa lata temu miałem Sony Ericssona.
Zepsuł mi się dżojstik i od niedawna podobnie z resztą jak mikrusek jestem posiadaczem Samsunga J700, od razu mówię, jeżeli zdecydowaliście się na kupno tego telefonu zaopatrzcie się także w kartę pamięci, bo pamięć telefonu woła o pomstę do nieba.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.597
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja dziś sprzedałem swoją Nokię 6080, ciężko było mi się z nią rozstać, ale była okazja to opchnąłem ją za 100zł i kupiłem sobie Motke L7 również za stówkę. Fajny telefonik wszystkie bajery ma, muszę tylko kupić większą kartę pamięci bo była w nim tylko 64mb.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja mam super zajebistą Nikię 3100, którą mogę sobie przyszpanować co najwyżej w Somalii. Ci ciekawe do niedawna myślałem, że to 3200 jest. Muszę wymienić, bo dźwięk mi przerywa i w ogóle jakaś dziwna jest. I nie ma aparatu. A na libacji czasem warto uwiecznić jakąś scenkę, bądź krótki filmik zrobić.
Po głowie chodzi mi Motorola V3. Podobno do dupy, ale mnie się podoba.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.597
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Po głowie chodzi mi Motorola V3. Podobno do dupy, ale mnie się podoba.
Lepiej kup Motorolę V3i albo V3x. Wygląd ten sam, ale możesz władować kartę pamięci i chyba jak się nie mylę to mają jeszcze lepsze aparaty. Bo pamięć V3-ójki to ok. 3-4mb, więc za długi film z libacji nie będzie i jeszcze trzeba mieć miejsce do SMS-ów i plików osobistych. Pozdrawiam.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja tam się nie znam, ale dzięki za info, rozejrzę się, ale kupię dopiero za jakieś pół roku albo i więcej. ;p
Żeby spamu nie było to zaczynałem od jakiegoś ultraprzypałowego Ericssona, ale zapomniałem jego nazwy. Zachwycony pięknem arabskiego pisma ustawiłem sobie arabski język, ale zamiast cofnąć to przyjąłem zmiany. Męczyłem się niemiłosiernie, by przywrócić polski. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Joe, jak chcesz, moge sprzedac Ci moj ultranowoczesny telefon, jakim jest Nokia 5210 ( chyba ) Express Music. Telefon sprzedalbym po promocyjnej cenie : 700 zl ( wydalem w te wakacje razem na niego az 780, wiec trzy sztuki jarania masz do przodu ). Widzialem ,ze byles nim wielce zachwycony, tak wiec, jezeli przyjedziez w czerwcu, bij do mnie smialo. Telefon ma lekkie slady otarcia, po nocnej libacji calonocnej w lesie ( przelom sierpnia, wrzesnia tamtego lata ), wtedy to troche mu sie z okienka starlo, o i jeden przycisk boczny zaczyna odmawiac posluszenstwa, ale trzeba miec sile, wtedy jest dobrze

Joe:Byłem zachwycony, bo można nagrywać, ale to nie ejst komórka moich marzeń. Poza tym 3 sztuki jarania to dostanę za friko od muslima.
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.922
Posty: 88
Mam motorole K1 (srebrna z lusterkiem ) od roku Posiada aparat 2,0 Mpx, mp3, kartę pamięci. Ogólnie jestem zadowolona z mojego tel.

^___^
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Od jakiś 3, 4 lat mam telefon w Plusie na abonament. Telefony zazwyczaj dostawałam w spadku po mamie (co 2 lata dostaje się nowy telefon, a ze starym można zrobić co się chce). Sytuacja się nieco zmieniła, gdy trafiłam do drugiej już klasy technikum, wtedy zaopatrzyłam się w Samsunga. Jakiego? Nie wiem. Z klapką, czerwony z czarnym ornamentem. Polifonia i tyle. Żadnych MP3, kamery czy aparatu.

Od czerwca ubiegłego roku mam Plusfona 603i. Bardzo się do niego przywiązałam. Ma kamerę, aparat, MP3, kartę pamięci, która daje mi 2Gb szaleństwa. Płaska klawiatura. Oczywiście z klapką. Innych telefonów nie toleruję z tego względu, że noszę telefon w kieszeni i wyświetlacz by cierpiał. Ma fajny bajer. Na klapce wyświetla mi się godzina i kto dzwoni. Nie znam się ale to chyba się nazywa 3G, czy jakoś tak. Bardzo go lubię.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Przez jakieś 4 miesiące miałam Samsunga e250. Fajny telefon. Bez wodotrysków, super aparatu itd, ale nie potrzebne mi to było. Aż tu pewnego dnia spadł mi na drewnianą posadzkę. Wylał się wyświetlacz, przez co telefon był do wyrzucenia. Nie zrażona tym, kupiłam jeszcze jednego samsunga, ten sam model. Po 3 miesiącach stało się to samo - wyświetlacz wylał. Tym razem, spadł na dywan. No cóż.
Po tamtych wydarzeniach musiałam szybko sobie zorganizować jakiś nowy telefon. Akurat kolega miał na zbyciu Sony Ericssona k800i za 50 zł. Telefon był w świetnym stanie, bez żadnych trwałych uszkodzeń. Jedynie obudowa nosi ślady użytkowania, to wszystko. Jestem bardzo zadowolona. Aparat ma 3,2 mega pixele, pamiec 64mb a więcej mi nie potrzeba, bateria długo trzyma... Jestem z niego bardzo zadowolona

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Sony Ericsson K550i , super aparat,super jakosci mp3 i inne powszechnie stosowane bajery w tym latarka,na razie nie zamieniłbym go na zadnego innego.Jednak najlepsza komórka jaka w zyciu miałem była Nokia 5110,wiem ze była cegła ale ukochana cegła przetrzymywyła wszystkie moje ataki agresji rzucania nia o sciane ze schodów i inne cuda noi ten zasięg z najwiekszego zadupia mogłem spokojnie zadzwonic

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Na dzień dzisiejszy posiadam Sony Ericsson K550i i uważam, że jest całkiem dobry. Całkiem ładnie się prezentuje, ma 2mpx aparat, latarkę, odtwarzacz mp3, radio itp. Raczej nie planuję w najbliższym czasie zmieniać telefonu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Obecnie mam Nokię 6303 classic. Jestem bardzo zadowolona z tego telefonu, jedyny minus, to to, że czasem wolno chodzi. No ,ale ma jak na komórkę bardzo dobry aparat, świetny odtwarzacz MP3, co do pamięci, rzekomo owszem wyskakuje mi bez przerwy: Pamięć telefonu prawie pełna usuń pozycje, ale i tak ich nie usuwam i mogę wiele rzeczy tam ściągnąć.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum DB Nao » » » Komórki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook