Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Chaozu

Strony:   1, 2
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dla mnie był OK! Bardzo mi się podobało jak prubował zabić Nappe gdy przykleił mu się na plecy szkoda tylko że mu się nie powiodło.
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.033
Posty: 119
Ja bardzo go lubię. Był sympatyczny i bardzo odważny (walka z Nappą), wierny przyjaciel Tenshina.

Zanim temat założysz, sprawdź czy takiego już nie ma.
SoheiMajin Gotenks
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kaoz- nie lubię go.
Czemu? Oto powody.
Bardzo słaby i bezbronny. Ciągle wszyscy musieli go chronić. Poza tym przypominał mima. I mi się źle kojarzy.
Następną rzeczą, której w nim nie lubię jest jego głupota(bez urazy). Przez to łatwo się nabrał na cwaniactwo Krilana.
Przykład? Nie umiał rozróżnić prawej od lewej. I matmy(chociaż to było nawet zabawne jak liczył 9-1 )
No i gdyby go nie było w anime nie byłoby żadnej różnicy. Ale mimo iż go nie lubię spodobała mi się w nim tylko te poświęcenie w Z jak dokonał samozniszczenia na Nappie by ratować team Z.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Chaoz to fajna postać, pewien chłopak o nicku AmigoTen zrobił edycje mang właśnie z Chaozem

Ponoć Chaoz jest chińskim wampirem co tłumaczy że nigdy nie dorasta
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Lubię go, miał swój udział w DB i na początku DBZ, potem przeciwnicy stali się zbyt silni. Ale czemu on bł ciągle dzieckiem? Inni bohaterowie starzeli się, dojrzewali, zakładali rodziny, pojawiały się u nich zmarszczki, a Kaoz na przestrzeni kilkudziesięciu lat był dzieckiem. Nigdy nawet nie urósł.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Postać] Chaozu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook