Forum Dragon Ball Nao

» Zashchitniki / Guardians (2017)

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.880
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Rosyjscy Avengersi:
https://www.youtube.com/watch?v=yIc0NqjOPgc

Film kilka dni temu wypłynął do sieci i go obejrzałem. Podobno zalany falą krytyki, nawet w Rosji, ale mi się go fajnie oglądało. Efekty stały na przyzwoitym poziomie jak na produkcje za marne 5 mln $. Jedyne zastrzerzenia mam do scenariusza, a w zasadzie do początku filmu gdzie za wiele nie powiedziano no i to, że bohaterowie tak łatwo dali się zebrać i namówić. Film mógłby być też bardziej oryginalniejszy, bo w zasadzie moce, którymi operowali są już znane u zachodnich superbohaterów, nie było nic odkrywczego. Momentami kulała gra aktorska, ale może dlatego, że to nie byli sławni aktorzy, bo nawet na ruskiej wiki nie mają stron.

Szkoda, że jednym ze strażników nie był Polak, no ale z racji tego jakie sa nasze stosunki z Putinem to nie mogło go być, a szkoda, bo wtedy film zyskałby jeszcze bardziej w moich oczach.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Nie ma co się oszukiwać, film dobry nie był. Scenariusz do kitu (film trwa ledwo półtorej godziny), akcja mało dynamiczna, niewciągająca, a aktorzy chyba z ulicy. Czasem miałem wrażenie, jakbym oglądał coś na poziomie produkcji fanowskich o tematyce DBZ. Momentami kulało też CGI. Jedynie muzyka trzymała odpowiedni poziom. Najlepsza scena to niedźwiedź z gatlingiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Zashchitniki / Guardians (2017)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook