Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Komórki

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Vegeta_ssj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Vegeta_ssj2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.585
Posty: 111
Skąd: Międzyrzecz
ja mam głupiego siemensa a50;/który i tak mi sie znudziłxD

Życie to piękna przygoda, ale nikt nie wychodzi z niej cało
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Ja posiadam koma Sony Ericsson ( tak to sie chyba pisze ) model K750i . Jest to bajerowy fonik wedlug mnie : PIszcie co o nim sadzicie czekam

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Posiadam LG B2050, ale jak tylko skończy się promocja w erze zmienie telefon, jeszcze nie wiem na jaki

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.497
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
ja tam jestem staly w uczuciach chlopak i mam nieprzerwanie od 3-4 lat wypasiona(jak na tamte czasy) nokie 5510 to ta podluzna z pelna klawiatura zawsze stawiam na oryginalnosc no i ma jeszcze mp3!!ale tylko 64 mb i niezle sie nawet trzyma

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.499
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Jezeli ma ktos jakies bajerki np.gry,tapetki,dzwonki do SE K750i bardzo bym prosila o przeslanie ich na adres mailowy [email protected] . Z gory Wielkie THX

shiro: Wszystko poprawiłem z mailem, nie musiałaś pisać drugiego postu o błędzie

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.835
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm zmieniłem swego czasu telefon z S55 na Sony Ericsson T230.Powiem szczerze:wyświetlacz ma słaby,nie ma ani irdy (podczerwieni) ani blueT,cięką polifonie posiada jednak podoba mi się.Ma pare fajnych opcji umilających życie np przy pisaniu smsów.Cóż do rozmów starczy,nie potrzebne mi cacko robiące za mp3 player/radio/telewizor i jeszcze najlepiej toster.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.535
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
SE k300i
12 mb to troche mało, ale od muzy to mam swojego creativka.
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.492
Posty: 189
Mój wujek handluje telefonami, więc komórke mam niezgorszą. A mianowicie Sony Ericsona k750i. Choć przez większość czasu miałem nokie 3310.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Fenix Fable: 02.08.2006, 19:26
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.557
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
No cóż telefony komórkewe sięgają w dzisiejszych czasach szczytów! ( kto wie czy nie będzie lepiej technolgia zaskakuje!) Ale ludzie powiedzcie mi czym tu jest szpanować? Sam mam SE T310 (sprzed 5 lat) i nie pokazuje go przy ludziach! Mi telefon potrzebny jest do dzwonienia i pisania smsów jak mnie nie ma w domu, nie tak jak innym do popisywania się dzwonkami czy tapetami szczelaniem fotek czy kręceniem filmów.. To jest po prostu żaneda.. A wiedzcie że nie którym osobom przez takie wasze popisy jest przykro! Nie wszystkich stać na telefony nawet te najgorsze! Tak jest np u mnie na wsi!
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.876
Posty: 549
Kupiłem sobie Siemensa C75. Dokupiłem kabel USB. Nie potrzeba mi niczego lepszego Aparat, nagrywanie filmów itp. Dla mnie bajer.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.044
Posty: 518
W koncu po 3 latach Megane zmienia komorke z samsunga c 100 na 6230 i, robi za przyslowiowy toster, jak to powiedzial Shab, ale wazne ze w koncu wszystkie smsy beda dochodzic, rozmowy sie nie urywac i bateria nie bedzie padac po jednym dniu.

P.S. eMate tak trzymac, przynajmniej plodnosc zachowasz ;p
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.700
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Jak powiedział Jerremy Clarcson : "Są jeszcze ludzie którym telefon potrzebny jest do dzwonienia a nie fotografowania swoich genitalkiów i zamieszczania we włoskim internecie". Ja osobiście komórki nie mam. Kiedyś miałem . Jednak po dwóch dniach ,jak mi się znudziła muzyczka z "Desperado" wykonana jak w grach na zx spectrum ,sprzedałem ją. Tak ogólnie uważam komórki za nasienie szatana , bo nie pozwalają człowiekowi się wysrać w spokoju nie mówiąc już o chwili zastanowienia.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja mam stary jak świat : Siemens MT 50. Mi telefon służy tylko do wysyłania smsów ( szczegolnie do jednej sieci gdzei mam jeszcze darmowych ponad 1000 ^^ " )i do dzwonienia.
Ten telefon ma już z jakieś 3 lata.
Znam kolege, ktory ma juz z 15 ( albo i wiecej) komorke i znudzila mu ise juz po tygodniu o_O
Fenix Fable Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Fenix Fable
Dni na forum: 6.492
Posty: 189
Aktualnie nie mam komórki, zbieram na jakiś bardziej wypasiony model z kamerą, bo takowa jest mi bardzo potrzebna.
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.211
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Mam nokię N-GAGE QD i wcale nie narzekam

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.304
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Robert__15 napisał(a):
a ja kiedyś miałem sagema 5 potem
ja tez
teraz mam samsunga x-520 mam granatowego
ten telefon nie jest wcale dobry nie kupujcie ma 1 mb pamięci, ma aparat ale nie ma wideo, ma IRDE ale tylko na wizytówki tylko fajnie wygląda ale jest kiepski

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.176
Posty: 403
Skąd: NS
Obraz Aktualnie mój ukochany k700i ....ale ma zepsutu joystick prosze nie mowcie o naprawie bo juz na niego stracilam ponad 100 zł przez to mam odjęty dostep do ponad połowy funkcji....ale dalej jest spoko Jak wyciągnęłam nakładke na joystick to przynajmniej nie odbiera mi rozmow w kieszeni

W sumie powinnam miec ten :
Obraz Sharp 902, miałam go jakiś tydzień, wszystko super telefonik wypas zamówiłam kabelek do niego, nawet jeszcze nie przysłali a telefon właczam i on włącza sie do pewnego momentu potem gasnie i od nowa....więc siedzi w szafie
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.173
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
ja obecnie posiadam Simensa a75 bez aparatu bez kolorowego wyświetlacza , SMS - ów też nie mozesz wysyłać bo klawiatura działa tylko po częśći , aczkolweik ma dwa atauty , jest na karte i mozna dzownić [ ] . Na szczęście niedługo wybieram się po nową komóre do sklepu [ no może na bazar do ruskich ] .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 06.07.2007, 10:24
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.169
Posty: 238
Skąd: ...
Mam komórkę, nawet szczerze powiedziawszy nie wiem dokładnie jaką... Sony Ericsson bodajże, ale mimo paru wypadków dzwoni i wysyła sms-y. A to wystarczy.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.523
Posty: 885
Kurcze...nie pamiętam jak się nazywa moja aktualna komórka...ale poprzednia była to Nokia 6021...a teraz hmm....nie wiem...kurcze zapomniałam..ale jak się dowiem to napisze...ale wiem że Nokia,ja zawsze mam Nokie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Komórki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook