Forum Dragon Ball Nao

» Kobieta owad / Nippon Konchuki (1963)

Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 35
Dni na forum: 3.767
Plusy: 15
Posty: 3.876
Skąd: 絶望の海の底から
Film przedstawia losy Tome Matsuki, od jej narodzin w Tohoku w 1918, przez upadek cesarskiego rządu podczas drugiej wojny światowej, do jej końcowych lat życia we wczesnych latach 60 dwudziestego wieku, w czasie przemian demokratycznych w Japonii.
Młoda Tome zostawia córkę pod opieką swojego ojczyma, obiecując przesyłać pieniądze do domu, aby jak najszybciej mogli znów razem zamieszkać. W czasie wojny pracuje w fabryce i doświadcza upragnionej niezależności. Zostaje działaczem związkowym i wdaje się w romans z żonatym szefem. Pieniądze które wysyła trafiają jednak w ręce dalszej rodziny, a jej córka Nobuko i ukochany ojczym żyją w biedzie. Aby zarobić więcej pieniędzy, Tome zostaje pokojówką Japonki Midori. Jednak w wyniku nieszczęśliwego wypadku dziecko Midori ginie. Tome czuje się winna tej tragedii. W poszukiwaniu ukojenia przyłącza się do buddyjskiego kultu. Jak na ironię ludzie których spotka na swojej drodze i czyny, których się dopuści, nie dadzą jej spokoju ducha. A echa przeszłości dosięgną ją u kresu życia.

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kobieta owad / Nippon Konchuki (1963)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook