Forum Dragon Ball Nao

» Fallout/Fallout 2

Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Fallout i Fallout 2...
Te tytuly znane są chyba wszystkim fanom RPG.
Graliście???
Co o nich sądzicie??
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
pozyczylem, zagralem, wyrzucilem strasznie mi sie nie sposobalo gra mi nie podchodzi pod zadnym wzgledem. nie nie nie - dla tej gry.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
FALLOUT wymiata świetna gierka, szczegolnie 2 Naprawdę gra jest niesamowita Taktyczny fallout jest trudniejszy ale też spoko. Jedna z najlepszych gierek. Żywa Legenda.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jedna z najlepszych gierek. Żywa Legenda.
TYm razem to ja zgodze sie z Szarakiem.
Fallout jest reweacyjny
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.641
Posty: 325
Skąd: Mokotow
fallout kozak przechodzilem 2 pare razy i zawsze na inny sposob polecam ,zeby 3 zrobile na kompa jako rpg

pulkarecordzz.phorum.pl
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Przeszedłem obie części po trzy razy , a do dziś nie wiem jak w 1 znaleść towarzyszy poza Tycho , Lanem i Ochłapem

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.762
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Początkowo gry te wydawały mi się słabe (pare lat temu) i do rozpoczęcia przygody namówił mnie głównie brat. Wyszło mi to na dobre. Obydwie części mnie "wciągnęły"i przeszedłem je pare razy. Jest to dość rozbudowana gra, obsadzona w fajnych klimatach (ponekluarnych). Bardzo fajnie wykonywało się misje, zbierało własną paczkę, lub jeździło bryką po świecie. Podobało i się kreowanie postaci, a niektóre kombinacje były niezwykłe. Ogólnie bardzo fajna seria, ale "F.Tactics" jakoś mi się nie spodobał. Niezapomniany moment gry F2 - po przejściu gry zawsze szedłem do New Reno, odwiedzić Księżulka-Pijaczynę. Dawał fajny prezencik (Hintbooka) dzięki któremu oddziały enklawy rozwalało się bez pancerza, gołymi rękami... Bardzo fajne gierki, które niezwykle wciągają!

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
maku304 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
maku304
Wiek: 35
Dni na forum: 6.683
Posty: 94
Skąd: kalisz pomorski
Fallout 2 jest najlepszym RPG z jakim miałem doczynienia, a pokonanie Franeczka na końcu daje wielką satysfakcje!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Fallout to juz klasyk Pamietam te czasy jak siedzialem kilka godzin dziennie i pocinalem Grafika, fabula i grywalnosc byla niezla, ale wszystko co dobre kiedys sie konczy

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Fallout po prostu jest WIELKI. Mnie się najbardziej podobała jedynka, w dwójce co prawda świat był większy i ładniejszy, ale zbyt "jajcarski". Na każdum kroku nawiązania do wszelkiego rodzaju filmów, gier, muzyki itp itd. Najgorsze jest to, że te nawiązania wręcz gryzły w oczy, zbyt oczywiste, podane wprost. To nie były już "Estern egg", to był wrzask: "EEEJ! JA JESTEM Z 2001: Space odyssey!!!" "A ja z Fallout 1!!!". To wszystko psuło klimat postapokaliptycznej wizji przyszłości wykreowanej w jedynce.
Jedynkę miałem z CDA (wersja po angielsku) i ni w ząb nie rozumiałem co i jak się robi. CD z grą przeleżał jakieś pół roku nie tknięty, aż nie miałem co robić i odkurzyłem "opad" (FALLOUT oznacza opad napromieniowanego pyłu po wybuchu nuklearnym). Dodam tylko, że po angielsku nic nie umiałem. To dzięki tej gierze zrozumiałem, że warto się uczyć angielskiego. Przeszedłem ją kilkakrotnie po angielsku i 2 razy po polsku (kupiłem Fallout Saga) z czego po angielsku podobała mia siębardziej. Nic tak nie działa na tyobrażnię i nie buduje klimatu jak siedzieć ze słownikiem i próbować odczytać dziennik Grey'a znaleziony w The Glow ...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Fallout/Fallout 2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook