Forum Dragon Ball Nao

» [Pytanie] Muzyka w DB Kai

RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
Witam, może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi dwoma ścieżkami dźwiękowymi do DB kai. Wiem plagiat z tą pierwszą puszczaną w TV. Ale która jest lepsza ? Ta po zmianie to taka muzyka jak w Z ? Prosze o wyjaśnienie.
Czy ktoś sie orientuje czy wersja z angielski dubem wyszła z muzyką Kikuchiego ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
"Lepsza" to oczywiście rzecz gustu. Przede wszystkim muzyka Yamamoto to coś nowego (pomijając, że podobne motywy można było wcześniej usłyszeć w amerykańskich filmach , o co afera). Ta po zmianie to tak, zawiera utwory z DBZ, ale wybór do konkretnych scen jest całkiem inny. Można przypuszczać, że podmieniana była w pośpiechu - jeszcze podczas ukazywania się serii w telewizji - po opublikowaniu przez producentów informacji dotyczącej plagiatu, dlatego wypada bez porównania gorzej niż w DBZ.

RMX777 napisał(a):
Czy ktoś sie orientuje czy wersja z angielski dubem wyszła z muzyką Kikuchiego ?
Wszystkie obecnie dostępne w sklepach płyty tej serii zawierają w całości muzykę Kikuchiego. Jak to się ma do ripów dostępnych w internecie, nie wiem. W każdym razie odcinki z muzyką Yamamoto oficjalnie nie istnieją.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Według mnie muzyka Yamamoto ma w sobie więcej trochę takiego dramatyzmu. Buduje napięcie. Nie mówię, że utwory Kikuchiego tego nie robią, ale tak jakoś subiektywnie wolę plagiat i zawsze go sobie wybieram przy oglądaniu Kaia.
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
czyli z muzyką Yamamoto jest 95 odcinków a 98 jest z kikuchego ? a do serii z buu jak to wygląda ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
RMX777 napisał(a):
czyli z muzyką Yamamoto jest 95 odcinków a 98 jest z kikuchego ?
Tak.

W sadze Buu na szczęście było normalnie, tam nagrywał Norihito Sumitomo, który działa przy DB do teraz, i jest tylko jedna ścieżka dźwiękowa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
a ma ktoś pojęcie gdzie znajdę taką wersje DB KAI z angielskim dubem z muzyką kikuchego ? znalazłem jeden torrent ale jest martwy... Może ktoś zna jakieś forum gdzie taką wersje mogę znaleźć ?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pytanie] Muzyka w DB Kai
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook