Forum Dragon Ball Nao

» Przez co wyginiemy?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Przez co gatunek ludzki wyginie? Decyzja należy do Ciebie! =)

Przez co gatunek ludzki wyginie? Decyzja należy do Ciebie! =)
Wojna atomowa 20,69% 12 20,69%
Wirus 8,62% 5 8,62%
Zmiany klimatyczne 20,69% 12 20,69%
Meteoryt 15,52% 9 15,52%
Wygaśnięcie Słoneczka 10,34% 6 10,34%
Coś innego (kosmici, politycy itp.) 24,14% 14 24,14%
Wszystkich głosów: 58
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Moim skromnym zdaniem każdy z wyżej wymienionych przez Mistrza czynników mógłby unicestwić ludzkość na zawsze. Jednakże . . . co czlowieka nie zabije to go wzmocni. Człowiek sam sobie stawia problemy i je rozwiązuje. Mysle, iz nawet wygaśnięcie słońca nie spowoduje zagłady ludzi. W tym czasie bedziemy juz zapewne na drugim krańcyu galaktyki . . .
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jeśli Ziemianie mają zginąć, to z trzech powodów:
1. Wybuch Słońca. Nasze Słońce nie jest młodą gwiazdą i za kilka milinów lub miliardów lat wybuchnie. Bez energii słonecznej nie ma fotosyntezy, nie ma roślin, nie ma tlenu, nie ma ludzi.
2. Wojny. Bomby atomowe, plany nuklearne krajów typu Iran, terroryści. Ludzie sami się powybijają.
3. Zmiany klimatu. Już je widać. Mrozy, śnieg w Egipcie, efekt cieplarniany, topnienie lodowców, dziura ozonowa, kwaśne deszcze. Wymieniłam też trochę zanieczyszczeń, ale to jest trochę powiązane.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.648
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.649
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Człowiek jest jak karaluch i szkodnik którego nieda się wytępić!
O maku racja racja
Hm... A może i nie prasia gryba zje ludzkość... Apfyy jakby zjadła by się otruła

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ptasia grypa i choroba wścijkłych krów...
To ciekawe, że realnymn zagrożeniem dla ludzkości sa choroby zwierząt. Ja uważam, z ecała afera i panika związana z tymi chorobami jest trochę przerośnieta w stosunku do istniejącego zagrożenia, ale...
A wracając do tematu- w czasach naszego pokolenia katastrofa rglobalna raczej nam jescze nie grozi. Zapewne częste będa katastrofy na skale lokalna, jak huragany o ogromnej sile czy wielki tsunami...
Za to juz byc może niedługo- kilkadziesiąt lat(według badań naukowców z Wielkiej Brytanii) może nastąpic poważna zmiana klimatu na skale światową. Bycmoż ejuz na początku przyszłego stulecia świat, który znamy wspólcześnie, bedzie tylko dalekim wspomnieniem.
NO cóż... Nauka stawia na klimat. Ale on nas nie zniszczy... Trochę uszkodzi, ale nie zniszczy. Zamiast zapobiegać ludzkość wymyśli jakis sposób na przetrwanie...
Duż groźniejsze sa wewnętrzne problemy cywilizacyjne, których ostatecznym efektem może być wojna na niespotykana do tej pory skalę. Dziś ta perspektywa wydaje mi się jednak małoprawdopodobna.
Pozyjemy- zobaczymy:)
Ale najpierw zobaczymy, czy pożyjemy...
pozdrawiam

ps. Szrarak- fajny filmik:P

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
można by [ ort! ] tu wymieniać wiele sposobów końca naszej cywilizaji ( świata). Możliwe, że to ludzie się nawzajem powykańczają. Zamachy terrorystyczne, wojna nuklearna, globalne ocieplenie ( porównanie do filmu Pojutrze- tylko w nim globalne ociepl. prowadzi do epoki lodowcowej, gdyby taki scenariusz się pojawił, wtedy wyginęłoby wiele ludzi z północy, w tym cała Europa, jednka nie sądze, żeby klimat aż tak drastycznie się zmienił w ciągu kilku dni). Następnym przykładem może być Apokalipsa, o której pisze Ewangelia wg św. Janka. Ale gdyby to wszystko się nie sprawdziło, w co wątpię ( ale ze mnie pesymista ), wtedy Słońce wkroczyłoby do akcji . Zwiększyłoby swoje rozmiary aż 10 krotnie i połknęłoby ( dosłownie) Merkurego i Wenus , a temperatura na powierzchni Ziemi zwiększyłaby się do aż 2000 stopni, ciekawe czy do tej chwili by coś dożyło... w co wątpię
BSP
Ziemianin
Ziemianin
BSP
Dni na forum: 6.544
Posty: 7
Możliwe, że kiedyś ktoś wymyśli sztuczną inteligencję, a dodając do tego nasz postęp techniki, to może to się obrócić przeciw nam, co nie wróży nic dobrego
(inne)
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.559
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
według mnie to ludzkość zginie przez głupie pytania ale tak naprawde to ja sie skłaniam na to wchłonięcie przez słoneczko, meteoryt ewentualnie te zmiany klimatyczne ale w sumie to jest w rękach Boga
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.537
Posty: 69
Dlaczego w ankiecie nie ma opcji 'przez własną głupotę'? Ludzkośc zginie przez swoją 'inteligencje' pod górą śmieci, podgryzana przez szczury.
Może trochę przekoloryzowałem ale wydaje mi się, że to wytwarzane przez nas śmieci będą pośrednią przyczyną zagłady naszego gatunku.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.793
Posty: 514
Skąd: Pluton
Jak dla mnie to pewno wyginiemy albo przez ludzi albo przez Słoneczko.
Wszelkie wirusy, bronie biologiczne, atomowe, zmiany w klimacie są spowodowane działalnością człowieka. Ludzka głupota nie zna granic, a jak kiedyś ktoś powiedział "żaden gatunek nie trwał wiecznie i musiał wyginąć". Czemu by tak nie miało być z człowiekiem? Co prawda to prawda, istoty ludzkie obecnie zajmują prawie cały glob do tego są stworzeniami inteligentnymi. Teraz kolejny cytacik... więc jak ktos powiedział: "Najgroźniejsi są inteligentni głupcy" Na pierwszy rzut oka są to sprzeczności jednak nie dla mnie... Osoba inteligentna coś stworzy, natomiast z głupoty i braku poczucia odpowiedzialności może tym zniszczyć samego siebie.
Co do słoneczka to rzeczywiście ma się kiedyś wypalić... Może jednak jakimś cudem człowiek sobie z tym poradzi, teraz jest to troche niepojęte, ale za te pare miliardów lat (o ile wcześniej sami nie wysadzimy Ziemi) pewno coś wykombinują. Z tego by wynikało, że to człowiek jest najgoźniejszą żywą bronią do zabijania...
Na koniec cytacik kolejny: "człowiek, człowiekowi zgotował taki los" więc większość zależy od nas. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją i posuwają się za daleko. Mam nadziję, że w pore się opamiętają.

Dobra finito z morałami

PoZdRaWiAm

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie zaznaczyłem nic.. bo nie wyginiemy raczej, przetrwa gatunek by dalej niszczyć co zostało we wszechświecie.
Ale znaczna część zginie przez... innych ludzi. Przez nas klimat zmienił się kilka-set/tysięcy razy szybciej niż naturalnie i nie ważne w jaki sposób zginiemy, zawsze to będzie nasza wina. Prócz teorii wchłonięcia przez słońce, co jest raczej mało realne bo gdzieś w kosmos ulecimy.
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.501
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
My nigdy nie wyginiemy, bo przeciez w kazdej minucie na swiat przychodzi nowy czlowik.Tak to jest umiera ktos, ale na jego miejsce rodzi sie ktos nowy.Oczywiscie populacja moze sie zmniejszac z roznych powodow:brak srodkow do wychowania potomka,bezmyslnosc ludzi ktorzy robia dzieci a potem je porzucaja lub zabija, glupie wojny ktore sa przyczynami smierci bezbronnych ludzi i wiele innych przyczyn... Ale i tak nigdy nasz lud nie wyginie w 100%...

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.307
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
Moim zdaniem ludzie wyginą ponieważ w końcu poniosą konsekwencje za swoje czyny. Mam tu na myśli po prostu [ ort! ] ich głupote np. jak wycinanie lasów nim mniej lasów tym mniej tlenu a ciężko było by nam przeżyć bez tlenu
możemy wiginąc nawet przez palenie plastikowych butelek gdyby wszyscy ludzie co roku palili po jednej butelce atmosfera ziemska nie nadawała by się do życia i po prostu [ ort! ] wszyscy by poumierali. Kilka przyczyn, które Mistrzu wymienił w ankkiecie też są powodowane przez człowkieka . Woja atomowa została by wywołana przez człowieka przecież bomby same by się nie wystrzeliły ( ). Zmiany klimatyczne: to to co napisałam zanieczyszczanie powietrza tworzy dziure ozonową i szkodliwe promieniowanie, które faktycznie może stopić lodowce. A jeśli chodzi o meteoryt to to już sprawka Boga pamiętam jak w gimnazjum ksiądz dał nam biblie mieliśmy coś tam znależć i natknęłam się na taki zdanie

"Bóg nie może już znieść tego jak ludzie cierpią ze swojej winy i postanwia to zakończyć"
mniej więcej coś takiego

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
amidala napisał(a):
możemy wiginąc nawet przez palenie plastikowych butelek gdyby wszyscy ludzie co roku palili po jednej butelce atmosfera ziemska nie nadawała by się do życia i po prostu [ ort! ] wszyscy by poumierali.
amidala napisał(a):
miany klimatyczne: to to co napisałam zanieczyszczanie powietrza tworzy dziure ozonową i szkodliwe promieniowanie, które faktycznie może stopić lodowce.
Dziewczyno , przez ciebie zesrałem się ze śmiechu. Myślę że umrzemy ze zgrozy przez powtarzanie bzdurnych cudzych myśli nie miejących pokrycia w statystykach , rzeczywistości i zdrowym rozsądku

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.152
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Wszystko to może się wydarzyć. Słońce 'wygaśnie' za miliardy lat, stawiałbym na wirusy, które ciągle ulegają mutacjom i nie ma na nich lekarstwa!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A ja sądze że zmiany klimatyczne czyli globalne ocieplenie które doprowadzi do stopienia lodowców i w ostateczności do wielkiej powodzi. Taka jest moja wizja i chyba nie tylko moja....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W tym roku spaliłem w sumie 3 zgrzewki plastikowych butelek po napojach w pracy (pracuję od niespełna 2 tygodni jako dekarz). Nie obrażajcie się , ale jak wy możecie wierzyć w te pierdoły? Bo Bono tak powiedział?Na prawdę jakoś nie mogę sobie wyobrazić śmierci z niesegregowania śmieci. No , ale jak się chce wierzyć badaniom prowadzonym na zlecenie choćby producentów filtrów na kominy to ja nie bronię.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.257
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
powódż odpada , ponieważ Bóg w księdze Rodzaju powiedział , że nigdy więcej nie ześle na nas powodzi. Znakiem tago jestr tęcza ...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
W tym roku spaliłem w sumie 3 zgrzewki plastikowych butelek po napojach w pracy (pracuję od niespełna 2 tygodni jako dekarz). Nie obrażajcie się , ale jak wy możecie wierzyć w te pierdoły? Bo Bono tak powiedział?Na prawdę jakoś nie mogę sobie wyobrazić śmierci z niesegregowania śmieci. No , ale jak się chce wierzyć badaniom prowadzonym na zlecenie choćby producentów filtrów na kominy to ja nie bronię.
A wyobraź sobie, że masz procesor dokonujący kolejnych obliczeń z opóźnieniem jednej 10 000 sekundy. A masz do obliczenia 6 000 000 000 równań, plus kolejne, dodawane na bieżąco. Ile wyniosą same opóźnienia, nie wliczając już długości trwania samego liczenia?
Jakby [b]każdy[b/] zajął się swoimi śmieciami, to faktycznie coś by to dało.

Jak dla mnie, to ludzkość sama strzeli sobie w stopę, do tego nie potrzeba żadnych meteorów, czy innych kataklizmów.
Jesteśmy zbyt zajęci życiem z dnia na dzień, żeby jeszcze patrzeć przed siebie długofalowo. Dokonamy samozagłady tego samego rodzaju, co leniwy uczeń powtarzający klasę, bo zamiast się uczyć wygodniej i przyjemniej było mu pójść na wacki do pubu z kumplami, albo siedzieć i grać w UT po nocach
Nasza cywilizacja jest równie durna, jak jej pojedynczy przedstawiciel.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
w grudniu 2012 roku ma w nas walnąć wielki meteor i będzie po sprawie... Ale Nostradamus tego nie przepowiedzial, wiec nie mozna wierzyc naukowcom xD

Ja sadze ze bedzie wielka epidemia i wszyscy ludzie poumierają. A potem nie bedzie nic. Nie wiem czemu, takie przeczucie ^^". A ja jestem współczesnym Nostradamusem więc wszystko jest mozliwe xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Przez co wyginiemy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook