Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (17 lat temu)

» Turtles Are Surprisingly Fast Swimmers (2005)

Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 35
Dni na forum: 3.738
Plusy: 15
Posty: 3.875
Skąd: 絶望の海の底から
Suzume Katakura jest najzwyczajniejszą na świecie kurą domową. Jej życie jest monotonne i niezmiennie nudne. Mąż Suzume pracuje za granicą i często dzwoni, jednak tylko po to, by wypytać o zdrowie swojego ukochanego żółwia, którym dziewczyna się opiekuje.
Pewnego dnia Suzume przypadkowo wpada w ręce ulotka z informacją o rekrutacji do tajemniczej agencji wywiadowczej. Nie mając nic do stracenia dziewczyna idzie na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie zostaje zatrudniona przez dziwaczną parę . Obydwoje - jak twierdzą - są szpiegami, pracującymi dla obcego rządu. Ich zdaniem nijaki wygląd Suzume czyni z niej idealnego agenta, zlecają jej więc pierwsze zadanie. Jej głównym celem będzie wyglądać i zachowywać się najzwyczajniej na świecie, co okaże się trudniejsze i atrakcyjniejsze, niż Suzume sądziła.
Patrząc na świat oczami świeżo upieczonego szpiega Suzume odkrywa, że w jej okolicy mieszka mnóstwo tajnych agentów, kryjących się pod przykrywką normalności...

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Turtles Are Surprisingly Fast Swimmers (2005)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook