Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Symphonic Adventure (3.03.2018, Auditori Forum, Barcelona, Hiszpania)

Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan

ドラゴンボールの秘密~神龍~ / Doragon Bōru no Himitsu ~Shénlóng~ = Tajemnica Smoczych Kul ~Dongfeng Peugeot Citroen~
Obraz
tronk21 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 2.255
Plusy: 1
Posty: 55
Skąd: Białystok
Bardzo dobrze zagrane, nawet może lepiej niż w Paryżu. Na przykład utwór znajdujący się tu https://youtu.be/1Hf187PnVnA?t=459 bardziej mi się podoba w barcelońskim wykonaniu. Troszeczkę inaczej zagrali początek tego utworu: https://youtu.be/1Hf187PnVnA?t=340 Nie ma tego krótkiego przejścia zagranego na perkusji, które w Paryżu było.

Z kolei mniej mi się podoba wykonanie "motywu DUM DUM DUM": https://youtu.be/1Hf187PnVnA?t=2721 Pierwsze dwie serie "dum dum dum" powinny się różnić od następnych dwóch serii. W kolejnych dwóch ma dochodzić gitara elektryczna. Na koncercie tego nie odwzorowali i pierwsze 4 serie głównej melodii tego utworu nie różnią się od siebie.

Generalnie to super zagrane, godne wykonania sprzed roku.

Nie chcę już się denerwować w związku z tym, ale to powiem. Wg mnie krzyków i oklasków było jeszcze więcej niż w Paryżu. Jakby fani nie wyciągnęli żadnych wniosków, że muzyki się słucha, a nie ciągle się ją zagłusza. No, ale co po niektórzy przyszli na koncert, by pooglądać kolorowe obrazki na ekranie, a nie słuchać Kikuchiego. Jednak sam chciałbym kiedyś pojechać. Niech zrobią w Warszawie edycję tego koncertu. Wtedy w mgnieniu oka bym na niego pojechał!
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
tronk21 napisał(a):
Wg mnie krzyków i oklasków było jeszcze więcej niż w Paryżu. Jakby fani nie wyciągnęli żadnych wniosków, że muzyki się słucha, a nie ciągle się ją zagłusza
Teoretycznie tak, ale w praktyce więcej emocji doznałbym właśnie, kiedy są te oklaski, okrzyki itp. Chociaż z tego co teraz oglądam, to trochę za dużo tych śmiechów...

Dodano po 2 minutach
Nie no, jednak te ich emocje za często wychodziły

Obraz
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nieźle. Zapowiedzieli też, że wkrótce koncerty w Azji, USA i tej gorszej Ameryce.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006


Ktoś z forum w Żabojadogrodzie? Może kto był na takim, wybiera się?
Najbliższe koncerty:
15 kwietnia 2023 o 20 będzie w hali Zenith De Rouen w Rouen.
16 kwietnia o 17 w Rennes Muzikhall w Rennes.
22 kwietnia o 20 w Dome De Paris – Palais Des Sports w Paryżu.
28 kwietnia o 20 w Arkea Arena w Bordeaux.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Miałem nadzieję, że polecę, ale żaden z tych terminów kwietniowych mi nie pasuje. Szkoda, że wcześniej nie widziałem - były tez koncerty w innych krajach.

Obraz
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Kanada podbita:
Obraz

Ktoś był? Chyba obecnie mają przerwę i nie grają.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jak będą w Europie ponownie, to chciałbym się wybrać.

Obraz
annet67 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 126
Posty: 2
Zauważyłem także różnicę pomiędzy różnymi wykonaniami piosenek. Zawsze ciekawie jest dostrzec subtelne niuanse

Chcę w przyszłości zobaczyć koncert Kikuchi, może nawet w Warszawie i przeżyć niezapomniane chwile przy mojej ulubionej muzyce na żywo.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Symphonic Adventure (3.03.2018, Auditori Forum, Barcelona, Hiszpania)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook