Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Jaki zawód chcielibyście mieć? ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.781
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Nie mam zielonego pojęcia kim chciałbym być.
Nie chce mi się pracować, moje zainteresowania życiowe nie pomogą mi w znalezieniu pracy ( manga anime gry dyskusje piwo )... No i oczywiście nie wymyślono jeszcze zawodu spania za pieniądze, na pełny etat.

Najbardziej by mi pasował zawód polityka w Polsce chyba, masz kasę nie musisz nic robić, no i narzekać na kiepską płacę dla polityków w RP.
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.694
Posty: 128
Skąd: Polska
Ale jeśli piszesz, że rodzina Cię zmusza, to jak mniemam nie masz wyboru. Więc co stoi na przeszkodzie byś studiował akurat informatykę i został twórcą gier?
Chodzi o to, że podczas studiów musiałbym przerwać pracę. Aby umiec to co umiem poświęciłem 5 lat . Po studiach (nawet inf. które de facto nie uczą niczego mi przydatnego) nie mógł bym tak o sobie wrócić do tej pracy bo 1. miałbym spore braki (5 lat w świecie gier to wieki!) 2. musiałbym zacząć pracować bo pieniędzy nima, ale tam gdzie bym mógł, czyli jakieś nudziarstwo typu aplikacje biznesowe, strach przed prezesem itd, więc nadrabianie braków było by ultra-trudne 3. nie wiem czy po 5 latach przymusowych studiów będe miał chęc do tego wszystkiego...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
prawnik- chce pomagac tym co sa rolowani przez innych ludzi

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.180
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Katz napisał(a):
prawnik- chce pomagac tym co sa rolowani przez innych ludzi
Proszę proszę co za mądry zawód XD
Ja chciałbym być informatykiem .. Tak jakoś
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Kim chciałbym być? W zawodzie na 100% informatykiem albo programistą, nie wiem konkretnie jeszcze jaki podkierunek ale coś z tych, pod koniec studiów załapać się do jakiejś firmy i pracować. Części znajomych z klasy mat-inf planuje założyć własne firmy i już dobrze się znają. Zobaczymy, więc czy w coś z tego im wyjdzie i może pracę da się załatwić po znajomości Nie miałbym też nic przeciwko żeby załapać się do jakiejś firmy i zostać animatorem, czyli tym, który zajmuje się m.in. wprawianiem w ruch całej gry. Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, ani co trzeba umieć Ore wa Ahou da xD xD

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Chciałbym być nauczycielem języka angielskiego, albo policjantem. Inne zawody nie wchodzą w rachubę. Jak ukończę LO, pomyślę który z nich wybrać.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.809
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
Nie ma nic lepszego niż mieć karabin z granatnikiem i rozpiepszać allquaidów w iraku , kto może to robić , tylko komandos
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Massey napisał(a):
Nie ma nic lepszego niż mieć karabin z granatnikiem i rozpiepszać allquaidów w iraku , kto może to robić , tylko komandos
John Rambo, albo inny idiota. Sądzę, że to zawód w sam raz dla Ciebie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.809
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
John Rambo nie był idiotą . Jeśli sądzisz że komandosi to idioci to ciota z ciebie i nie szanujesz tego kim jesteś , gdyby nie oni bylibyśmy w niewoli . A w ogóle [ ort! ] panie z wojska , bo ponoć byłeś pewnie ci żal dupe ściska że w woju było pewnie kilku takich jak Rambo , wysportowanych , silnych .... a ty tylko z zazdrością na nich patrzyłeś i twierdzisz że komando to debile bo ty nie potrafisz tego co oni
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.694
Posty: 128
Skąd: Polska
Kim chciałbym być? W zawodzie na 100% informatykiem albo programistą, nie wiem konkretnie jeszcze jaki podkierunek ale coś z tych, pod koniec studiów załapać się do jakiejś firmy i pracować. Części znajomych z klasy mat-inf planuje założyć własne firmy i już dobrze się znają. Zobaczymy, więc czy w coś z tego im wyjdzie i może pracę da się załatwić po znajomości Nie miałbym też nic przeciwko żeby załapać się do jakiejś firmy i zostać animatorem, czyli tym, który zajmuje się m.in. wprawianiem w ruch całej gry. Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, ani co trzeba umieć Ore wa Ahou da xD xD
Obawiam się, że studia odgrywają tu rolę tylko pośrednią. Studia nie zrobią z Ciebie programisty, jeżeli sam nie będziesz poświęcał reszty czasu na dokształcanie. Wiem coś o tym bo sam pracuje w informatyce, w grach, pomimo, że zaczynam studiować dopiero za 2 dni . Jeżeli myślisz o animacji, grafice do gier, lub też ich programowaniu (nie wiem co konkretnie miałeś na myśli mówiąc o wprawianiu w ruch) - do studia nie pomogą, a wręcz przeszkodą w samodzielnym dokształcaniu ucząc masy niepotrzebnego badziewia (konstrukcja urządzeń z przed 20 lat, teorie, których nigdy nie zastosujesz itp.). Jeżeli miałbyś już jakiś podstawowy skill w grafice 3D to bym mógł Cię przyjąc do mojego teamu - zbieram ludzi, który nie są pro-mastah lecz chcą się wkręcić w tworzenie gier i im pomagam, ale tylko jeżeli faktycznie chcą się tej pracy poświęcić, ponieważ ją lubią i ich pasjonuje, a nie dla pieniędzy - bo nie zależy mi na ludziach, którzy odejdą jak tylko ktoś zapłaci więcej w jakiejś innej dziedzinie.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
John Rambo nie był idiotą . Jeśli sądzisz że komandosi to idioci to ciota z ciebie i nie szanujesz tego kim jesteś , gdyby nie oni bylibyśmy w niewoli . A w ogóle [ ort! ] panie z wojska , bo ponoć byłeś pewnie ci żal dupe ściska że w woju było pewnie kilku takich jak Rambo , wysportowanych , silnych .... a ty tylko z zazdrością na nich patrzyłeś i twierdzisz że komando to debile bo ty nie potrafisz tego co oni
Rambo owszem nie, polecam Ci książke Rambo I Krew, ale obawiam się, że połowy nie zrozumiesz ...

Ciota to Cię pyka w dupę, albo pies ... jeden grzyb

Nie jarają mnie napakowani kolesie, wole kobiety ... no ale każdy ma inny gust.

Wole się skupić na życiu, niż jarać się chłopcem z karabinem ... wystarczy spojrzeć po tym co piszesz, jak piszesz, jak to oddziały wuje na młodą osobę ... Mitomania się szerzy, przemoc, jaranie się okrucieństwem ... to bardzo dobre jest. Tak się składa kolego, że mój ojciec jest byłym zawodowym żołnierzem. Owszem, jest sporo mądrych, lecz większość to po prostu "kozaki", które nie dostały się na studia, albo banda żółtodziobów, których rajcuje strzelanie i zabijanie ... ot coś w Twój deseń.

Pozdrawiam serdecznie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.762
Posty: 68
Taak. Ja już mam ustalone odgórnie, aczkolwiek w ogóle [ ort! ] mi to nie przeszkadza ^^.
Jak już zakończę edukację w LO, pomykam studiować prawo. Podoba mi się to, interesują mnie przedmioty humanistyczne ( zwłaszcza historia) , no i przyszłość po tym można zaplanować na różne sposoby. Może głupio to zabrzmi, ale ja mam zamiar przejąć rodzinny interes, mianowicie będę doradcą podatkowym. Mianowicie będę pomagać ludziom, co by ich nie wyrolowano przy płaceniu naszej pańszczyzny Gdyby coś poszło nie tak (biuro siadło, albo po prostu [ ort! ] nie pasowałaby mi ta praca na rodzinnym polu), zawsze mogę zostać notariuszem, ewentualnie adwokatem. Wiem, że to brzmi wyjątkowo płytko ( córunię ustawiają rodzice) , ale prawdę mówiąc kasa idzie z tego całkiem niezła, w przedmiotach ścisłych nigdy dobra nie byłam, a poza tym po co mam biegać i szukać na siłę jakiejś roboty za 1000 zł, skoro dają mi pod nos taką co mnie interesuje i przynosi dużo większe zyski.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
BardockSSJ napisał(a):
Obawiam się, że studia odgrywają tu rolę tylko pośrednią. Studia nie zrobią z Ciebie programisty, jeżeli sam nie będziesz poświęcał reszty czasu na dokształcanie. Wiem coś o tym bo sam pracuje w informatyce, w grach, pomimo, że zaczynam studiować dopiero za 2 dni . Jeżeli myślisz o animacji, grafice do gier, lub też ich programowaniu (nie wiem co konkretnie miałeś na myśli mówiąc o wprawianiu w ruch) - do studia nie pomogą, a wręcz przeszkodą w samodzielnym dokształcaniu ucząc masy niepotrzebnego badziewia (konstrukcja urządzeń z przed 20 lat, teorie, których nigdy nie zastosujesz itp.). Jeżeli miałbyś już jakiś podstawowy skill w grafice 3D to bym mógł Cię przyjąc do mojego teamu - zbieram ludzi, który nie są pro-mastah lecz chcą się wkręcić w tworzenie gier i im pomagam, ale tylko jeżeli faktycznie chcą się tej pracy poświęcić, ponieważ ją lubią i ich pasjonuje, a nie dla pieniędzy - bo nie zależy mi na ludziach, którzy odejdą jak tylko ktoś zapłaci więcej w jakiejś innej dziedzinie.
Cóż, ja się na tych rzeczach nie znam. Osobiście nie znam nikogo po studiach inf., więc praktycznie zorientować się nie mam jak. Ogółem jestem leniwy - uczę się to co muszę, poza program nic, po prostu nie chce mi się. Inna sprawa by było gdybym wiedział na 100% na co chcę iść, co mnie dokładnie pasjonuje, ale mam tylko ogólne pojęcie.
Dzięki za info o tworzeniu gier. Nie miałem pojęcia, że studia tu będą pośrednie. Wprawiać w ruch, czyli chodziło mi o animację. Jeśli wezmę pod uwagę to co mówiłeś, co wówczas to odpada. Własnego doświadczenia nie mam, plan zawsze miałem taki, że najpierw się zdecyduję na czym konkretnie się skupię, a później będę studiował. Jak na razie jestem za leniwy na samo-naukę.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.830
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Gosh, modowie, zmieńcie nazwę tego tematu. Po tylu latach nadal nikt go nie tknął. Zawodu nie można "mieć", chociaż czasem stosuje się takie określenie w kontekście techników, zawód się "wykonuje", a ma się "pracę".

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.536
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Zwykłe czepianie się, w sensie nazwy tematu każdy wie o co chodzi.
Don Pindoli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.671
Posty: 10
Skąd: Czejnałowo
Jak na razie uczę się jeszcze i uczęszczam do 2 klasy LO. Nie posiadam jakiś szczególnych zainteresowań i z czasem na pewno coś się znajdzie, to też kierunek obiorę po maturze. Na razie myślę nad informatyką.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
ostatnio zastanawiałem się nad rybakiem sródladowym

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.704
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
No ja to co studiuję czyli chcę być marynarzem a dokładniej 2gim mechanikiem na statku a później po kursach to czemu nie samym Chief Mechanikiem ;]

szczecin
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.715
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Focus napisał(a):
Wole się skupić na życiu, niż jarać się chłopcem z karabinem ... wystarczy spojrzeć po tym co piszesz, jak piszesz, jak to oddziały wuje na młodą osobę ... Mitomania się szerzy, przemoc, jaranie się okrucieństwem ...
Dobrze powiedziane.Co niektórzy chyba nie rozumieją czym jest wojna.Dzieciakom wydaje się,że zabicie kogoś (wroga) to fajna sprawa.Myślą,że facet z karabinem ma fajne życie.No cóż...To wina telewizji i gier komputerowych.Tyle,że wtedy siedzisz sobie wygodnie w fotelu,w ciepłym mieszkanku i nic nie ryzykujesz.Możesz nazabijać się do woli,a gdy ktoś zabije Ciebie,po prostu grasz od nowa.Wszystko fajnie,tyle że,życie to nie gra.
Focus,w pełni popieram Twoją wypowiedz.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.768
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
No więc odpowiadając na pytanie zawarte w temacie - chciałabym mieć zawód miłosny. Bo to takie smutne i romantyczne.


A już ogólnie, włączając się do dyskusji, chciałabym być i będę prawnikiem, ale już wyzbyłam się tak idealistycznych pobudek jak jakaś tam osoba wypowiadająca się powyżej.
Kiedyś chciałam bronić niewinnych i oskarżać winnych.
Dzisiaj chcę po prostu dużo zarabiać i dla własnej satysfakcji móc wygłaszać błyskotliwe i pełne subtelnej ironii mowy pod koniec sprawy sądowej, skrycie radując się tym, że nikt nie może mi przerwać i wejść w słowo, czego w zwykłych rozmowach nie lubię.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Jaki zawód chcielibyście mieć?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook