Rok 1984 :: Premiera pierwszego rozdziału mangi "Dragon Ball" (33 lata temu)

» Igrzyska Olimpijskie Rio 2016

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.541
Plusy: 26
Temat o trwających własnie Igrzyskach.

Polacy na razie ok 3 medale, oraz niestety jeden złapany na dopingu i być może będzie też drugi.

Do fanów DB, pamiętacie Kaori Matsumoto, która pojaiwła się na chwilę w BoG? Zdobyła brąz w judo w kat. do 57 kg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.917
Plusy: 10
To że doping w ciężarach to mnie nie dziwi. Ale liczyłem na to, że są tyle bardziej profesjonalni od innych, że się nie dadzą złapać. A szkoda bo tu upatrywać można było szansy na złoto i srebro na jednym podium. Zieliński był faworytem do obrony złota.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.541
Plusy: 26

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.813
Plusy: 64

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.917
Plusy: 10
Medali mogło być parę więcej. Może nawet w sumie byśmy mieli 20. I moim zdaniem naprawdę brakło, a nie że sobie wymarzyłem gdzieś szanse medalowe. Czasem zabrakło psychiki, czasem sił, czasem trochę szczęścia, czasem przygotowania a czasem mózgu.
Wszyscy medaliści na plus a spośród nich najbardziej zaimponowała mi Oktawia Nowacka. Ucieszył mnie też medal Nowickiego, choć przyznam, że po cichu liczyłem, że go zdobędzie i to razem z Fajdkiem. O Anicie Włodarczyk nie napiszę nic, bo brak mi słów.
Nie wiem czy zauważyliście, ale był młody chłopak Karol Robak (18 czy 19 lat), który dobrze sobie radził w taekwondo. W ćwierćfinałowej walce nie dał rady na początku, a potem nie dał rady odrobić straty, choć próbował, ale za 4 lata może namieszać.
Wiadomo, że gwiazdą igrzysk jest też pod względem występu, mówienia jak jest i urody Joanna Jóźwik. Z dziewczyn zaimponowała mi oszczepniczka Andrejczyk. Ona też w przyszłości namiesza.
Ubodło mnie srebro Małachowskiego, bo w ostatniej próbie przerzucił go Niemiec, a do tego rudy i nie potrafiący wystać własnego hymnu. O ile cenię pod względem sportowym starszego Hartinga, tak młodszego mam dość na amen. Małachowski jest zbyt zajebistym sportowcem, żeby przegrać z takim idiotą. Tak czy inaczej cieszy mnie jego wicemistrzostwo, bo to jeden z moim ulubionych sportowców.
Zabrakło mi sukcesów, oczywiście poza medalem Michalik, w zapasach.
Zawiodłem się na siatkówce. Grupę co prawda przeszli z dobrymi wynikami, choć nieprzekonująco. A dalej zostali zniszczeni. Ta drużyna chyba upadła i trzeba ją zbudować na nowo.
No i kolejni moi idole, czyli ręczni. Z grupy wyszli w słabym stylu w dodatku dopomagały im korzystne wyniki przeciwników. Z mieszanymi uczuciami przechodziłem do fazy pucharowej, ale rzecz jasna kibicowałem im i życzyłem wszystkiego najlepszego. To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Po meczach z Chorwacją i Danią nie mam im za złe porażki z Niemcami o brąz. Niech już mają. A największymi bohaterami oczywiście Bielecki i Wyszomirski.
Plusik także za Majewskiego za godne zakończenie kariery. Nie mam w sumie żalu do Bukowieckiego, lekko spalona pierwsza próba zestresowała go do końca konkursu i zmusiła do ryzyka, które się jednak nie opłaciło. Szkoda.
Cieszą medale we wioślarstwie (nawet ósemka pokazał się z bardzo dobrej strony) i kajakarstwie, choć szkoda że czwórka nie weszła do finału. Nie wiem, ale coś się zacięło, tym bardziej, że 3 z 4 to medalistki.
No i kolarstwo na koniec. Dwie Majki zdobyły medal. Bardzo fajnie.

Z minusów to przede wszystkim bracia Zielińscy, za bezmyślność i za to, że jeden nawet nie zapudrował sterydowego trądziku kiedy stanął do wywiadu. Generalnie ciężary poległy, choć ze względów poza sportowych. Może za 4 lata Michalski będzie mocniejszy i coś zdobędzie, ale trudno mi powiedzieć, bo nie śledzę w sumie jego kariery. Może nie minus, bo nie wiem jak to ocenić. Atmosfera w ciężarach zrobiła się fatalna, konkurencja było potężna, ale przykro mi się zrobiło jak Bonk spalił 3 próby w podrzucie. Zasłużył na lepsze zakończenie kariery.
Potem minusem pływanie. To była katastrofa. Już nawet nie mówię, że ani jednego medalu, ale brak finałów, a nawet nawet półfinałów. Wyglądało to na walenie głową w mur. Potęgą pływacką Polska nie jest, ale jakiś potencjał ma.
No i Fajdek. Od mistrza świata jednak oczekiwałem, że przebrnie eliminacje, a tu drugi raz spalone 3 próby.

Ktoś się jeszcze podzieli refleksją?

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Forum DB Nao » Różne » Rozrywka, Hobby » Sport » Igrzyska Olimpijskie Rio 2016
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump