Rok 1984 :: Premiera pierwszego rozdziału mangi "Dragon Ball" (33 lata temu)

» [Sprzedam] figurkę z Dragon Balla BS STA z 1989 roku z numerem 23

marcin1323 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 397
Witam wszystkich, mam na sprzedanie taką oto figurkę z DRAGON BALL-a BS STA z 1989 roku z numerem 23. Cena to 20 zł. Jeśli chcecie, mogę wystawić figurkę na allegro - mam ponad 240 komentarzy, tak że nie powinno być problemu. Ponadto wszędzie posługuję się Nickiem Marcin1323. Pozdrawiam
Obraz
Obraz
Obraz
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Pam Mateusz
Dni na forum: 408
Ta figurka z przyczyn technicznych nie może być z 1989 roku. Minimalnie z 1991

Songo, nasz bohater.
marcin1323 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Przyznam, że gdy miałem tę figurkę nie zastanawiało mnie to zbytnio. Jaki rok? Po co? Wiadomo - oglądałem kiedyś pasjami DB na rtl7 razem z Braciakiem i JAKAKOLWIEK figurka bądź zabawka była dla nas na wagę złota. Nie pamiętam już jak ją nabyliśmy. Ale Twój post zmotywował mnie do poszukiwań. Otóż, co ustaliłem:
- figurka wchodzi w skład szachów DRAGON BALL (tutaj fotka kompletu http://pl.tinypic.com/view.php?pic=wt7i4l&s=6#.WAeqTya7qUk)
- na różnych ebayach i innych takich portalach cena za takie pojedyncze figurki oscyluje wokół kilku euro.

Nie wiem jednak czemu nie może to być rok (1989)...? A jeśli to nie rok produkcji to co to może być...?
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Pam Mateusz
Dni na forum: 408
marcin1323 napisał(a):
Nie wiem jednak czemu nie może to być rok (1989)...? A jeśli to nie rok produkcji to co to może być...?
Nie może to być rok produkcji, bo Goku w SSJ zamienił się w 1991 roku. Zresztą wokół koloru jego włosów było duże zamieszanie przy okazji 4 filmu kinowego DBZ, więc 2 lata wcześniej nie mogła wyjść taka figurka. Być może 1989 oznacza w tym przypadku start serii DBZ?

Songo, nasz bohater.
marcin1323 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

hmm nigdy o tym nie pomyślałem
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Dni na forum: 1.703
Plusy: 1
marcin1323 napisał(a):
Jeżeli jest znak "©", to możliwe, że firma w 1989 roku uzyskała licencję na produkcję figurek.

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
Obraz

Forum DB Nao » Różne » Ogłoszenia » [Sprzedam] figurkę z Dragon Balla BS STA z 1989 roku z numerem 23
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump