Forum Dragon Ball Nao

» World of Warcraft ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
World of Warcraft: Cataclysm. Cóż by rzecz o tej grze. Nie wiadomo dlaczego, nie wiadomo skąd(a w zasadzie wiadomo) nagle po upadku Lich Kinga pojawia się kolejny przeciwnik - Deathwing. Nagle pojawia się i sieje zniszczenie rekrutując do swego master planu wszystko co się da - od Azshary i jej nagi po Ragnarosa i jego fire elementale. Cała historia wydaje się być strasznie naciągana i szczerze nietrzymająca się kupy, a jednak pieniądze zarabiać jakoś trzeba.

Co do samej gry moim zdaniem nie powala, ale gram bo chciałem sam przekonać się o niej na żywo. Nie powiem, wyzwanie na raidach jest bo np. Firelands(Ragnaros) jest ciężki do zrobienia. Nie zmienia to jednak faktu, że z patcha na patch nerfują kolejne rzeczy i podejrzewam, że dotknie to także Firelands jak to zrobiono wcześniej z BwD(Nefarian) oraz BoT(Cho'gall). Wprowadzono parę rzeczy, które są jednak warte uwagi i umilają grę np. możliwość latania w Azeroth, ulepszony system lfg, przywrócenie do życia niektórych fajnych skamielin jak Zul'Aman czy Zul'Gurub, albo powrócenie do korzystania z cc spelli, gdzie w przypadku WoTLK były one zbędne.

Nie podoba mi się jednak to co zrobili z warlockiem(tak gram nim, Yearlear 85lvl na Balnazzarze), o ile we Wrath of the lich king jako tako jeszcze był całkiem dobrym dps'em, o tyle w Cataclysmie już aż tak do mnie nie trafia. Pamiętam czasy The Burning Crusade, gdzie warlock był overpowered, dlatego musieli go znerfować... >.<

Bardzo rażąca i denerwująca rzecz w tej grze to ujednolicenie buffów. O ile w TBC czy WoTLK każda klasa była potrzebna ze względu na buffy, o tyle teraz np. stamina buff priesta = blood pact impa warlocka, albo blessing of kings pala = mark of the wild druida. Mogę o tym powiedzieć tylko jedno - DEBILIZM.

Generalnie, gra nie jest zła, ale jak to już napisałem wcześniej nie powala na nogi i staje się ona kolejnym tasiemcem.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ktoś męczy jeszcze to MMO? Ja aktualnie gram na prywatnym serwerze Sunwell(dodatek Wrath of the Lich King) oraz na Hellground(dodatek The Burning Crusade).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A dasz linka do tej wersji gry? Ile kosztuje klucz?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie wiem jak ceny teraz są na globalu. Wiem tylko tyle, że dodatek Pandaria to niewypał, przynajmniej jak dla mnie. Na prywatnych grasz za darmo. Tu masz link do sumwell'a, a tu do hellground'a. Poczytaj, zobacz, może Cie zainteresuje.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » World of Warcraft
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook