Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 122, 07.01.2018

Strony:   1, 2
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.346
Posty: 232
Skąd: Szczecin
O rany, ależ mam odcinków do nadrabiania. ;p

Podobały mi się początkowe ujęcia, chociaż trochę zabawne były rękawice Vegety czy ubrania wojowników - rozumiem, że krwi nie chcieli umieszczać, ale tyle walk i śnieżnobiałe rękawiczki, bez żadnego brudu, kurzu?

Tekst Vegety o żałosnej pokazówce był świetny. I walka Goku-Jiren także, chociaż była krótka i wtrącił się do niej Vegeta. No cóż, to takie w jego stylu. Odcinek bardzo na plus, dynamiczna walka Goku&Vegeta vs Jiren była świetna, tyle że trochę za szybko Vegeta przejrzał ataki Jirena. Nie żeby mi to nie pasowało, bo jestem jego fanką, ale jak dla mnie jakoś tak z niczego. ;p

Komentarze widowni nie irytowały, przeciwnie, były fajne. Nie licząc Wszystkusiów, przejedli mi się.

Vegeta vs Jiren - walka super, to dążenie Vegety do przebicia ultrainstynktu Goku, ten jego książęcy upór: jestem na tak! Jeden z najlepszych odcinków na turnieju. Duże napięcie, to spychanie Vegety i muzyka... Saiyańska natura wzięła górę! Muzyczka przy przemowie Vegety bardzo mi się podobała, lubię takiego pewnego siebie Vegetę, nawet jak ostatecznie przegrywa.

Tak jak wcześniej nie interesowali mnie pozostali przeciwnicy, tak walka Freezer vs Królik była ciekawa, oglądałam z zainteresowaniem. Gohan & C17 vs Toppo, świetny układ, zwłaszcza biorąc pod uwagę inną przeszłość (Future Trunksa), w której Gohan zginął właśnie z rąk C17 i C18. Walka może nie jakaś fajna, ale dobór bohaterów już tak.

Jak dla mnie najlepszy odcinek ze wszystkich tych głównych z turnieju. Dramatyczna końcówka z Vegetą i tyle zwrotów akcji, no jestem naprawdę zachwycona!


Łukasz napisał(a):
A jak wam się podoba nowy ending który zadebiutował wraz z tym odcinkiem? Jak dla mnie beznadzieja totalna, bez polotu i tylko niektóre scenki ratują tę część całości [OPENING+ŚRODEK+ENDING]
Zgadzam się w stu procentach, muzyka jest nijaka, pasuje bardziej do telenoweli.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 122, 07.01.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook