Forum Dragon Ball Nao

» PES 2016

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gierka jak co roku rywal EA Sports jeżeli chodzi o kopana. Gram w niego bo nie ma cracka do FIFY 16 no i oczekuje Euro 2016 DLC, które w tym roku ukaże się właśnie do japońskiej produkcji.

Po pierwszych godzinach miałem ochotę wywalić te grę w cholerę, ale im dalej brnąłem w ML tym gra zaczęła mi się coraz bardziej podobać. mimo, że Pctowa wersja jest gorsza od PS4/XONE to nie ma na co narzekać. Gameplay jest taki sam i jest bardzo dobry szczególnie gra w deszczu, gdzie zupełnie inaczej rozgrywa się piłkę, aniżeli w FIFIE, gdzie deszcz nic wielkiego w sumie nie robi. Fizyka piłki dobra, podoba mi się, że trzeba czytać grę a nie pchnąć bezmyślnie do przodu. Niestety fatalnie zaprogramowano bramkarzy i zarówno ten kontrolowany przez nas jak i CPU wpuszczają wszystko jak leci co działa w dwie strony, bo łatwo jest strzelić fajną bramkę, ale też łatwo jest stracić a akcje przeciwnik może wyprowadzić wprost ze swojej połowy, jedna górna piłka i w plecy

Na dobrym patchu gra wygląda cacy. W ML prowadziłem Albirex Niigata, ale że nieudacznicy nie awansowali do Azjatyckiej LM to odszedłem do Interu, gdzie zdobyłem mistrzostwo Włoch, wygrałem LE i aktualnie walczę w LM będąc przy tym jeszcze trenerem naszej kadry.

Jak ktoś nie chce się bawić offline to może za darmo zagrać w PES MyClub czyli osobnej, darmowej odpowiedzi na kanadyjski FUT, ale szczerze mówiąc rewelki nie ma:
http://store.steampowered.com/app/407250/

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » PES 2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook