Forum Dragon Ball Nao

» Kingdom Come: Deliverance

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
https://www.youtube.com/watch?v=IWG3oA8Hjm8

Debiutancka gra studia Warhorse w skład którego weszli ludzie od pierwszej Mafii i trylogii UFO. Jest to RPG w czystym średniowieczu, bez smoków i magii, cechujący się wymagającą mechaniką walki. Akcja gry rozpoczyna się w Czechach w roku 1403 za panowania Wacława IV a głównym bohaterem jest Henryk, syn kowala.

Gra miała swoje przygody, najpierw kickstarter i plany podzielenia jej na epizody, później zdecydowano się, że wypuszczą ją jako jedną całość. Grałem w pierwszą Alfę kilka lat temu, hype graficzny był spory, później w kilku betach hype minął i szczerze nie dawałem grze większych szans aż do dnia premiery 13 lutego 2018. Odpaliłem i..da się grać! Mimo licznych niedoróbek i problemów z optymalizacją gra cholernie wciąga a cały świat jest zrobiony super. Walka faktycznie wymagając,a z Kuneszem chyba 10 minut się lałem po mordzie. Na uwagę zasługuje także to, że misje można robić na kilka sposobów, na YT widziałem, że dług u Kunesza można załatwić na kilka sposobów - zlać go po mordzie samemu, zlać go z kumplami lub okraść go.

Niech połatają grę bo myślę, że wtedy spokojnie będzie ją można postawić obok 2 największych RPGów ostantnich kilku lat czyli Skyrima i W3.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kingdom Come: Deliverance
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook