Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 127, 11.02.2018

Strony: poprzednia  1, 2
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6
Gdyby nie patrzeć na te manipulacje z poziomem mocy, to da się oglądać... Jednak to smutne, że autorzy robią z nas takich buców, jakby nikt tego nie zauważył...
Gokufight Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.203
Szkoda że C17 się wysadził. Ale Jiren pokazuje coraz więcej swojej siły. Ciekawe jak to sie potoczy. Vegeta i Goku w tym odcinku mało walczyli. Ale Freezer dał popis, i znowu poszedł spać.
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Cargo
Cargo

Dni na forum: 56
Łukasz napisał(a):
Jak pokazywali przeszłość Jirena przez chwilę pomyślałem "A gdyby się okazało, że tym złym ze świata Jirena był GokuBlack/Zamasu?"
A gdyby się okazało, że tym złym był sam czcigodny Bermodo (Klauni Sztraus)?

Ciekawe jest to, że w DB KAI Z, coś koło 114-115 odcinka to było, słowa Jirena o mocy i słabości, wypowiadał dosłownie takie same książę Vegeta do Gohana po jego można powiedzieć "przegranej" walce z Daburą na trzecim poziomie Babidnego burdeliku (oglądałem wczoraj i mi się rzuciło w oczy od razu), tyle, że Księciunio jeszcze pocisnął na koniec Piccolowi i Tsuririniemu, że jedym powodem dlaczego zostali spetryfikowani Daburną śliną było to, że to po prostu dwa zwykłe słabeuleszcze.

Odcinek miodzio, jak ostatnio wszystkie

Dodano po 10 minutach
*Był to odcinek 113 (KAI), 9 minuta
farriii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3
Liczba 17 i 18, którzy poszli, aby uratować goku i innych, najbardziej niesamowity moment był, gdy Jiren nie był w stanie wyczuć energii...
Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 973
szarlej_3 napisał(a):
Ogólnie trochę mnie na początku śmieszyło, że z poziomu blue robili takie halo (moc bogów, bla bla), a C17 atakuje na równi z Goku i Vegetą, w sensie nawet jak obrywa to nie tak, żeby stracić przytomność, więc jakby miał podobny poziom. ;p No ale przy DBS nie można zwracać uwagi na poziomy i - jak pisałam na początku - od dawna przymykam na to oko, a teraz robię to jeszcze bardziej (no prawie zamykam te oczy!), inaczej przyjemność z oglądalności byłaby bardzo niska. A tak to nawet ucieszyło mnie, że C17 z zaskoczenia zdołał choć zranić Jirena.
Po prostu w Toei ktoś "wpływowy" ewidentnie lubi postać C17. Dla przykładu -> wątek z serii GT podczas którego zmiażdżył on Trunksa jak robaka, a zanim się połączył ze swoim "złym" alter ego to jeszcze przy okazji stłukł Vegete. Super 17 pozwolę sobie przemilczeć. Tutaj Jego rola jest jeszcze większa -> "czarny koń" całego turnieju, a w walce wytrawny strateg i intelektualista.

Pewnie dlatego to wzmocnienie 17nastego aż tak mnie nie rusza, bo zdążyłem "przetrawić to" w czasie GT. Oczywiście jest to głupie, ale większe absurdy były w tej serii.

Co do życzenia Jirena -> W mandze jest bardziej rozmowny, a z Jego słów można wnioskować, że jest postacią pozytywną.
W anime ta kreacja jest trochę niejednoznaczna aczkolwiek raczej stoi po właściwej stronie barykady. Myślę, że nie będzie to życzenie skrajnie samolubne, choć z drugiej strony po tym całym biadoleniu o "sile" może sobie zażyczyć by być "ponad wszystkimi".
szarlej_3 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
szarlej_3
Dni na forum: 95
vegeta391 napisał(a):
A Gokū? Rodziców (a przynajmniej stawiam, że matkę) mu zabili, a dziadka sam zmasakrował. Mimo tego na dekiel nie dostał
Jak pisał Shounen, Goku nie wiedział, że ich zabił, poza tym od zawsze wyznawał zasadę dobro ponad wszystko. A historię Jirena pokazali w inny sposób, że sam wciąż walczył z oprawcami, nie mogąc ich pokonać. W sumie podobnie było z Vegetą (zabili mu rodzinę), tyle że Vegeta od początku był jako ten zły, a Jirena kreują na takiego, co chce zemsty na "złych". Jest to po prostu inne, świeższe spojrzenie na postać z DB, co nie zmienia faktu, że w ostatnim odcinku irytował mnie swoją głupotą. ;p

Kenji Harima napisał(a):
Po prostu w Toei ktoś "wpływowy" ewidentnie lubi postać C17. Dla przykładu -> wątek z serii GT podczas którego zmiażdżył on Trunksa jak robaka, a zanim się połączył ze swoim "złym" alter ego to jeszcze przy okazji stłukł Vegete. Super 17 pozwolę sobie przemilczeć. Tutaj Jego rola jest jeszcze większa -> "czarny koń" całego turnieju, a w walce wytrawny strateg i intelektualista.

Pewnie dlatego to wzmocnienie 17nastego aż tak mnie nie rusza, bo zdążyłem "przetrawić to" w czasie GT. Oczywiście jest to głupie, ale większe absurdy były w tej serii.

Chyba to jedyne logiczne wytłumaczenie, bo w DBS przesadzają z mocą każdego, ale C17 to już naprawdę przegięcie. A co do jego mocy w GT, oglądałam tę serię jeden raz w podstawówce i więcej nie chciałam. Jak próbowałam po latach odświeżyć jakiś odcinek, zawsze wyłączałam po kilku minutach. Dla mnie GT było słabe i takie pozostanie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.904
Plusy: 64
Jeśli Freeza mógł w parę miesięcy dobić do poziomu SSGSS, to #17, który był od niego znacznie silniejszy, widać też mógł. Nie znamy jego historii i treningów, więc nie ma co tego krytykować. Po prostu się wzmocnił. A że aż tak bardzo? Bo miał nieograniczoną energię.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
szarlej_3 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
szarlej_3
Dni na forum: 95
Shounen napisał(a):
Jeśli Freeza mógł w parę miesięcy dobić do poziomu SSGSS, to #17, który był od niego znacznie silniejszy, widać też mógł. Nie znamy jego historii i treningów, więc nie ma co tego krytykować. Po prostu się wzmocnił. A że aż tak bardzo? Bo miał nieograniczoną energię.
Wzmocnienie Freezy to jeszcze jakoś zniosę, bo to normalna istota, a C17 był androidem, zaś w sadze Buu nawet nie walczył, jak dla mnie to strasznie naciągane, że mieszkając na wyspie i pilnując zwierząt tak się wzmocnił. Tej nieograniczonej energii też nie kupuję. Ale każdy ma swoje zdanie.
Strony: poprzednia  1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 127, 11.02.2018
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump