Forum Dragon Ball Nao

» Przyjaźń ocena: 6,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
przyjazn
ja mam przyjaciol sle im sie nie zwierzam np. o rodzinie

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Przyjaźń? Czym jest ona dla mnie? To jest jedna z najważniejszych wartości w moim życiu. Całkowicie odmienne uczucie od miłości. Przyjaźń, czuję wtedy, gdy mogę tej osobie zwierzyć się ze swoich problemów i mieć 100% gwarancję, że ona mnie nigdy nie wyśmieje. Cóż... jestem dosyć nieśmiała i mi nawiązywanie kontaktów międzyludzkich przychodzi z ogromnym trudem. Mam kilku kumpli/kumpelek na których zawsze(no może prawie) mogę liczyć No cóż... przyznam , że spotkałam też w swym życiu też wielu fałszywych choćby dlatego, że wielokrotnie byłam naiwna(teraz to jestem mniej ufna).Wynika to choćby z faktu, że mam bardzo miękkie serce. Bo np. koleżanka z którą się ,,przyjaźniłam" od zerówki(wtedy się poznałyśmy) do 4 kl. szkoły podstawowej. Ona mi się początkowo wydawała zarozumiała, lecz z czasem, no cóż.... mój ojciec się zaprzyjaźnił z jej matką i tak jakoś zostałyśmy przyjaciółkami. Się układało, aż do momentu, gdy ta zaczęła mnie coraz częściej oskarżać o takie różne rzeczy bezpodstawnie i zaczęła mnie traktować jak śmiecia(to właśnie ta 4 kl. podstawówki była). Owszem, na ogół jestem nieśmiała i raczej typem samotniczki, ale mimo to mam przyjaciół i przyjaciółki. Pamiętam na obozie jednym miałam przyjaciela, którego traktowałam niczym brata, zwierzałam się mu i spędzaliśmy razem czas niejednokrotnie. On się mi odwzajemniał tym samym. Raz nawet postawił mi lody. Mam też paru innych fajnych kumpli(ja to niemalże od małego potrafiłam się z chłopakami dogadywać, chociaż były wyjątki), ale i tak więcej przyjaciółek. To oni mnie powstrzymywali gdy chciałam zrobić coś głupiego. To oni mnie bronili, zawsze mogłam na nich liczyć. To z nimi mogę się powygłupiać, czy pożartować. Nigdy mnie nie zawiedli, ani nie zdradzili. Można mieć masę znajomych, ale prawdziwych przyjaciół niewielu. A życie bez przyjaciół, jest na dłuższą metę.... smutne.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Przyjaciele są gówno warci. Dokładnie tak. Wbiją tylko nóż w plecy. Chcesz na kogoś liczyć, licz na siebie, wszędzie tylko sprzedawczyki i psy, co czają się za rogiem, nie przeczę, są moim głównym wrogiem!

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Przyjaźń
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook