Forum Dragon Ball Nao

» Turtles Are Surprisingly Fast Swimmers (2005)

Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 36
Dni na forum: 3.830
Plusy: 15
Posty: 3.890
Skąd: 絶望の海の底から
Suzume Katakura jest najzwyczajniejszą na świecie kurą domową. Jej życie jest monotonne i niezmiennie nudne. Mąż Suzume pracuje za granicą i często dzwoni, jednak tylko po to, by wypytać o zdrowie swojego ukochanego żółwia, którym dziewczyna się opiekuje.
Pewnego dnia Suzume przypadkowo wpada w ręce ulotka z informacją o rekrutacji do tajemniczej agencji wywiadowczej. Nie mając nic do stracenia dziewczyna idzie na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie zostaje zatrudniona przez dziwaczną parę . Obydwoje - jak twierdzą - są szpiegami, pracującymi dla obcego rządu. Ich zdaniem nijaki wygląd Suzume czyni z niej idealnego agenta, zlecają jej więc pierwsze zadanie. Jej głównym celem będzie wyglądać i zachowywać się najzwyczajniej na świecie, co okaże się trudniejsze i atrakcyjniejsze, niż Suzume sądziła.
Patrząc na świat oczami świeżo upieczonego szpiega Suzume odkrywa, że w jej okolicy mieszka mnóstwo tajnych agentów, kryjących się pod przykrywką normalności...

「静観は緩慢な自殺だ。絶望という安寧に耽溺するのは易しい。 だが、今は変わらねばならぬのです!神を必要としない存在へと!
私に絶望はない。」
"Patrzec w milczeniu to powolne samobojstwo. Latwo jest pograzyc sie w bezpiecznych glebinach rozpaczy. Ale, teraz musimy sie zmienic! W istnienie, ktore nie potrzebuje boga! Nie ma we mnie rozpaczy"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Turtles Are Surprisingly Fast Swimmers (2005)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook