Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 043, 15.05.2016

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.540
Plusy: 65
Komentarze do czterdziestego trzeciego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 15.05.2016 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 1.609
Dobry epik, podobał mi się bardziej niż poprzedni. Gagi zabawne, "ojcujący" Piccolo i to w bardziej troskliwy sposób niż kiedykolwiek wobec Gohana, czy innych postaci nawet mnie tak nie razi, a scena z Bulmą epicka Swoją drogą ciekawe, że rozdzielili (przynajmniej na moment) Goku i Vegetę.

Interesujące jak długo Son będzie cierpiał na ten "syndrom Ki": niby w zwiastunie następnego odcinka coś tam walczy, ale ten epizod nie rozwiązuje tej kwestii.

Tak przy okazji:

Obraz

Obraz

Zaskoczyło mnie to. Jak widać Chi-Chi taka stara nie jest, a właściwie to chyba umyślnie na babcie się przerabia

Z minusów: występ Aralki trwał całe dwie sekundy Wielkie "halo" w sumie o nic.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Mnie się bardziej podobał poprzedni, ale jeszcze zweryfikuję. Cały motyw z Pan trochę przekombinowany. Być może przypadek, że akurat pojawiła się Aralka, ale klimat i humor w tym odcinku to typowy Dr. Slump - lewitujące dzieciaki, ucieczki w kosmos.

Kenji Harima napisał(a):
Interesujące jak długo Son będzie cierpiał na ten "syndrom Ki"
Pewnie na tym odcinku się skończy.

Kenji Harima napisał(a):
Z minusów: występ Aralki trwał całe dwie sekundy Wielkie "halo" w sumie o nic.
To tylko fani rozdmuchali sprawę w typowy dla siebie sposób. Pojawiła się w serii po bardzo wielu latach? Pojawiła. Mimo wszystkie na plus.

Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 1.609
Shounen napisał(a):
o tylko fani rozdmuchali sprawę w typowy dla siebie sposób. Pojawiła się w serii po bardzo wielu latach? Pojawiła. Mimo wszystkie na plus.
W sumie prawda, ale liczyłem, że to "cameo" będzie jednak dłuższe. Mimo że jestem "na świeżo" po tym odcinku to niestety nie pamiętam, czy coś powiedziała (jeśli nie zapadła mi w pamięć ta scenka to prawdopodobnie nie).

Shounen napisał(a):
Cały motyw z Pan trochę przekombinowany. Być może przypadek, że akurat pojawiła się Aralka, ale klimat i humor w tym odcinku to typowy Dr. Slump - lewitujące dzieciaki, ucieczki w kosmos.
Ja bym dodał jeszcze "fanserwis", ale taki bardzo, bardzo subtelny -> scenka z Bulmą.

Jak chodzi o Pan to cóż... spodziewałem się szczerze mówiąc historii "na odwal się", która będzie nudzić, a pozytywnie zostałem zaskoczony: akcji nadto, trochę rodzinnych relacji, trochę śmiechu.

W tej chwili w "Internecie" trwają debaty nad poziomem jej mocy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wszystko z Aralką zaczęło się od tego, że w odcinku miała głos podkładać aktorka za nią odpowiedzialna, więc tak - parę słów powiedziała.

Kenji Harima napisał(a):
Ja bym dodał jeszcze "fanserwis", ale taki bardzo, bardzo subtelny -> scenka z Bulmą.
Jeśli tak na to patrzeć, to w każdym filmie akcji i nieakcji jest więcej fanserwisu niż w tej serii. Mam wrażenie, że od pewnego czasu to pojęcie jest nadużywane.

Aralka swoją drogą, ale nie można zapominać o kupce.

Obraz

Obraz

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 4.353
Plusy: 10
Piccolo bardzo się zmienił, ale o dziwo przyjąłem to dość otwarcie. W scenie z Aralką Goku mógł jej przybić piątaka lub wejść w jakąś inną interakcję. Dobrze, że to użycie Kaiokenu w jakiś sposób oddziałuje na Goku, myślę, że problem z kontrolowaniem KI będzie trwał przynajmniej jeszcze następny odcinek.

Kenji Harima napisał(a):
Zaskoczyło mnie to. Jak widać Chi-Chi taka stara nie jest, a właściwie to chyba umyślnie na babcie się przerabia
Też zwróciłem na to uwagę.

Obraz
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 4.547
Plusy: 11
Mateusz napisał(a):
Kenji Harima napisał(a):
Też zwróciłem na to uwagę.
Spróbuj wytłumaczyć kobiecie, że bez makijażu wygląda lepiej
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.644
Plusy: 10
Mnie rozbawiło, jak Goku wybrnął z sytuacji w typowy dla siebie chamowaty acz niewinny sposób.

[oi49.tinypic.com/smpwyh.jpg]
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Genialnyzolw Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Genialnyzolw
Dni na forum: 2.718
A mnie sie nie podoba kreska piccolo wyglada smieszne
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Dni na forum: 3.850
Ciekawy odcinek z duza dawka humoru. gang Pilafa, Aralka i je kupa ale zastnawia mie to ze Pan w wieku powiedzmy 1.5 lat potrafi juz koncentrowac Ki i latac, swoaj droga Pikkolo w roli troskliwego opiekuna wcale do niego nie pasuje

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Dni na forum: 4.203
Plusy: 3
Piccolo chowa już drugie pokolenie rodziny Sonów... i wychodzi mu to przednio! Uwielbiam!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 043, 15.05.2016
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump