Forum Dragon Ball Nao

» Dobry sposób na przytycie

Strony: 1, 2  
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.591
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Jakie są wasze dobre i sprawdzone sposoby na przytycie?
Nie piszcie mi tylko żeby dużo jeść ponieważ jem bardzo dużo i jakoś nie przynosi to dobrego efektu( 2 kg w ciągu miesiąca to dla mnie za mało... i nie tylko dla mnie...)

bartulon
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pewnie chodzisz na siłke jesli chcesz przytyc co? Heh ja robilem to tak:
- Jadlem tluste rzeczy
- Duzo slodyczy
- Malo ruchu
- Ja tego nie stosowalem (chociaz czasami ) duzo piwa
- Najlepiej jesc duzo kielbas i sera

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jedz dużo słodyczy, ponieważ w przypadku nadmiernej ilości cukru w ciele, zamieniany jest on na tłuszcz w tkance tłuszczowej.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
jedz duzo nabialu, 0 slodyczy ciemne pieczywo i duzo tlustych rzeczy

pulkarecordzz.phorum.pl
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
A może by tak coś na schudnięcie co? Kogo intertesuje przytycie, nie macie wy innych problemów OO Barluton słuchaj! Przyjedź do mnie z przyjemnością oddam Ci kilka swoich kilo Ile będziesz chciał

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
rzeczywiście... dziwne pytanie...
Bo tak właściwie nie wiadomo, o co chodzi...
Jełśi chodzi Ci o szybkie przybranie na masie, to rady Aziego są najlepsze- białko, ciemne pieczywo i tłuste posiłki- ZERO SŁODYCZY!!!
Jeśli jednak chcesz po prostu przytyć, to nie zazywaj ruchu i jedz jak najwięcej słodyczy. A najlepiej to jadaj w Fastfoodach Efekt jest gwarantowany
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wydaje mi sie ze Bartulon po prostu [ ort! ] chodzi na silownie i musi przybrac na masie aby kontynuowac treningi. Ja tez tak musialem Nie bylo ciezko przytyc

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Tak sobie czytam ten monolog i napada mnie zdziwienie. Mam parę słów do Was.
skoro chodzi o silownie, to niech wpiepsza odzywki i inne !?
heh zeby potem maly nierusl ;p emate zwroc uwage na skkutki uboczne takze
Azi nie myl dwóch rzeczy. Odżywki to nie sterydy. Sterydy rzeczywiście powodują "te" skutki uboczne. Czyli problemy z "małym Johnem" Ale odżywki to specjalnie środki spożywcze o dużej wartości odżywczej i dietetycznej, mające postać mączek, syropów i granulek, z dodatkiem substancji polepszających smak i zapach. Nie ma takich skutków ubocznych jak sterydy.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
teraz sa ferie wiec bedzie ci latwiej rob tak:

jak tylko wstaniesz idz do telewizora albo kompa i jedz tluste jedzenie popijajac czasem piwem
na przytycie dobra jest pizza a jak nie wiezysz zapytaj mojego kumpla

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Amidala: 15.01.2007, 21:25
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
majka napisał(a):
teraz sa ferie wiec bedzie ci latwiej rob tak:

jak tylko wstaniesz idz do telewizora albo kompa i jedz tluste rzeczy popijajac czasem piwem
Żaden dorosły nie jest taki głupi aby przytyć na siłę...
No myślałem, że nastoletni, też nie są tacy głupi...
Myliłem się...

Ja mam dobry sposób...
Jedź aż się nie ruszysz i nie wykonuj żadnego wysiłku fizycznego...
Proste...

Nie wiem o co chodzi autorowi, ale jeżeli sądzi, że będąc Grubym stanie się silniejszy, to bardzo się myli. (patrzcie sobie na takiego Bruce Lee)
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Old Shatterhand napisał(a):
jak tylko wstaniesz idz do telewizora albo kompa i jedz tluste rzeczy popijajac czasem piwem
Żaden dorosły nie jest taki głupi aby przytyć na siłę...
No myślałem, że nastoletni, też nie są tacy głupi...
Myliłem się...

Ja mam dobry sposób...
Jedź aż się nie ruszysz i nie wykonuj żadnego wysiłku fizycznego...
Proste...

Nie wiem o co chodzi autorowi, ale jeżeli sądzi, że będąc Grubym stanie się silniejszy, to bardzo się myli. (patrzcie sobie na takiego Bruce Lee)[/quote]


nie mysl sobie ze ja tak robie tylko daje przyklad wedlug mnie to jest glupie ale moj kolega tak robi (on jest skonczonym debilem)

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jeżeli ktoś ma szybki metabolizm, nie pomo.że tłuste żarcie , nic, wierzcie .
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nic tłustego ani słodkiego [obrośnie tłuszczem], tym bardziej żadnego piwa, no może jedno po treningu, bo alkohol ścina białko [mięśnie] .

2gr białka na każdy kilogram masy ciała dziennie.
Po treningu dużo białka.
Na siłowni podczas treningu minimum 1,5 l wody [jak nie będziesz mógł, to wmuszaj w siebie].
Dużo mięsa [nie wędlin tylko mięsa] .
I zdrowo się odżywiać, aha i chyba jesteś ektomorfikiem, dużo węglowodanów, więcej niż białka, od tego tyjemy [mam to samo co ty ] .
Dużo śpij, jedz co 3 godziny i między posiłkami coś zagryzaj [ważne żebyś nigdy nie czuł głodu] .
I siłownia, ćwiczenia na mase, tłuszczyku Ci przybędzie ale po odpowiedniej obudowie mięsa możesz spalić. Aha i tylko sucha masa Ci się utrzyma, tłuszcz sam zejdzie po czasie, bez odpowiedniej obudowy mięsem i będzie wracać do poprzedniej wagi... Dlatego mięśnie [białko] nie sama waga [tłuszcz] się liczą.

Edit:
heh jesli na serio masz 14lat, to se zwaliles sprawe z silka ;p chyba ze na nogi ciezrow niebrales ;p;p
Heh.. miałem 15 lat to na ciężary chodziłem i teraz prawie 18, a 184 jakoś tak mam..

Nie wiem o co chodzi autorowi, ale jeżeli sądzi, że będąc Grubym stanie się silniejszy, to bardzo się myli. (patrzcie sobie na takiego Bruce Lee)
Silniejszy będzie, ale nie w porównaniu do masy jaką będzie posiadał, Bruce Lee był chudy co za tym idzie, nie mógł wiele wyciskać, w jego przypadku bardziej potrzebna była ilość powtórzeń dużym ciężarem, a nie uciąg maxymalny. Macie kulturystów np. oni wyciskają po 120-150 mają moc, ale tylko na minutę, potem ledwo stoją...


Jeżeli ktoś ma szybki metabolizm, nie pomo.że tłuste żarcie , nic, wierzcie Very Happy .
Mój post to odpowiedź ^^.

Tłuste jedzenie... tłuszcz to węglowodany złożone i ektomorficy, Ci o których mówisz niezbyt korztystają z nich. Lecz węgle proste [czyt. owoce, warzywa] też się odkładają na tkance tłuszczowej i ich powinien jeść ektomorfik bardzo dużo.
Tłuszcz to zapas energii w razie jakiejś awarii w systemie i niemożliwości dostarczania pożywienia [energii] wtedy, pobierana jest z organizmu [nasz tłuszczyk].
Jak masz zamiar kupować sobie odżywki to dobrym rozwiązaniem jest Gainer, wrazie gdy nie możemy spożyć czegoś normalnego.
Lecz na siłownię to przydaje się kupić odżywke węglowodanową i białkową oddzielnie [gainer to mieszanka]. Węgle bierzemy przed ćwiczeniami, żeby mieć energię, białko godzinę po treningu siłowym, żeby odbudować i mięśnie i żeby miały jak się rozbudować.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Kurde! Cycek, sporo wiesz . Ja się tam na siłke nie pale, ćwiczę w domu. Takie podstawowe duperele: drążek, pompki, bieganie, ćwiczenia rozciągające itp. Poza tym mam 187cm wzrostu, ważę 75kilo, jem co chcę w dowolnych ilościach (zależy od dnia i od tego, co robiłem...). Też bym chciał przytyć, ale mam wrażenie, że niebardzo mi wychodzi .
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.265
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Dobra jesli ktoś chce przytyć musi się stosować wyłącznie moich rad:
1) koniec jedzenia w domu
2) Od dziś zaczniej jeść w MC Donald, burger king
3) koniec herbatek i wody zwykłej
4) pij wyłącznie coca colę i kawę
Zapewniam, że po miesiącu/2ch nawet metabolizm ci nie pomoże.
Będziesz opasły jak wieprz.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Kurde! Cycek, sporo wiesz Very Happy . Ja się tam na siłke nie pale, ćwiczę w domu. Takie podstawowe duperele: drążek, pompki, bieganie, ćwiczenia rozciągające itp. Poza tym mam 187cm wzrostu, ważę 75kilo, jem co chcę w dowolnych ilościach (zależy od dnia i od tego, co robiłem...). Też bym chciał przytyć, ale mam wrażenie, że niebardzo mi wychodzi Wink .
Ułóż odpowiednią dla siebie dietę, siłownia jest niezbędna i wolne ciężary, plan na masę. Potem odżywki możesz spożywać. Na drążku ćwicząc nachwytem możesz sobie dobrze wyrobić mięśnie najszersze grzbietu.
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Dziwne pytanie. Przytyć jest bardzo łatwo wystarczy mieć pieniądze!
Proste słodycze, brak ruchu, obżeranie się itp.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
mihesz napisał(a):
Dziwne pytanie. Przytyć jest bardzo łatwo wystarczy mieć pieniądze!
Proste słodycze, brak ruchu, obżeranie się itp.
Jeżeli masz ektomorficzną budowę, to i to nie wiele Ci pomoże, a tylko dostaniesz oponkę.
Tak jak napisał wcześniej cyc, siłownia, dieta, potem odżywki. Jeżeli ktoś chciałby wiedzieć więcej, nie napisze PW, albo w tym temacie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak mihesz, o ile masz bardzo wolna przemianę materii lub jakąś chorobę genetyczną, wtedy nie ma sprawy, przytujesz bardzo szybko ...
Kakarrot dobrze mówi. Będziesz brał odżwyki i ćwiczył to może przybędzie Ci coś masy. ALe jeżeli masz szybką przemiane materii, to i z tym może nie być Ci łatwo .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
wpieprzaj drożdże.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dobry sposób na przytycie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook