Forum Dragon Ball Nao

» Jan Paweł II

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Moim zdaniem z Jego kanonizacją powinniśmy trochę poczekać, proces kanonizacyjny trwa bardzo długo.
Ja mam nadzieję, że sobie tam w Watykanie odpuszczą szopkę z jego beatyfikacją, a co gorsza kanonizacją. Uczynią go świętym, a potem wywleką z grobu i potną na kawałki, by go sprzedać na całym świecie. A potem brać kasę od ludzi chcących modlić się do piszczeli św. Karola, w jakimś śmiesznym sanktuarium wybudowanym specjalnie na tą okazję.
Ksiądz raz nam na religii mówił, że ciało człowieka jest święte, także po śmierci. Właśnie widać, jakie jest święte. Mam nadzieję, że się opamiętają, uszanują to i dadzą mu święty spokój.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.700
Posty: 128
Skąd: Polska
Nie chcąc się powtarzać powiem, że Karol Wojtyła jest dla mnie przykładem - ponieważ mogąc nic nie robić nie pozostawał bierny - starał się zmienić niedoskonały świat, nie pozostawał obojętny wobec zastanej rzeczywistości. Kompletny przeciwnik nihilistów. Jeden z wielu "naiwnych optymistów", lecz jemu się udało.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Jan Paweł II
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook