Forum Dragon Ball Nao

» Kontuzje

Strony:   1, 2
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
3 miechy treningów i mało kontuzji . Skręcenie torebki stawu skokowego (źle zablokowałem low kick'a), podbite oko(czy to aby na pewno [ ort! ] kontuzja? ), zbity łokieć, nadwyrężone stawy kolanowe, zerwane ścięgna (3 razy, zawsze lewej nogi-przesadzałem z rozciąganiem) i najfajniejsze: posiniaczone i opuchnięte golenie .
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.319
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Kontuzje __2 razy w życiu miałem złamaną rękę z przemieszczeniem stało się to na początku mojej kariery rowerowej (WYCZYNOWEJ) .Na początku się tylko śmiałem bo byłem z kolegami ,ale kiedy leżałem w szpitalu ból się nasilał obrzęk był taki silny ,że gips nie ruszał mi się na ręce (przedramię) . 5 miesięcy rehabilitacji .Po 6 miesiącach złamałem sobie po raz drugi rękę tą samą z przemieszczeniem (ALE PECH) Ale minęło od tamtego czasu 4 lata i od tamtej nic sobie nie złamałem . A było dużo okazji

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.175
Posty: 238
Skąd: ...
Hmmm...
Obrażenia moje trudno raczej policzyć <a mówią, że sport to zdrowie...>
Standart to obite do uroczych fioletowych siniaków przedramiona, brzuch i piszczele po sparringach. <Pocieszające jest, że z reguły przeciwnik wygląda tak samo>
Bardziej widowiskowe, to naderwane porzednie ścięgno achillesa podczas wspinaczki w górach, wybity przedni ząb <na szczęście jeszcze mleczny> przy próbie jazdy na jednym kole roweru <nie potrafię tego tricku do dzisiaj>, oraz rozbity nos podczas gry w koszykówkę. <przeciwnik zaprawił mnie czołem w twarz. Nie było to przyjemne...>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.153
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
ja miałam kilka lat temu nos złamany piłką. poza tym wybity ząb mleczny dawno temu. malownicze siniaki, obite żebra, piszczele, porozcinane wargi i inne tego typu obrażenia po kumite pominę milczeniem....

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja Samael- garb na nosie(o czym opowiadałam ze 2 razy) przez piłkę siatkową.
Czasem boli jak się go dotknie w górnych częściach. Jest widoczny i niezbyt to fajne, ale żeby było aż fatalnie to za dużo powiedziane, bo z oddychaniem nie ma problemu, a niektórzy mego ,,garba" nie zauważają .
Często zdarza mi się złapać siniaki. W zeszłym roku miałam po 2 na nodze i 1 na prawej ręce. Ten na ręce miałam od tego, że rąbnęłam się w stojak z ubraniami, jak się spieszyłam w szkole na lekcję by się nie spóźnić. Trochę bolało, no ale cóż.
Miałam też 2 razy wybity palec u prawej ręki, środkowy. Za obydwoma razami miałam na nim bandaż przez 2 tygodnie, w tym czasie palec powrócił do normy.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Kontuzje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook