Forum Dragon Ball Nao

» Age of Empires III

Podoba ci się Age of Empires III ?

Podoba ci się Age of Empires III ?
Tak 20,00% 1 20,00%
Średnio 20,00% 1 20,00%
Nie 40,00% 2 40,00%
Nie grałem/am w to 20,00% 1 20,00%
Wszystkich głosów: 5
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Co myślicie o tej grze??? Cała rodzina pożycza od nas tą gre, mnie też się nawet podoba (szczególnie kiedy mam kody )
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
moim zdaniem age of empires 2 i dodatek the conquerors byl lepszy choc mial wyglad 2d ,mial lepsze kampanie

aoe3 jest dobrze zrobiony ,fajna jest opcja miasta ojczystego
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Dno, dno i jeszcze raz dno Tym razem tworcy sie nie postarali. Grywalnosc i kamera jest okropna, jedynie grafika jest dobra (skupili sie pewni tylko na niej). Co do fabuly tomoze byc ( podbijasz tak jak zwykle cesarstwa, ale tu masz do wyboru wielkich "podbijaczy ziem" takich jak Jin geez-chan [nie wiem jak to sie pisze ] Napoleon Bonaparte itd.). Osobiscie polecam Age of Empires I, ktory nie grzeszy dobra grafika, ale tu nie o nia chodzi tylko o grywalnosc (przynajmniej dla mnie) oraz Age of Empires II: Age of the King's (to dodatek).
P.S. Fanatyczko to nie ladnie grac z kodami Moim skromnym zdaniem psuje to cala zabawe. Gra robi sie prosta i nudna...
P.P.S Ladny avek Fanatyczko

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Age of Empires III
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook