Forum Dragon Ball Nao

» Młody papież

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.304
Plusy: 10
Młody papież to serial produkcji HBO w reżyserii Paolo Sorrentino. Bohaterem głównym jest 47-letni Amerykanin Lenny Belardo (Jude Law), który przyjmuje imię Piusa XIII.

Jak można się spodziewać nowy papież okaże się zupełnie innym człowiekiem niż się tego po nim spodziewano. W odróżnieniu od watykańskiego otoczenia jest tradycjonalistą, przywiązanym do ceremoniału i dążącym do konserwatywnej odnowy wrogiem modernizmu.

Ktoś oglądał i chce się podzielić wrażeniami?

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 1.778
Oglądałem parę odcinków ( i to nie całych ) jeszcze jak miałem HBO i wyglądało całkiem przyjemnie. Był oczywiście poruszony wątek pedofilii w kościele czego chyba nie dało się uniknąć. Co zrobiło na mnie wrażenie, to świetna ścieżka dźwiękowa i momentami wręcz surrealistyczne sceny młodego papieża rozmawiającego z podwładnymi w ogrodach, czy przemawiającego z balkonu. Planuję obejrzeć cały serial, bo niestety, ale nie miałem woli do regularnych seansów.

Forum DB Nao » » » » Młody papież
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump