Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 075, 22.01.2017

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do siedemdziesiątego piątego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 22.01.2017 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
#18 ma romans z Tenshinhanem.
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
na plus pojawienia się Babci na kuli na plus trening z Kuririnem bo zastanawiałem się jak on będzie wyglądał gdyż przecież Kuririn jest słaby jak nie wiem.

Skąd nagle Gohan miał taką moc, bo w sadze Freezera dostał strzała i po nim w sumie tutaj wydawało się jakby miał jej więcej?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.090
Posty: 51
Skąd: Polska
Gohan przecież trenuje teraz razem z Piccolo, zapewne wraca do dawnej formy
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kuririn fajnie wyglądał w tym odcinku. Dobrze, że znowu nie ogolił głowy.

Co poza tym zwróciło moją uwagę to praca aktorów głosowych. Wróżce Jadze głos podkłada Mayumi Tanaka, która odpowiada również za Kuririna. No a z drugiej strony Nozawa, która na co dzień podkłada głos trzem Sonom w taki sposób, że bez problemu idzie poznać, który akurat mówi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Świetny nastroj jak za dobrego DB graficznie tez bardzo milo widze duze zmiany oby tak dalej z takim poziomem nie mam do czego sie przyczepic.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Śmieszne, że Kuririn bardziej przestraszył się Tamburyna, niż Freezera

Grupa Mirai
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Śmieszne? Tamburyn dokonał pierwszego morderstwa z prawdziwego zdarzenia w DB! Kuririn był jego ofiarą. Byc może miał większa traumę niż po śmiertelnej walce z Freezerem.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
I do tego warto zaznaczyć, ze był wtedy dzieckiem. Moze to odbiło się na jego psychice najbardziej.
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
No na to wygląda, że takie jest zamierzenie twórców. Ale moim zdaniem to i tak naciągane, ważne aby mieć materiał na odcinki. Tamburyn załatwił go jednym ciosem. Trauma po śmierci zapewne była. Ale po wskrzeszeniu miał świadomość, że jak drugi raz zginie to już nie wróci, przez co bardziej się obawiał śmierci.

Grupa Mirai
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
"Co u wszystkich się zmieniło, to siła" tutaj jest odpowiedź, a przynamniej tak mi się wydaje. Kuririn wie, że reszta w swoim zakresie jakoś trenuje i być może minimalnie stali się silniejsi, a przynajmniej utrzymali formę, nawet Gohan SSJ w walce z Goku SSJ nie był gorszy. Kuririn w tym odcinku ukazany został jako najsłabszy z nich, skoro rani go zwykły pocisk. Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego trenuje, dlatego bał się nie tyle Tamburyna, co ich wszystkich. Zesrał się co widać w zapowiedzi kolejnego i będzie musiał stawić czoła sowim lękom, przywrócić wolę walki, skoro nawet #18 miała do niego jakieś aluzje.

Dla mnie ten odcinek był lekkim wstepniakiem do nowej sagi. Trening + to zebranie wszystkich Bogów Zniszczenia i Bogów Światów o ile odbyło się faktycznie, a nie po prostu, że chcieli zbyć Goku.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
W końcu trochę lepsze pokazanie C18, bez ogródek powiedziała mężowi, co myśli. A trening Goku i Kuririna całkiem fajny, przemowa Genialnego Żółwia trochę jak jakiegoś Mistrza Jedi (zwłaszcza tutaj: 16:35).

Walka z dawnymi wrogami zapowiadała się ciekawie.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 075, 22.01.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook