Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Coola czy Freeza?

Strony:   1, 2, 3  

Coola czy Freeza?

Coola czy Freeza?
Freeza 66,67% 8 66,67%
Coola 33,33% 4 33,33%
Wszystkich głosów: 12
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ej spryciarzu, jak byś się troche bardziej orientowal to wiedziałbyś, że to nie Akira wymyślał fabułe i postacie do kinówek tylko tłum scenarzystów, chara desingnerów itd. Więc twoje słowa nie mają sensu. Dla mnie to jasne: manga to podstawa, kinówki to tylko atrakcje, dodatki dla fanów. That's all

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.067
Posty: 501
no i kamzo ma racje odnosnie tego, dodatek jak dodatek, lecz podkolorowanie anime (TV).. oraz okazja do grubego zarobku

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.062
Posty: 118
Skąd: Kielce
No ale przecież nawet to co stworzyli scenarzyści Akira musiał zaakceptować zanim weszło w życie
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tak, oczywiście. Dla twoich wiadomości Toei Animation miało wykupioną licencje na anime DB bo w końcu [ ort! ] powstawało pod ich przewodnictwem. O ile do serii Akira miał wgląd to kinówki nie należały do jego działki. Jak już mówiłem, Toei mogło zrobić sobie kinówki w sposób jaki tylko chcieli.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.062
Posty: 118
Skąd: Kielce
No ale ktoś to musiał narysować prawda
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.074
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Człowieku od tego są chara denignerzy i inni specjaliści od animacji !! Chyba nie sądzisz, że Akira, który większość dnia spędzał na rysowaniu mangi twożył by jeszcze coś do kinówek ??

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.839
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Dla mnei Cooler za jego 5 transformacje
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.836
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Akira stowrzył wspaniałe dzieło, włącznie z mangą, anime i (po cześci, ponieważ nie uczestniczył w pełni w produkcji) kinówkami. Frizer czy Cooler? Chyba Frizer. Postać jakby bardziej wyraźista i jaśniej zarysowana od swego starszego brata.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 06.08.2006, 11:17
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.829
Posty: 164
Freeza jest tutaj zdecydowanym faworytem
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.836
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Zresza ten numer z chipem z filmu to trochę mi sie niepodobał. Jako że Freezer jest moim numerem, Coller jest dwa.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.839
Posty: 58
Mnie się podobają obaj ale chyba więcej Cooler nie wiem dlaczego może przez wygląd, potęge wiekszą od Freeza? Może... Cooler rządzi:D

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.831
Posty: 62
Skąd: Łuków
Frjeza wygląda jaki idiota ale cooler to z zachowania idiota!!! Obstawję na frjeze!
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.829
Posty: 164
dobry wybór...freiza rządzi!
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.825
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Freeza jest ciekawszy a cooler chyba go przeoczyłem w tv
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.829
Posty: 164
przeoczyłeś coolera?To zdecydowana porażka!
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.827
Posty: 28
Hmm... trudne pytanie. Moim zdaniem Freezer lepiej wygladal. Charakter mieli podobny. Tylko, ze moim zdaniem Freezer mial przesadzone formy. Bylo ich duzo i nietworzyly one takiej..... hmm... jakby... jednosci. Np. Cell... wszystkie jego formy tworzyly jednosc, a Freeza byl raz malutki, drugi raz potezny, trzeci raz mial glowe z filmu Obcy i czwarty raz byl znowu malutki. Oczywiscie 4 form byla najlepsza. Wiec moim zdaniem jest REMIS!!!!

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.825
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Frezeer to mój kumpel. Ja obstawiam na frezera.

Hero Back
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.767
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ja osobiście wolę Coolera. Nie tylko dlatego że przechodził o 1ną transformacje więcej. Jako nieliczny z tych "złych" potrafił przyznać się do własnego błędu i nie docenienia przeciwnika. Dokładnie powiedział cosik że "Freezer nie był jedynym głupcem który nie docenił mocy Sayianina"... Zrozumiał swój błąd ale było już za pużno)

poza tym [ ort! ] nawet grożnie wyglądał.

Cała "rodzinka Freezera" była ok ogólnie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.762
Posty: 96
Skąd: Chełmno
F R E Z E R Wystarczy porównać walki z frezerem i coolerem. Gdy Goku walczył z Frezerem po prostu czuć było przed telewizorem tą moc, te uderzenia, tą walkę

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.882
Posty: 549
Lepszy był of kors Frezeer, bo tak jak powiedział mistrzu, był on najbardziej podobny do "normalnego" wojownika, bo nie odrastały mu żadne części ciała i maił skończoną energię.
Pozarym, wydaje mi się, że był mądrzejszy i sprytniejszy od Coolera, choć tak samo jak on nie doceniał przeciwnika.
Co do siły to trudno powiedzieć, ponoć Cooler był silniejszy, ale przegrał o wiele szybciej od Freezera z Goku SSJ (możliwe że to przez jego głupotę).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » [Postać] Coola czy Freeza?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook