Forum Dragon Ball Nao

» Monitory

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Macie coś ciekawego? Ja kupiłem najtańszego AOCa 144Hz z G-Sync, bo byłem ciekawy jak to wygląda, żeby w przyszłości ewentualnie kupić coś porządnego w 1440p. Bonus taki, że Overwatch wyciąga na moim kompie ponad 150FPS, pomyślałem: dlaczego nie?

Rezultaty są zajebiste. Nawet poruszanie się po pulpicie to zupełnie nowe doświadczenie. Obok mam postawionego starego 60Hz i gdy przejeżdżam kursorem na niego, to jakbym grał na konsoli z 30FPS.

Zdecydowanie warto i w przyszłości jedyny przypadek kiedy bym rozważył kupienie monitora 60Hz, to rozdzielczość 4K. Chyba że gdy będę składał nowego kompa, to uda im się przeskoczyć ograniczenia Display Port do czegoś więcej.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Na początku roku kupiłem ten:
http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-periph ... 4E390EW/EN

Nie jest jakiś pro, bo kierowałem się tym, aby miał tuner, co by się w pokoju już z TV nie użerać. Nie narzekam, obraz ładny, sporo funkcji minusem jest tylko wolno reagujące menu.

2K czy 4K nie planuje w najbliższych latach, do tych rozdziałek to trzeba mieć sprzet, a takie GTA V na maksa w 4K na najnowszym GTX 1080 nie trzyma stabilnie 60 fPS.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Koreańczyk dobry wybór, robią najlepsze panele.

No ja planuję zakup jeszcze jednego, prawdopodobnie ostatniego kompa jaki złożę i zrobię to gdy będzie istniał sprzęt, który pozwoli na 1440p przy 144Hz i jako drugi monitor 4k przy 60Hz. Może 1180Ti będzie to umożliwiał, a może trzeba będzie czekać do serii 12x0.
Tomega
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.173
Posty: 2
Od października 2017 korzystam z monitora AOC G2260VWQ6. Wcześniej nie miałam żadnej styczności z produktami tej marki. Po pół roku chyba już mogę wysilić się na ocenę. Dla mnie bardzo dobry sprzęt. Cena do przełknięcia. 1ms to czas reakcji, czyli świetnie, jeśli lubicie pobawić się w graczy. Ja lubię, choć aż takiego czasu reakcji nie potrzebowałam. Szybkie sceny są ostre i wyraźne. Pod tym kątem monitor AOC daje dużo lepszy obraz, niż mój kilkukrotnie droższy telewizor. Cenię go też za kąty widzenia, bo często zerkam na monitor z innej części pokoju. Obraz pozostaje wyraźny, a kolory bez zniekształceń. Model G2260VWQ6 polecam z czystym sumieniem.

Tu nieco więcej o wspomnianym monitorze
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Monitory
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook