Forum Dragon Ball Nao

» [Reklama] forUM

Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Serdecznie zapraszam na nowo powstałe (które to już z kolei? Piąte?) forum strony Ultimate Majin. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy chętnie pomogą w rozwijaniu go. Miejmy także nadzieję, że nie spotka się z losem poprzednich for (jakaś klątwa czy co...?)

adres ----> http://www.rocky.easyisp.pl/forum/index.php

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.620
Posty: 151
Skąd: Lincoln
szkoda ze link nie dziala ;]

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Po prostu się transfer wyczerpał. Za parę dni będzie tak, jak zawsze na początku miesiąca. Innymi słowy UM wraz z Froum będzie działało od nowa... Swą drogą, nawet przeniesienie plików na Mega Upload nic nie zmieniło.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.672
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Nooooooooo dalej nie działa

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.056
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Jest to zasługa niejakiego _rocky'ego (nie bez powodu po apostrofie napisałem "ego" : P), znanego w niektórych kręgach jako Duce (widzicie, odbiera mi mój tytuł!! - patrz avatar ;d). Wprowadził wolne ściąganie plików, bez żadnych ograniczeń, dzięki czemu serwer w mgnieniu oka zdechł : P Oczywiście krytyki nie dopuszcza, bo to on założył niegdyś tę stronę. Respect for Him! ;d

Pozdrawiam
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.620
Posty: 151
Skąd: Lincoln
i działa. wszedłem, poczytałem, po postach sobie i tematach poskakałem, nie jest źle. Fajny lay, tylko kolory jakiesc sciemniale. Wrazenie pozytywne... ale... no wlasnie tak musi byc to ale. Juz tlumacze. Jesli ma to byc forum tematyczne traktujace o DB to sprawa 48 postow o tej wlasnie tematyce ma 191 ogółem, wyglada raczej kiepsko. Moze sie czepiam, moze trzeba dać temu forum i uzytkownikom troszke czasu, moze sie rozkreci i bedzie fajnie i kolorowo [czego z calego serca zycze] ale moim zdaniem, szanse powodzenia sa bardzo nikle. Nie bedzie tam niczego, czego nie byloby tutaj na forum, czy chocby na http. Jedyna sprawa, ktora moglaby przyciagnac userow, w moim przekonaniu jest cos, czego nigdzie nie ma. Na przykład szybki serwer z epizodami DB, zeskanowaną manga lub czyms podobnym. Niestety zadanie niezmiernie trudne. Aczkolwiek, strona naprawde fachowo zrobiona, przejzyscie i logicznie pozdrawiam a tworcom zycze powodzenia w rozwijaniu sie.

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
forrest
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.559
Posty: 7
Skąd: Polska
UM ma nową domenkę i serwer * zaloguj się, aby zobaczyć link * zapraszam
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Reklama] forUM
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook