Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 086, 16.04.2017

Strony: 1, 2  następna
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.816
Plusy: 64
Komentarze do osiemdziesiątego szóstego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 16.04.2017 o godzinie 2 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Pam Mateusz
Dni na forum: 412
Fajnie, że po raz kolejny w DBS wspomniano Uuba. Ogólnie odcinek przyjemny, a ten zachód słońca robił klimat. Powrót 17 na +

Songo, nasz bohater.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dobre wejście #17. Zupełnie jakby to nie była postać "epizodyczna", która pojawiła się raptem w jednej sadze.

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.629
Plusy: 10
Ilość komentarzy chyba świadczy o poziomie tego odcinka. Po prostu nudny, mógł być, mogło go nie być. W ogóle nie wciągnął.
W zapowiedzi pojawili się kosmici i tutaj miałem nadzieję, że zaatakują Ziemię, kiedy najsilniejsi wojownicy będą na turnieju, ale jak się okazuje chcą tylko ukraść różowe zwierzę.

Obraz
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Dni na forum: 3.126
Dziwi mnie wzrost mocy pozostałych,, drugoplanowych '' wojownikow na ziemi. O ile poziom Majin Buu nie dziwi , w końcu [ ort! ] może on się rozwijać ewoluowac i udoskonalić o tyle poziom cyborgow powinien być chyba zamknięty, sa istotami na poziomie ssj i byłem bardzo zniesmacxony kiedy c17 walczył na równi z Goku SSJB. To samo zniesmaczenie miałem po walce Gohana a potem Goku z Krilinem.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Jestem pewien, że Kuririn i inni Ziemianie tak czy siak nic nie zdziałają, a androidy to jednak coś więcej niż ludzie, więc OK.

Kemot81
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 475
Zjawil sie ubb czy to ostatnia seria 100 odcinkow i koniec. C17 ladnie walczyl nawet dal rade blue.
Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 242
Ostrzeżenia: 2
Odcinek kapitalny jak każdy z DBS. 17tka jest słabsza niż Buu.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Kemot81 napisał(a):
Zjawil sie ubb czy to ostatnia seria 100 odcinkow i koniec.
No chyba się nie zjawił. To może być ostatnia saga, prawda, ale jakoś nie widzę związku. (W każdym razie powinni później wystartować z kolejną z uniwersum, bo inaczej to bez sensu, skoro swoje zarabia).

timmy
Ziemianin
Ziemianin
timmy
Dni na forum: 2.100
Dla mnie obrazowanie mocy w tej serii to jest zupełna porażka, załóżmy hipotetycznie, że Goku nie poznał Beerusa (Zamasu też się nie pojawił) to wciąż (prawdopodobnie) jego maksymalnym poziomem byłoby SSJ3 , a skoro 17-tka walczył na "równi" z SSB to wychodzi na to, że 17tka ochraniając zwierzątka przeskoczył SSJ3, Fat Buu, Kid Buu czy nawet Vegito z walki z Buhanem... zwłaszcza, że ich siła podczas sagi Androidów była nieco większa niż SSJ to moim zdaniem realnym poziomem do osiągnięcia przez niego to poziom SSJ2, ale nic powyżej co więcej Androidy z przyszłości Trunksa mimo ciągłej "zabawy" i mordowania ludzi na sile jakoś nie przybierały i Trunks po powrocie z przeszłości bez najmniejszego problemu się z nimi rozprawił, czyli ich siła nie wzrosła, a być może nawet zmalała. Niestety, ale absurdów co do mocy w tej serii jest cała masa.
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Dni na forum: 940
Bardzo fajny odcinek. Tła w tym odcinku były wspaniałe. Nadało to odcinkowi wyjątkowości.
Pochwalić muszę także animację

- https://sakugabooru.com/data/c17445fb5e748ea ... 5b1523.mp4

Jestem fanem stylu jakim operuje ten animator. Jest to tak szybkie i dynamiczne, że może to być jedne z lepszych (jak nie najlepszych) cięć w serii Super.

Co do Uub'a. Chodzą teorie, że po tej sadze będzie time-skip, i następna saga skupi się na tej postaci.
Mysle, ze nie jest to glupie z racji tego, że F.Trunks także był wspominany chyba z 3 razy zanim powstała nowa saga z nim w roli głównej.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Diamante napisał(a):
Jestem fanem stylu jakim operuje ten animator. Jest to tak szybkie i dynamiczne, że może to być jedne z lepszych (jak nie najlepszych) cięć w serii Super.
Tyle że postacie w tej scenie wyglądają nad wyraz obrzydliwie.

Diamante napisał(a):
Co do Uub'a. Chodzą teorie, że po tej sadze będzie time-skip, i następna saga skupi się na tej postaci.
Chyba musiałby to być timeskip aż do czasów serii GT. Bo z tym wyrostkiem z końca Z raczej ciężko będzie zrobić coś chwytliwego.

Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Dni na forum: 940
Diamante napisał(a):
Shounen napisał(a):
Tyle że postacie w tej scenie wyglądają nad wyraz obrzydliwie.
Jego sztuka może być drażniąca dla nie których osób, ale żeby czerpać jakąś radość z jego stylu, radził bym nie dbać o szczegóły, a cieszyć się płynną dynamiczną animacją, ciosami z impetem oraz ekspresyjną mimiką postaci.

Shounen
Chyba musiałby to być timeskip aż do czasów serii GT. Bo z tym wyrostkiem z końca Z raczej ciężko będzie zrobić coś chwytliwego.
Czy ja wiem ? Ja własnie polubiłem bardziej Uub'a nierozgarniętego dzieciaka z końca Zetki, niz tego przedstawionego z GT, ale wiem o co Ci chodzi. W koncu saga nie mogla by sie skupic na slabym dzieciaku.
W sumie chcial bym zobaczyć w Super jego treningi z trenującym go Goku. W GT zostało to spłycone przeskokiem czasowym.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.920
Plusy: 10
Shounen napisał(a):
Jestem pewien, że Kuririn i inni Ziemianie tak czy siak nic nie zdziałają, a androidy to jednak coś więcej niż ludzie, więc OK.
A ja myślę, że specjalna formuła turnieju będzie dla nich jakimś atutem. Ponadto nie bez kozery Kuririn został wyciągnięty za uszy i przedstawiony jako doświadczony wojownik, przed którym ukorzył się Gohan. Zresztą dziadek jest brany pod uwagę w sytuacji zagrożenia istnienia wszechświata. Myślę, że nie przez przypadek.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kemot81
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 475
Shounen z tego co pamietam DBS mial miec 100 odcinkow taka byla informacja gdy seria wchodzila.
bardyt
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 889
miał mieć i zarazem nie miał mieć 100 odcinków, wtedy to była tylko przypuszczalna ilość odcinków a nie dopięta liczba bez możliwości kontynuacji...

Tworzenie stron www Katowice | RevShare | Eventy Poznań | MultiSelect
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Pam Mateusz

Songo, nasz bohater.
Halfish Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 255

DB / OPM / SNK / FG
https://www.youtube.com/channel/UC5mhzN90b7ugdQPP1Z2zOmQ
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Pam Mateusz
Moja reakcja na temat teorii, że Uub jest synem 17.
Obraz
Nie idź tym tropem. Zmień tytuł filmu i nie rób osobnego o tej teorii.

Songo, nasz bohater.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Gdyby miał nim być, to Dende nie omieszkałby o tym wspomnieć. Obstawiam, że zobaczymy rodzinkę #17 w jednej scenie po turnieju.

Strony: 1, 2  następna

Forum DB Nao » Dragon Ball » Dragon Ball Super » DB Super odcinek 086, 16.04.2017
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump