Forum Dragon Ball Nao

» Pokemon ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3, 4  
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
To juz mozna nazwac klasykiem. Kiedys bardzo popularne anime. Wiele osob sie tym zachwycalo. Co myslicie o Pokemonach, czy lubiliscie to anime w czasach jego mody, a moze nadal je lubicie

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.590
Posty: 188
Lubiałam, ale bardzo szybko mi się to znudziło
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
tez lubilem, a ale nie tak, zeby ogladac to codziennie, tylko raz na jakis czas, i pamietam ze zbierałem tazosy tez mi sie szybko znudzilo i oddalem wszystkie koledze, a teraz nawet mi szkoda bo fajnie miec pamatki i powspomonac ale to nigdy nie dorówna DB.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.762
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Pokemon? Na pewno nie jest klasykiem! Klasyk to coś z "iskierką", coś najczęściej starego ("wiekowego"), coś jak prekursor, mentor wśród swoich. Klasykiem nie jest, ale na pewno jest serią która odbiła się głośnym echem na całym świacie. Odniosła gigantyczny sukces, przez co powstawały kolejne serie tego anime (czyli kolejne gwoździe do jej trumny). Z serii na serię stawała się monotoniczna, a same stworki były coraz bardziej nudnawe...

Dla mnie anime to na samym początku było średnie, i takie zostało do dziś. Kolejna "niezwykła przygoda w niezwykłym świecie". Nie widzę w niej nic świetnego, ale zarazem nic aż tak złego. To od niej zaczęly powtawać ogromne ilości anime w stylu "pokemono-podobnymi" ("Beyblade" itp.). Na początku "Pokemon" wydawał się dla wielu ingteresującym anime, ale kolejne serie tylko zanudzały widza. Dla mnie nic szczególnego.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
jezeli juz pokemony to bardziej cenie sobie gry na gba. kiedys raz po raz obejrzalem jakies odcinki na polsacie, ale nic ciekawego. wolalem zbierac tazosy niz ogladac.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 05.04.2007, 21:50
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.648
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Pokemony? Dziękuję postoję
Nigdy nie lubiłam i lubić nie będę...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Larme: 26.04.2006, 20:31
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Na pewno nie jest klasykiem
Zle mnie zrozumiales Ja napisalem ze "mozna" a nie "jest klasykiem. Na moim terenie duzo osob sie tym jarało i daltego sadze ze mozna nazwac Pokemon klasykiem Pozdro dla ciebie

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Pokemony...dla mnie anime nie jest niczym szczególnym, już ciekawsza była manga, której tom 1 posidam...Ale chyba gdzieś się zapodział . Dużo bardziej wole gry Pokemon, oczywiście red,blue, yellow, bo te wszystkie nowe super-hiper versje to juzzwykła komercja. Niemniej, nie ma nic przyjemniejszego niż pokonanie Garego po 45 godzinach gry swoim Charizardem na 63 lvl....

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pokemon klasykioem?
Oj nie...
Chyba że mówimy o grach na Game Boy'a. Bo pierwsze cześci Pokemonów na tę konsolę to zdecytdwanie juz klasyczne pozycje w swoim gatunku. I wciąz cechuje je wielka grywalność.
A co do anime...
Na pewno nie.
Przedmówcy przedstawili ju zsilne argumenty, więc nie chcę się pwotarzac:P
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.672
Posty: 127
Skąd: Limanowa
No oglądałem Pokemony bo niestety Dragon Ball w telewizji nie leciał a potem to do szkoly trzeba było chodzić i juz nie było czasu na tą bajke

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Katio Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Katio
Dni na forum: 6.569
Posty: 10
Skąd: Białystok;)
Jakiedyś lubiłam pokemony,a teraz stwierdze że to już przeszłość.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.739
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Kieeedyyyyśśś lubiłem Pokemony. Ale wszystko z czasem mija (prócz DB ). Z czasem zaczęły mnie nudzic. Każdy odcinek opierał się na utartym schemacie. Wciąż podróżowali, walxzyli i walczyli z R zespołem. Patrząc z perspektywy czasu, Pokemony były i minęły, choć co prawda ostatnio przeglądając programy na Polsacie Cyfrowym natrafiłem na jeden z najnowszych odcinków na niemieckim RTLu . . .
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.668
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
ja tez tego nigdy nie lubilam i nie zmaierzam, to jest po prostu beznadziejne, w ogóle [ ort! ] nie ma nawet najmniejszego porownania z DB!!!!

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jak większość oglądałam Pokemony, ale wyrosłam z tego. Kiedyś zbierałam naklejki, marzyłam o pluszowym Pikachu. Fabuła idealna dla dzieci aczkolwiek kreska ładna. Dużo kolorów i projekt postaci spoko. Co do openingu i endingu... lepiej nie mówić (pisać).

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Do pokemonów mam dość oschły stosunek.Pamiętam,że swego czasu oglądałem je w czasie wakacji na działce,gdzie miałem 3 kanały ... stąd troche poznałem przygody Asha i reszty.Jakoś zbyt specjalnie mnie nie wciągneły,a tematyka raczej wydała mi się płytka.Natomiast w kwestii innych rzeczy związanych z tym anime,pamiętam,że grałem w tazoo kiedy jeszcze była na nie moda,a i w gry na GC sie grało ... A dziś,pozostały tylko wspomnienia i doświadczenia po kolejnym anime,które wzbogaciło moją wiedze o mandze.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Pokemony były fajne, nic innego zawsze podróżowali,walczyli,
R niekiedy im ukradali im pokiemony, które z łatwościa odzyskiwali ale kinówki nawet nawet.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.524
Posty: 885
Osobiście nie oglądałam wersji kinowej ale bajka nawet fajna była pamiętam jak wszyscy mieli świra na tym punkcie
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.637
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
bajka pokemon jest beznadziejna oglądałem ją pare razy i jest do bani niema lepszj bajki od dragon balla
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.559
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Pokemon? Na pewno nie jest klasykiem! Klasyk to coś z "iskierką", coś najczęściej starego ("wiekowego"), coś jak prekursor, mentor wśród swoich.
Zgadzam się z Tobą. Nie powiem że nie lbuiałem tych małych stworków, bo kto ich nie lubił.. Wtedy to było szaleństwo( zabawki, naklejki, chipsy). Nie powiem że z Poemonów nie czerpało się satysfakcji.. bo była to bajka nie nużąca z ciekawą fabułą... Jeszcze ciekawiej się oglądało ponieważ powstał polski dubbing ( ciekawe czy oglądalność DB czy Bleach spadłaby czy wzrosła gdyby powstał polski Dubbing.) Dla mnie teraz pokemony zasługują na ocene 3! Powstało za dużo części.. i to wszystko się tak ciągneło.. Powinni przestać na jednej! No cóż ale ostatnio na emulatorku komputerowym (GBA) pograłem w Pokemony Red Version.. i spędziłem przy nich miłe godzniki zabawy!
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.485
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Szczerze troche sie w to bawilem ,
jak zaczela sie moda w pierwszej chwili ,
nie mowiac brzydko mialem to gdzies ,
lecz gd pewnego razu kumpel przyniosl
do szkoly gameboya z gra i pogralem jakis czas
to tez zwariowalem na punkcie tej gry
i mysle do teraz ze nie jest to zle anime.

Train Hard To Win Easy !!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Pokemon
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook