Forum Dragon Ball Nao

» Długość Dragon Ball Super

Ile odcinków usatysfakcjonuje Twoje potrzeby fana DB?

Ile odcinków usatysfakcjonuje Twoje potrzeby fana DB?
~50 (1 rok emisji) 11,11% 2 11,11%
~100 (2 lata emisji) 33,33% 6 33,33%
~200 (4 lata emisji) 33,33% 6 33,33%
500+ (10 lat emisji) 22,22% 4 22,22%
Wszystkich głosów: 18
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.514
Plusy: 65
Czasem pojawiają się plotki i półoficjalne informacje (100 odcinków?) na temat planowanej liczby odcinków serii, jednak aktualnie nic pewnego na ten temat nie wiadomo.

Swego czasu pojawił się też komunikat od Toonami Asia, w którym piszą o 52 odcinkach:
http://www.kanzenshuu.com/2015/11/10/toonami ... b-in-2016/

Zachęcam do głosowania, przewidywania i głoszenia swoich oczekiwań.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Dni na forum: 1.638
Chciał bym 100 odcinkow, ale sadzac po szybkim tempie akcji, moze byc to nierealne.

Chociaz wyniki ogladalnosci są dobre, więc może być róznie.

Jak na razie stawiam na 50/60 odcinkow.

To też zalezy od Akiry, i ewentualnie Toyotaro, ktory mógł by mu pomagać w pisaniu scenariuszy.
Koleś ma zapał.
Google
Super Saiyanin 5
Super Saiyanin 5

PSKING0555 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 1.461
Najpewniej będą chcieli dojechać do tych stu, wiadomo że będzie przynajmniej jedna nowa saga.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.618
Plusy: 10
Ciężko powiedzieć. Z jednej strony bym chcial, ale z drugiej strony nowe poziomy i wykładnikowo rosnąca moc staje się nużąca. Poza tym widzi ktoś różnice w sile? Od moemntu jak Vegeta przyleciał na ziemię każde uderzenie pięścią i posłanie gościa na ziemię powoduje rozkruszenie wszystkich skał w okolicy i naprawdę nie czuć tego z poziomu widza, że ktoś staje się silniejszy. To jest coś, co mnie w Dragon Ballu denerwuje. Może nie samo to, a fakt, że ciągle się mówi o pomnażaniu poziomów mocy.
Ja bym chciał, żeby DB Super miał tyle odcinków ile ma mieć, a potem powstawały fajne serie gaidenowe.

[oi49.tinypic.com/smpwyh.jpg]
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Google
Super Saiyanin 5
Super Saiyanin 5

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 4.350
Plusy: 25
Ja widziałem różnicę w poziomach mocy do Cella zupełnie wyraźnie. Dopóki nie próbuje się tego ubrać w liczby to jest całkiem sensowne.

Co do DBS, to myślę że początkowo zakładali około 100 odcinków. Jednak po tym jak traktują tę serię, może skończyć się w każdej chwili.

Last.fm
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 4.521
Plusy: 11
Według mnie opcje są dwie: albo zwykła długość, czyli 52 odcinki lub wielokrotność 13stki, albo długość tasiemcowa (marne szanse, bo brak mangi), czyli milion pięćset sto dziewięćset odcinków

Forum DB Nao » » » Długość Dragon Ball Super
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump