Forum Dragon Ball Nao

» Flame Of Recca

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Hmm. Nie bede sie duzo rozpisywal. manga prze-dobra. rowna db?. swietne walki, swietne postacie, swietne gagi cala historia jest o mlodym ninja Recca, ktory moze wladac ogniem. dowiaduje sie, ze jest z klanu Hokage (bronie hokage 'madougu'- kolejna swietna rzecz w tej mandze!!) i niektorzy z tych dowodcow hokage potrafili nieraz tworzyc z tegoz ognia feniksy itd. rzadko kto mial ogien smoka - wtedy byl najpotezniejszy. recca ma ich osiem...

to takie krotkie przedstawienie

polecam!!!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 21.03.2007, 21:07
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
I po co napisales kim on jest Zepsules mi zabawe i spotka cie za to surowa kara Manga jest rowna DB Nie ma do czego sie przyczepic, humorzasta, kreska tez dopracowana

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przeczytałem. Tak jak Naruto jest o ninja, w obu jest klan Hokage (z tego co wiem to ta nazwa nie ma żadnych historycznych źródeł, a Naruto jest późniejsze), z tą różnicą, że tutaj ma to być bardziej realistyczne i miejsce akcji to Japonia, a bohaterowie to potomkowie ninja.

Dobry długi shonen, tylko na moje oko za dużo krótkich walk, jedna po drugiej, ale przynajmniej mamy wielu bohaterów, a nie ciągle ci sami się biją.

Ostatni tom mi się konkretnie nie podobał, paru bohaterów ginie, nie wiadomo w zasadzie po co, a to co autor zrobił z główną bohaterką też nie za bystre.

Ale humor i cycate dziewczyny na plus.


Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Flame Of Recca
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook