Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 041, 01.05.2016

Strony: 1, 2, 3  
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Komentarze do czterdziestego pierwszego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 01.05.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Super ten smok. Fajny soundrack lecial prawie przez caly odcinek.

Ta zapowiedz WTF ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie powiem, żeby odcinek jakoś specjalnie przypadł mi go gustu, ale zgodnie z oczekiwaniami. Wejście smoka (Super Shen Longa) ciekawie przedstawione, niemniej wyglądało to dość "tanio", ale może to kwestia streamu.

Seiyu smoka jednak nie zaskoczył, ten sam pan, co w przypadku ziemskiego, czyli Ryūzaburō Ōtomo. Wygląda tez na to, że to wcale nie Zarama.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Mnie tez za bardzo nie przypadl ten odcinek do gustu. Tzn, pokazali to co kazdy oczekiwal, i w dosc widowiskowy sposob, ale zostal niedosyt po tej sadze. Za krotka.

Nastepny odcinek pewnie 100 % filler.

Ciekawe kiedy rozpocznie się nowa historia. Jestem ciekawy co tym raze wymysla, bo brakuje mi jakiegos wroga z krwi i kosci, ktory nie zostanie pokonany w 4 odcinki.
A moze juz nie bedzie wiecej sag...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Cudowny odcinek. Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia, że czasem się zastanawiam nad swoją taniością. Król Wszystkiego i jego bodyguardy robi wrażenie. Ciekawe, czy kiedyś dojdzie do takiego super turnieju. „Niedługo” może być całą sagą, a może też być takim niedługo, jak np., no, nie wiem, rewanż Gokū i Paikūhana?

Słodki Vegeta, który nie chce, żeby Cabba mówił do niego „mistrzu” też boski. Smok natomiast piękny, ale jego osobowość to lekkie rozczarowanie. Zresztą sam motyw z wirtualizacją miniaturki smoka w jego wnętrzu trochę oklepany.

Znowu się wzruszyłem do łez w końcówce, kiedy Beerus podarował Champię Ziemię. Ja się do tego nie nadaję <chlip>.

Oby w tym następnym odcinku nie zrobili narutowego fillera, bo się pochlastam. Wygląda to zabawnie, ale co dalej?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
JarisWojnarez
Ziemianin
Ziemianin
JarisWojnarez
Dni na forum: 3.197
Posty: 23
Nie oglądałem jeszcze Czyli ziemia jest już w innym wszechświecie?
dyskus
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 3.005
Posty: 33
Są dwie Ziemie. Normalnie w 7 i funkiel nówka w 6.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
to w końcu ten monaka coś potrafi czy jak ? bo po zapowiedzi się pogubiłem

I drugie pytanie ten Król wszystkiego, jest silniejszy niż Whis czy nie?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Satan zaproponował mu rolę maskotki w serialu/lokalnej produkcji. Może to to

bardyt napisał(a):
I drugie pytanie ten Król wszystkiego, jest silniejszy niż Whis czy nie?
Poza tym, że Whis i Vados się przed nim nie ukłonili, nic nie wskazuje na to, żeby był od nich słabszy. Na chwilę obecną nie da się jednak niczego stwierdzić.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Znowu się wzruszyłem do łez w końcówce, kiedy Beerus podarował Champię Ziemię. Ja się do tego nie nadaję <chlip>.
Powiedziałbym, że jeden z lepszych momentów w serii.

vegeta391 napisał(a):
Wygląda to zabawnie, ale co dalej?
Aralka

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Ciekawy epik, seiyu Zen'ou mnie zniszczyło (w pozytywnym sensie, bo zabawne były te scenki): jakiś "smarkacz". Goku ma zawsze więcej szczęścia niż rozumu kiedy komunikuje się z takimi bytami. Smok podobał mi się, ale ciężko mi sobie wyobrazić to jak jest ogromny. Tak jak myślałem przebywa sobie na co dzień w zupełnie innym, odseparowanym wymiarze. Szkoda, że nie pokazali tej Ziemi z VI Wszechświata tzn. jak ona cywilizacyjnie wygląda w stosunku do tej z VII.

Wszystko wskazuje na to, że będzie kolejny turniej, ale tym razem pomiędzy wszystkimi Wszechświatami. Niby fajnie, ale jak przebieg ma być taki sam jak teraz tzn., że pierwsze skrzypce grają Goku i Vegeta, a reszta robi za "tło" albo biernych komentatorów to niech sobie spokój dadzą. Z drugiej strony chyba nawet ilość zawodników będzie mniejsza, bo jeśli miałoby być po pięć reprezentantów + może jakieś eliminacje to tych walk odbędzie się naprawdę sporo. Oczywiście łatwo to uniknąć jak to robiono w pierwszej serii, ze pojedynki odbywały się za kulisami albo były ich migawki.

Diamante napisał(a):
Nastepny odcinek pewnie 100 % filler.
Nadal mnie zadziwia, że ludzie oceniają co jest fillerem, a co nie w serii "Super". Cały czas będę utrzymywał zdanie, że bez pierwowzoru to wszystko to, co widzimy na ekranie bądź kartach mangi tworzy kanon.
Aż strach pomyśleć jakie będą niekończące się debaty i kłótnie jak "Super" się skończy.

vegeta391 napisał(a):
Poza tym, że Whis i Vados się przed nim nie ukłonili, nic nie wskazuje na to, żeby był od nich słabszy. Na chwilę obecną nie da się jednak niczego stwierdzić.
Zdaje się, że ten mały knypek potrafi zniszczyć wszystkie Wszechświaty w mgnieniu oka więc wątpię by Whis i Vados byli równie potężni.
Jeśli ma równie dużą moc twórczą to byśmy mieli rzeczywistego boga w uniwersum DB.
Porównywalny w "sile" albo lepiej w zdolnościach może być tylko ten "Super Shenlong", bo wydają się one być nieograniczone.

bardyt napisał(a):
to w końcu ten monaka coś potrafi czy jak ? bo po zapowiedzi się pogubiłem
Wygląda na to, że ktoś jest przebrany za Monakę. Po aurze (purpurowej) wnioskować można, że to Beerus, ewentualnie Hit.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Jakby ktoś chciał, to dzisiaj się pobawiłem i napki już gotowe czekają na chętnych na ANSI. Pewnie do wieczora wylądują również na popularnych onlajnówach Miłej majówki!


Kenji Harima napisał(a):
Nadal mnie zadziwia, że ludzie oceniają co jest fillerem, a
To taki inny filler od zwykłego. Luźna wypełniałka, czyli, jak to się mówi w światku, „okruchy życia”.

Kenji Harima napisał(a):
jak ona cywilizacyjnie wygląda
Vados mówiła, że tak samo.

Kenji Harima napisał(a):
Po aurze (purpurowej) wnioskować można, że to Beerus, ewentualnie Hit.
Ja jestem jednak zdania, że Monaka przeszedł trening u Satana, przygotowując się do roli w jego filmie i owocem tego treningu jest taka siła, że spierze dupsko Son Gokū!!!111

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
wielkidym123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.209
Posty: 10
vegeta391 napisał(a):
Jakby ktoś chciał, to dzisiaj się pobawiłem i napki już gotowe czekają na chętnych na ANSI.
Dzięki! Od dawna na to czekałem! Pozdrawiam
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pojawienie się smoka wyglądało jakby zostało zrealizowane w Bollywoodzie.
Ja najbardziej czekam na motyw z sayianami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Rozwalił mnie głos od Omni-kinga Lektor ponoć podkładał głos pod Togepi w pokemonach, więc nawety by się zgadzało.

Grupa Mirai
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Lektor?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
Rozwalił mnie głos od Omni-kinga Lektor ponoć podkładał głos pod Togepi w pokemonach, więc nawety by się zgadzało.
Do tego jeszcze ten jego sposób mówienia. Aktorka aktorką, ale to wszystko tak naprawdę kwestia odpowiedniej modulacji głosu. Czyli mógłby to być każdy. Na początku myślałem, czy to aby nie Chopper z One Piece.

Al Ed Upek napisał(a):
Ja najbardziej czekam na motyw z say*anami.
Ciężko wyplenić ten zapis. W japońskim nie sposób zapisać "yi", a to klasyczna japońska nazwa. Oni nazywają się Saiyanie. To powinno uchodzić za większy obciach niż pisanie "Songo", ale nie uchodzi. Jak żyć?

vegeta391 napisał(a):
To taki inny filler od zwykłego. Luźna wypełniałka
Już używając tego słowa "wypełniałka" sugerujesz właśnie, że to filler. Ludzie się przyzwyczaili, że DB to walka i walka, a jak jest coś pomiędzy, to po prostu filler, ale to mylenie pojęć.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Mowiac filler, mialem na mysli rezyserke 100% Toei. Czyli odcinek nie na podstawie scenariusza.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
A skąd to wiesz, señor?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
vegeta391

Tak naprawdę tego nie wiem, ale sądząc po ostatnim odcinku, w którym Satan SSJ walczył z Demonem Beerusem, na to wygląda.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 041, 01.05.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook