Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Grafika] by Hidden Lord

Strony:   1, 2, 3, 4  
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.588
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Talent? gówno prawda nie masz żadnego talentu
tak mozna powiedziec o mnie bo nigdy w zyciu nie zrobilbym tego co stworzyl Hidden Lord. A idze Ty w nich widzisz cos żałosnego ? Racja że na światowym poziomie nie stoja, ale nierzadko na niezlych serwisach widuje sie gorsze projekty.

znam tylu gości którzy są od ciebie o niebo lepsi a oni są na normalnym poziomie
no tak, zapomnialem ze w nibylandii jest ich wielu


Fable - słowo g*wno jest co najmniej [ ort! ] nie na miejscu

p.s.
jesli jakis mod uzna ze tak wymiana zdan jest bez sensu, prosze smialo usuwac, jednakze nie mozna tutaj nie wziąć [ ort! ] strony Lorda, chlopak ciezko pracuje i nie zasluguje na bluzgi tylko na konstruktywna krytyke, niestety niektorych na nia nie stac

pozdrawiam Fable, peace

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Doprawdy, Fable, prosiłbym o konstruktywną krytykę... Na początku stwierdziłeś, cytuje:

Po prostu się na tym znam dziewcze drogie.
Teraz jednak już słowem o sobie nie wspominasz, powołujesz się na innych. Jednak ani Twoich prac nie uświadczyłem, a ni nawet nicków owych osób. Także twa ocena, jak na profesionalistę, jest zaiste bardzo uboga. Oczywiście, zdaje sobię sprawę, że jest setki dużo lepszych grafików (zaczynając od chociażby Imva), lecz to nie jest plebiscyt "jak bardzo jestem kiepski", a temat, gdzie podaje się swe odczucia co do mych prac oraz porady, co powinienem zmienić. Tak więc licze na konstruktywną krytykę, a nie bluzganie na lewo i prawo.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.585
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Talent? gówno prawda nie masz żadnego talentu

Ale po co sie unosic Żyłka ci jeszcze peknie kolo skroni i bedzie Fable ja mam taki pomysl, zeby nie bylo nieporozumien. Skoro jestes taki specjalista (porownywalbym do Janasa ) to przedstaw nam swoje prace, a my ze swojej strony obiecujemy ci, ze ocenimy je bezstronnie, a nastepnie porownamy je z projektami Hidden Lorda. I mam do ciebie prosbe: nie podawaj takich blachych argumentow, bo sa po prostu [ ort! ] smieszne (mam na mysli twoja ocene do robótek Hidden'a). Ze swojej strony dziekuje.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Forgotten Fable Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Forgotten Fable
Wiek: 34
Dni na forum: 6.497
Posty: 17
Skąd: USA from LA
Także twa ocena, jak na profesionalistę, jest zaiste bardzo uboga
Ale ja przecież cię nie oceniam tylko z góry przekreślam jako grafika, żeby napisać coś dłuższego musiałbyś zrobić coś co najmniej [ ort! ] średniego, jak na razie twoje prace na to nie zasługują.

Tak więc licze na konstruktywną krytykę, a nie bluzganie na lewo i prawo.
Eh jest milion powodów dlaczego nie klasyfikuję cię jako grafika, tła są szare i nie ciekawe (co tyczy się też rysunków) wszystko jest bardzo proste i ubogie, (od razu widać że nie znasz się na rzeczy) na przyszłość dobieraj lepsze kolory i spróbuj zrobić coś bardziej skomplikowanego bo jak na rasie jest tak jak powiedziałem wcześniej czyli słabo a nawet bardzo słabo.

Ale po co sie unosic Żyłka ci jeszcze peknie kolo skroni i bedzie
Nie unosze się wręcz przeciwnie jestem spokojny jak nasi piłkaże w 1973 po strzeleniu czwartego gola Haitańczykom .

Skoro jestes taki specjalista (porownywalbym do Janasa
To ci się porównanie nie udało.

to przedstaw nam swoje prace, a my ze swojej strony obiecujemy ci, ze ocenimy je bezstronnie, a nastepnie porownamy je z projektami Hidden Lorda.
A czy ja powiedziałem że jestem grafikiem.

I mam do ciebie prosbe: nie podawaj takich blachych argumentow, bo sa po prostu [ ort! ] smieszne
Czytaj wyżej.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Temat trochę ostatnimi czasy nie był nawiedzany nowymi postami, może to lepiej dla mnie. Od paru dni robię różne grafiki, lecz żadna nie była na tyle ciekawa, bym ją tu umieścił. Dzisiaj naszła mnie ochota na layout. Pogrzebałem 3 godziny i wyszło mi to

http://img98.imageshack.us/img98/5975/koniec6gi.jpg

Co do nazwy - musiałem jakąś dać, więc umieściłem tą - nazwę strony mego dobrego znajomego, która być może w krótce pojawi się w Internecie. Puki co jej jednak nie ma, a nazwa ładnie się prezentuje. ^^

Proszę o oceny

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.846
Posty: 549
Layout niezły.
Kolorystyka w porzadku, temat znany , ciekawy wystrój.
Jest okej.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.762
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
1 layout jest troszke niedopracowany,ponieważ klumna oddzielająca menu jest powinna byc ciemniejsza,a tło pod napisami ^new czy jak to tam powinno byc inne zeby poprawic czytelnosc napisów.

Reszta odjechanna zupelnie i prosze naucz mnie tego pls

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jedyne co bym zmieniła to kolor. Od dłuższego patrzenia można zmęczyć oczy. Logo fajne, układ spoko. Ocena 9/10.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Posty: 1.202
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Grafikiem nie jestem, ale i tak się wypowiem (bo kto mi zabroni ?)...

Layout nr 1 ----> Bardzo ciekawy. Na pewno lepszy niż stary należący do SSJ Planet (czyżby przechodzili na branżę wieloanimową?) ;P Poza tym na dole, widzę chyba postać z Guilty Gear

Tapeta ----> Doceniam jej walory, widać także kilka ciekawych efektów, ale nie wstawiłbym sobie na pulpit Nie na mój gust.

Layout nr 2 ----> Tyle pracy na marne... Ale cóż, taki jest zawód grafika. Bynajmniej lay ma klimacik (i to lepszy niż ten pierwszy).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Oglądając wszytkie prace, stwierdzilem ze są bardzo dobre (mimo ze expertem nie jestem) a co do tych trzech ostatnich wypowiem sie osobno :

Lay 1 - ogolnie bardzo dobry. Gdyby było wiecej kolorów, na pewno bylby bardziej ciekawy. powiedzialbym jeszce ze niezbyt pasuje na dole ten bardzo kolorowy element... moja ocena - 8/10

Tapeta - niezbyt pasuje na tapetę pulpitu. Bardziej nadawała by się na logo bloga. Dobrze dobranie kolory, dobrze rozmieszczone "sopelki" bardzo mi się podoba, ale jak juz powiedział Kamzo, rozniez na tapete bym sobie nie dał. jak dla mnie za dużo bialego, co nie pozwala na czytanie podpisów ikon, lub zbytnio rzuca sie w oczy. moja ocena - 9/10

Lay 2 - i znow szaro.... dobrze dobrane kolory "do siebie", ale jak wyskoczy taki "kolorowy misiek", niezbyt ladnie sie to komponuje... Proponował bym wiecej kolorów. Ogolnie bardzo dobre, moja ocena 8/10.

Pozdrawiam i zycze sukcesów w Grafie

Obraz
PALATIAL REGALIA
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Na razie ocenię tylko trzy najnowsze prace... Później może więcej... Sorry za opóźnienia, Krystian...

Layout bardzo ładny, widać, że jesteś coraz lepszy w te klocki Moim zdaniem jednak gdyby dodać kolorów Linie Inverse lub tej wesołej parce obok niej, praca tylko by zyskała, dzięki większemu zrównoważeniu i symetrii. Również nakładające się obrazki w górnym prawym rogu wyglądają niezbyt estetycznie i należałoby zmniejszyć jeden z nich (najlepiej kolorowy). Niemniej, nie psuje to ogólnie pozytywnego wrażenia, a za postać z Guilty Gear jestem gotów wybaczyć wszystkie grzechy Zaś paska na dole strony broń Boże nie ruszać! Wygląda bardzo ładnie, kunsztownie i nowocześnie – podobnie jak cały lay, a zwłaszcza jego kolorystyka. Dobra robota!

Ocena: 8/10

Tapetka naprawdę niezła, muszę przyznać, że lubię takie, gdyż dobrze prezentują się na zagraconym pulpicie Osobiście, dodałbym jeszcze ze dwa pomniejszone napisy (bardzo dobry pomysł) dla lepszej równowagi oraz kropkę po zdaniu na dole. Ktoś powie, że się czepiam, ale po prostu nie dostrzegam innych błędów... No, może poza średnią poprawnością zdań Ale co tam, estetyce nie mam już nic więcej do zarzucenia, a przecież to o nią tu przede wszystkim chodzi, prawda?

Ocena: 8/10

Wiem, ile pracowałeś nad tym layoutem i przykro mi, że nic nie wyszło z jego sprzedaży Niemniej, nie mogę powiedzieć, by był to czas stracony, gdyż praca jest naprawdę na poziomie. Zupełnie nie zgadzam się z Son-Gotenem – kolorystyka jest świetna i stanowi bodaj największy atut laya. Misiek tudzież Pandaren wcale nie wygląda brzydko, wprost przeciwnie. Wyróżnia się co prawda, lecz moim zdaniem doskonale komponuje z pozostałą częścią grafiki, zarówno stylem, jak i kolorami. Również napisy są bardzo klimatyczne i trzeba było mieć łeb, by je wymyślić. Cóż, być może to wstyd i oznaka mojego amatorstwa, ale nie mam tej pracy nic do zarzucenia No, może poza dwoma literówkami, ale kto tam zwraca uwagę na takie szczegóły?

Ocena: 9/10

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.014
Posty: 518
Ocenie tylko tapetke, bo na layoutach sie nie znam

Ma w sobie wiele zycia i widac ze zrobiles go z tzw polotem. Zielen laczaca sie metalikiem bardzo dobrze wspolga, lecz ja bym zostawila tylko srodkowy napis. Najbardziej pasuje , w ogóle [ ort! ] to ladne toto
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.461
Posty: 31
Powiem tak wszytsko jest przeciętne ale grafa z bleach jest super!
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.858
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Hmm. Ostatnia bardzo mi sie podoba. jest wręcz świetna. Nie ma co. Masz Dryg do grafiki Lo(r)dzie

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Lay do ssjplanet bardzo ładny. Wcześniej nie miałam okazji Cię pochwalić, więc tak: strona wygląda teraz bardziej nowocześnie, kolorki spoko, jak dla mnie za biało, ale za to nie daje po oczach. Równowaga zachowana dzięki kolorowym elementom. Ocena: 8/10.

Tapetka super! Chyba ustawię sobie ją na pulpit. Ładny odcień zielonego. Ładna grafa. Tak jak Megane zostawiłabym tylko główny napis. Ocena: 9/10

W drugim layu najfajniejsze logo. Kolorystyka odpowiada klimatowi strony.
Reszta, przeciętna. Ocena: 6/10

Kamzo napisał:

Layout nr 1 ----> Bardzo ciekawy. Na pewno lepszy niż stary należący do SSJ Planet (czyżby przechodzili na branżę wieloanimową?)
Właśnie tak. Na razie mamy tego mało, ale w miarę czasu działy będą się rozrastać.

Lordzie, starałam się, aby oceny były obiektywne. Mam nadzieję, że mi wyszło.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.454
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Sygna 2 mi sie podoba
lecz syg 1 ... nie lubie tematyki sportowej w sigach
niestety nie przypadl mi do gustu

Train Hard To Win Easy !!
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Posty: 1.202
Skąd: Kraków

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Podoba mi się kolorystyka tego nowego laya. Ogólnie jest bardzo dobry, czcionka Twoja ulubiona . Tylko ten napis :"Witamy na..." jak na mój gust jest źle umieszczony, a menu byłoby czytelniejsze, gdyby dodać zakładki. Tyle ode mnie. Lay 5/6.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Fajne, fajne, ale na moje oko ten pasek szybkiego uruchamiania(tam gdzie znajduje się Kontakt, Forum itp.) do poprawy ;p Dla mnie nie pasi on, jakoś nie współgra z całością.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » [Grafika] by Hidden Lord
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook