Forum Dragon Ball Nao

» Pomoc

marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.441
Posty: 99
Witam,czy ktoś robił może kiedyś z was na studiach, na magistrze itp "Analizę Ekonomiczna " wybranej spółki ? Potrzebuje tego dla narzeczonej pilnie. Jeśli tak to czy pomógłby ktoś to napisać,ewentualnie podesłać screeny (wszelkie dane bedą zmienione) za pomoc wszelką dziekuje,za zrobienie oferuję wynagrodzenie, pilnie potrzebuje. Poniżej wszystkie dane :


Analiza ekonomiczna wybranej spółki Składa się na: 1. Analiza otoczenia a) mikrootoczenie B) makrootoczenie 2. Analiza finansowa a) analiza sprawozdań finansowych B) analiza wskaźnikowa ,3. Analiza techniczno-ekonomiczna 4. Analiza SWOT, Analizowane lata:2011-2015.

Ja mam gotową analizę finansową juz dla spółki LPP. Jeżeli ktoś umie zrobić całą analizę ekonomiczną, to już nie potrzebuję finansowej. Spółka LPP. Jeśli ktoś ma na podobne lata całą analizę ekonomiczną innej spółki to też ok, zmienie tylko lata i troche pozmieniam całość żeby nie było kopii.

Jeżeli na zupełnie inne lata to posłuży mi to na wzór dla spółki, nad którą już pracuję.

Za pomoc wynagrodzenie !!! Proszę o pomoc ! Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pomoc
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook