Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Szklo Kontaktowe

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Oglada moze ktos ten program ? Dla mnie jest najlepszy program satyryczny emitowany w polskiej tv. Pokazuja cala prawde o naszych "swietnych' politykach i o naszej "swietnej" polsce. jedyny program (oprocz meczow), ktory ogladam regularnie.

od pn-pt 22:00 TVN24

POLECAM !!! kazdemu kto lubi sie posmiac z otaczajacej nas rzeczywistosci
MEGA program.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.674
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
niep niegdy nie slyszalam o tym a kiedy zaczeli to pusczac, bo juz troche mnie w kraju nie ma???

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.674
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
niezle, fajnie ze widzowie moga wyrazic swoje poglady

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Hm, u mnie to jest tak z TVN24, ze ogladam se cos tam, ale jak ta 22:00 dochodzi, to zawsze wylacze, bo ten program to troche lamerski dla mnie jest a wypowiedzi ludzi tam dzwoniacych/piszacych to tez zwykle jakies malo fajne :p

No moze czasem obejrze, jak mi sie juz strasznie nudzi, ale ogolnie to niezbyt.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Czasem oglądam i muszę stwierdzić, że bardzo elegancki i jednocześnie ukazujacy polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle, co często ma na celu obnażenie prawdy. Polecam, bo naprawdę warto.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kolesie wyglądają jak mapety , ale niestety ich poziom plasuje się najwyżej na równi z "Ulicą Sezamkową" Żarciki jakie rzucają są uszczypliwe , ale ze śmiesznością nie mają nic wspólnego. Tak jak mnie śmieszy słowo "dupa" ich śmieszy słowo "Kaczyński" i "Giertych", i ich poczucie humoru opiera się na jak najczęstrzym używaniu ich. Nie mają nawet na tyle wyobraźni żeby się zastanowić co w postępowaniu rządu jest ok a co nie więc jadą po wszystkim jako argument podając "Lepper". Ogólnie program jest na tyle żałosny że zdarza [ ort! ] mi się go obejrzeć tylko dla tego że rzadko zdarza [ ort! ] mi się widzieć takich imbecyli.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Szklo Kontaktowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook