Forum Dragon Ball Nao

» Gdyby Goku i Vegeta byli kobietami?

Strony: 1, 2  
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Pewnie błoby to samo, walczyłyby najpierw ze sobą, potem z resztą wrogów, problemem byłby Goten, jeśli Goku walcząc z Cellem byłaby w ciąży smok mógłby przywrócić do życia Gotena jako zdolne do samodzielnego życia niemowlę, gdy wskrzeszał ofiary Cella albo Goten urodziłby się później. Gdyby nie bło Gotena, nie błoby fuzji, walka z Buu przebiegłaby inaczej, pewnie Enma nie mając innej nadziei wysłałby Vegetę wcześniej na Ziemię. Pewnie scaliłaby się z Goku, którą bogowie wypuściliby na Ziemię wcześniej bez Gotenksa, a gdyby Goten żył walka toczyłaby się analogicznie. Vegeta jako matka mogłaby rozsądniej myśleć, przejąć się Trunksem i nie pozwolić Cellowi osiągnąć ostatniego stadium, chyba, że duma wzięłaby nad nią górę. Byłaby też milsza dla Future Trunksa. U Saiyan kobiety walczyły na równi z mężczyznami (Seripa), więc tak samo.
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.378
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
To tak jak spytać, gdyby woda była ogniem, lub gdyby drzewo było kamieniem.
Pytanie wbrew logice.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Wiem, że wbrew logice, ktoś mógłby to jednak zrobić w takiej wersji albo napisać jako wersję z Saiyankami zamiast Saiyan Wiem, ze zrobiono ich mężczyznami i tacy zostaną
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Główni bohaterowie DB nie bez powodu są chłopcami, a później mężczyznami. Fabuła w teorii mogłaby być podobna, ale to by się nigdy nie zdarzyło, bo gdyby głównymi bohaterami były dziewczyny, to manga nie ukazywałaby się w magazynie dla chłopców, w efekcie autor musiałby położyć główny nacisk na rozterki miłosne, a walki i obrona świata byłyby tłem, czyli przeciwieństwo DB.

Pogdybać i pisać scenariusze można, ale to nie tylko nielogiczne, co abstrakcyjne. Niemniej ja się nie skuszę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jest pytanie , będzie o odpowiedź.

Cycki.
Gdyby Goku i Vegeta byli kobietami, byłyby cycki.
I to w wersji SSJ.


Do listy tematów głupich dołączył kolejny.
Ten jest głupi w sposób niezwykły, co niewątpliwie czyni go wyjątkowym.

Aby w swojej nieopisanej wyjątkowości nie czuł się przesadnie osamotniony, poproszę jeszcze o temat:

Czy Saiyanie obcinali paznokcie u stóp?
Czy Vegeta lubił Vegetę?
Co by było, gdyby Goku był Amiszem?

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
fem goku już zrobiłem w fanfiku, fem vegeta była by wściekła jak fem tullece nazywała by ją ''księciem wszystkich saiyan'' co do fuzji, fem veget nie byłby ciekawy, fem gogeta natomiast...dobra żona

tak na serio? nie jestem fanem genderbending
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


W Multiverse przeciwniczka zamieniała Vegetę w kobietę, ale nie zrobiło to na nim wrażenia. Jeszcze Goku mogłaby wrócić na Ziemię z myślą o dzieciach lub dziecku, gdyby Goten nie został poczęty
Dai Kaiosama Obcinali, rosły im jak ludziom, mieli paznokcie, musieli obcinać. Gdyby był Amiszem nie walczyłby bo byłby pacyfistą, czy lubił swoją planetę? W mandze stwierdził, że ma ją gdzieś, tylko mu niedobrze, że Frezer go zniewolił-tom 22.
Temat nie musi być mądry, wystarczy żeby było wesoło

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez konto usunięte: 18.03.2016, 10:50
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Citrel

Temat nie musi być mądry, wystarczy żeby było wesoło
Temat nie musi być mądry, ale czy to znaczy że ma promieniować skrajnym debilizmem?

I nie jest wesoło.
Bo "wesoło" nie oznacza miziania się z Bartkiem z pomocą Wi-Fi lub LTE za pośrednictwem monitorów.

Jest żałośnie
Tym bardziej, że nawet nie spróbowałaś wyczuć ironii.


Temat nadaje się jedynie do spalenia na stosie.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dai Kaiosama Więcej dystansu. Mnie ten temat się podoba, dlatego go założyłam, czy debilny to nie wiem, czy tylko smieszny, w końcu poczucie humoru to kwestia względna. Mnie nie chodziło czy komiks był w gazetce dla chłopców czy dziewczynek, tylko o to jak przebiegałaby fabuła, gdyby to były kobiety, ale w realiach DB, nie w typowych komiksach dla dziewczyn z wątkami miłosnymi, tylko o walczących kobietach jak Kobieta Kot z Marvela albo Aeon Flux.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Citrel

czy debilny to nie wiem
Debilny.

To już wiesz.
Nadeszło oświecenie...?


Więcej dystansu?

Zostawię to bez komentarza.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dai Kaiosama Obawiam się granica dobrego smaku to też pojęcie względne, obejrzyj Straszny Film. Tak samo jak poczucie humoru. Chociaż temat dla mnie ciekawy sam w sobie.

Ja bym prosiła jednak o komentarze w stylu co by było, gdyby to były kobiety, tj inne spojrzenie na świat, większe zainteresowanie potomstwem, może mniej brutalności. Chodzi o to np. że Goten by się nie narodził gdyby Goku zginęła w walce z Cellem, to wpłynęłoby na dalszą fabułę, Gohan nie miałby sparingpartnera, skupiłby całą uwagę na Videl przed turniejem (to mógłby być ten wątek miłosny, o którym nie pomyślałam), nie byłoby fuzji z Trunksem, inaczej przebiegłaby walka z Buu, inne zachowanie Vegety względem Future jako matki, podałam rozwiązania jakie autorzy mogliby zastosować w pierwszym wpisie. Albo Goten urodziłby się bo matka nie opuściłaby dziecka-Gohana i wróciła na do życia, jakby wiedziała, że jest w ciąży nie poświęciłaby się, inny przebieg walki z Cellem itd.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
W Mu.ltiverse przeciwniczka Vegetę w kobietę, ale nie zrobiło to na nim wrażenia.
wg jednej parodii, dziewczyny z u bojacka to żart enmy żeby z wojownicy wrócili

@dół

hehe ok trudno będzie ale postaram się

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 17.03.2016, 21:23
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Bartek Podeślij link, bo mi chodziło głównie o fabułę i ich zachowanie jako kobiet.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Dziś kończę swoją przygodę z DB NAO. Wrócę prawdopodobnie o ile ktoś z administracji łaskawie ogarnie bajzel jaki w ostatnim czasie wywołała głównie Citrel z Bartkiem do spółki. O ile on się ogarnął w miarę to Citrel zaczyna złośliwie zakładać debilne tematy.

Nie mam czasu na takie bzdety więc szkoda mi go marnować na przeglądanie forum gdzie połowa postów w ostatnim czasie to jak nie ww glupoty to pogawędki tej dwójki w tematach. A takie zreczy powinny być załatwiane na priv.

Sayonara!
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Łukasz napisał(a):
Dziś kończę swoją przygodę z DB NAO. Wrócę prawdopodobnie o ile ktoś z administracji łaskawie ogarnie bajzel jaki w ostatnim czasie wywołała głównie Citrel z Bartkiem do spółki. O ile on się ogarnął w miarę to Citrel zaczyna złośliwie zakładać debilne tematy.

Nie mam czasu na takie bzdety więc szkoda mi go marnować na przeglądanie forum gdzie połowa postów w ostatnim czasie to jak nie ww glupoty to pogawędki tej dwójki w tematach. A takie zreczy powinny być załatwiane na priv.

Sayonara!
Obraz

jednego chama mniej

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 18.03.2016, 11:56
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Łukasz, dodaj ich sobie do ignorowanych.

Obraz
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
W Multiverse przeciwniczka Vegetę w kobietę, ale nie zrobiło to na nim wrażenia.
dla mnie to ''coś'' nie było fem vegetą, to jest fem vegeta

http://img12.deviantart.net/22a0/i/2011/266/ ... 4ao38z.png

Dodano po 3 minutach
Mateusz napisał(a):
Łukasz, dodaj ich sobie do ignorowanych.
1.trol ma dodać normalnych użytkowników do ignorowanych? hahaha
2.to nie ssjpower, tu troli trzeba czytać -_-'

Update

O! Jest taka opcja! Hura

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bartek: 18.03.2016, 12:00
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Citrel, takie pytanko: jakby Goku i Vegeta były kobietami to czy błona dziewicza uszkodziłąby im się podczas intensywnych ćwiczeń czy w wyniku penetracji?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Bartek Nic dodać nic ująć
Al Ed Upek Dlaczego Wam kobieta kojarzy się tylko z pochwą i biustem? Dlaczego nie pomyślicie np. jakby się zachowywali, jak wyglądałby ich trening albo potoczyła się fabuła?
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Citrel napisał(a):
Al Ed Upek Dlaczego Wam kobieta kojarzy się tylko z pochwą i biustem?
Bo najczęściej to chłopacy wykonują ciężką robotę, a dziewczyny są "nagrodą" tego
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Gdyby Goku i Vegeta byli kobietami?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook